0 oy
874 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin klavye gemişinde ipek çevirmedetim tlfnm meşgul olmasın seni seviyorum çıktı ipek kim bilmiyorum kuzenime anlattım o da dedi benim yazmadıgım şeyler çıkıyor bendede ????

Ve yarın gelinlik bakmaya gidicektik gitmiyimmi ;(((!

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu telefonlar akıllı telefonlar canım mesala benim telefonumda kullandığım bir kelimeyi yazdığım zaman örneğin canım akşama iki ekmek al yazmam direk klavyedenm çıkar hatta iki kelimesini yazınca ekmek akşama al kelimeleri de çıkıyor. Devamlı hangi kelimeleri kullanıyorsa klavye onu kaydediyor. İçine kurt düşürmek istemem ama wamr diye whatsap uygulaması var eşinin telefonuna bunu indir silinen bütün mesajlar orda kaydolur. İndirdikten sonra uygulama ayarlarına gir wamr uygulamasınin bildirimini kapat ki bu uygulamadan haberi olmasın. 
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum bende de tahmini kelimeler  çıkıyor eşin sana öncesinde seni sevdiğini yazmışyır daha sonrada başka birine tel meşgul olmadığında ararım yazmıştır klavyede kolaylık olsun diye harfe basar basmaz önüne çıkarmıştır    yani takılma bence
0 oy
tarafından

Çok alakasız cümleler çıkıyor bende 

0 oy
tarafından
Klavye de saçma sapan şeyler anlık çıkar yeni yazdığı şeyler genellikle çıkar ama bunlar tesadüf olarak bir araya gelirler kafanı kurcalayacak birşey yok ki seni kocan daha önceden de şüphelendirdiyse bunu kocana söyleme daha çok dikkat eder sen tedbirli davran kesin emin olduğun zaman konuş kaç yıllık evlisin boş düşünüyorum diyorsan canını sıkacak bir durum yoktur 
0 oy
tarafından
Cnm bazen alakasız seyler de cikabiliyo malesef hemen dellenme eğer şüphen var ise bekle sabret ve takip et illa ki bi yerde pot kiracak
0 oy
tarafından

Merhaba, numaralı siparişiniz alınmıştır. Bu nedenle bilgilerin bir şey yok ki. Belli Oldu Ne de ekonomi Gündemi. Ama bir o da olur mu hiç kimse bu gün sonra sağ ve bir çocuk, ne zaman başlar ve bir çocuk, ne zaman başlar 

Benim bunlar çıkıyor saçma sapan cümleler çok takılma bence ipek diye birine yazmış olabilir ama seni seviyorum diye yazdiginin kesinliģi kesinlikle olamaz
tarafından
Çooook haklsn cnm söyledim dalga bile geçti
tarafından
Boşuna kendinizi dolduruyorsunuz :)) iyi bari sevindim adına
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende kullanmadığım kelimeler de çıkıyor canım iyice öğrenmeden günahını alma bence

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,730 göst.
26 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,691 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,297 göst.