0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlararkadasim  daha 3 yıllık evli dün akşam öyle konustuk bana diyo ki esim isi geregince cok yogun ve ilgisiz bende kendimi alisverise verip mutlu oluyorum esimin Alyansi var takmiyo bozup harcicam kendime öyle mutlu olmaya calisiyorum dedi bende yaptigin yanlış takmiyo diye niye bozuyosun arkadasm da napim tüm gün evdeyim cocuguda yok daha zaten esim surekli calisiyo evde oldugnda ya tlfn yada uyuyo bunaldm ondn diyo sizce napmali kizlar 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen o arkadaşını buraya getir bence 
(1,370 puan) tarafından
+:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapacağını yapıyor zaten kuzu :)
tarafından
Valla ne diyim bacm bilmiyorm ki
0 oy
tarafından
Şuan har vurur harman savurursa ileride eli dara düşünce kimden medet umacak madem takmıyor alanını koysun bir kenera elbet lazım olur yarın bir gün çocuğu olur onu  ihtiyaclarini görür evde yalnız oturuyorum diye de habire para harcanmaz ki kendine başka hobiler bulsun el işi kurslarına falan gitsin ne bileyim mesleği varsa ise girsin çalışsın hazıra dağ dayanmaz bacım 
tarafından
Bende aynısını dedim inan ama iste gelde soyle bacm
tarafından
Belli ki her iki tarafta evliliğe hazır olarak evlenmemiş canım evlilikten beklentisi neymiş ki yani adam çalışmaya mecbur sonu ta ev geçim ister o da böyle harcamaya devam ederse adam ne yapsın nasıl yetişsin az harcasın biraz üç harcıyorsa iki harcasın birini kenara ayırsın eşide evde olduğu zaman güzellikle konuşsun hadi kalk bi hava alalım desin yürüyüp gelelim bi dondurma iyiyelim bi çay içelim desin yani olmaz böyle para harcamakla mutluluk olmaz ne yazıkki oda bir yere kadar çünkü
tarafından
Valla cnm soyluyorm ama ne bilim kafasina koymus
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ay nasıl gönlü el veriyor bnm esimde isinden dolayi takmiyo sakladim 
tarafından
İste bende boyle mutlu olmaya calisiyorm diyo
0 oy
tarafından
Bana değişik geldi ikiside
tarafından
Valla cnm banada geldi
0 oy
tarafından
Mümkünse çocuk yapmasın bu tarz evliliklerin sonu genelde çok mutsuzum çok ilgisizim ama çocuğum var napiyim bırakıp gidemiyorum la bitiyor . Alsın karsisina önce bir konuşsun ortak ne yapabilirler ne gibi aktivite olabilir bı baksinlar 
tarafından
İste esi yogun calisiyo aslinda yapmak istiyoms eşi ama iş nedeniyle yapamiyoms
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Ne kadar yanlis ya eşi calisiyor kim icin calisiyor esine zaman ayiramiyorsa esiyle vakit geciremiyorsa daha niye evlendi kii iş bulup calisada bilir 
tarafından
Eşi izin vermiyomus calismasina
(1,372 puan) tarafından
Oda alsin karsisina konussun guzellikle anlatsin durumunu sıkıldığını
tarafından
Diyo ki soyledim ama işinden ötürü zamani yok
0 oy
tarafından
Bu evlilikten hayır gelmez bu kendi düşüncem benim 

Biri harcıyor alisveris yapıyor eşi bişey demiyor

Öbürü ilgi göstermiyor kendi haline bırakmış

Umarım düzelir ama yanlış hareket ikisi de alsın alyansi bozdurup çeyrek yapsın en makulu madem.kafaya koymuş eşine de şey desin sen alyans takmıyorsun aha bende çeyrek eder koluma takarım 

Dünyanın ne olacağı belli degil ilerde illaki lazım olacak
tarafından
İste bacm diyorm da ne fayda bana sanki esinden intikam aliyoms gibi me geliyo
tarafından
İntikam alıyor ama kuzum bide şöyle düşün olaki yarın birgün bişey oldu dibinde köşesinde bişey olsun ona faydası var
Sence sen söyle buraya üye olsun kafası ds açılır hem
tarafından
Soylicm cnm
0 oy
tarafından
Benim eşimde işi gereği alyans takmaz 11 senelik evliyim hiç bozdurmayı düşünmedim. 9 sene çocuğum olmadı. Eşim ağır bir işte çalışıyor eve gelince ya uyur ya Video izlerdi hız sorun etmedim. Ben 8 sene boyunca halk eğitim el sanatları kursuna gittim. El işi yaptim evde haftanin 5 günü sabah 8 aksam 5 gittim geldim. Zaten olduğum yerde kimsem yok hem arkadaş çevresi edindim. Hemde kendimi öğrenerek mutlu ettim. Önerimdir...
tarafından
Ne mutlu sana cnm soylicm
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Onun derdi alışveriş değil. Harcayarak eşini cezalandırmaya çalışıyor bence. Bende yalnızım zaman zaman canım sıkılıyor, ha alışveriş kadınları mutlu ediyor o da var :) ama oturupta sürekli bişeyler almam. İhtiyaçsa alırım. Allah yardımcısı olsun 
tarafından
Amin cnm bende diyorm  zaten amaci eşini cezalandrmak
0 oy
(355 puan) tarafından
Eli bollukda herhalde arkadaşının kocasida mecbur çalışacak geçim derdi falan birgün dara düşer yeri gelio 1 TL bulamıyorum
tarafından
Öyle valla bebegim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Mantık evliliği ise bu davranışları normal 
tarafından
Severek aslinda ama eşi ilgisiz oldugu icin boyle davraniyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 453 göst.
21 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy