0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kızlar kızım hiç durmuyor uyutup yapıyorum 5 dk da uyanıyor 8 aylık oncaklarla durmuyor tv ye bakmıyor sürekli kucağını istiyor dün yatıya misafir vardı dünya kadar bulaşık sabah kahvaltısı bulaşık makinem yoktu elerimle yıkadım siz nasıl temizlik yapıyorsunuz oncaklarla durmuyor tv bakmıyor akşama kadar işim bitmiyor 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yuruteci mi var bebisin ben ona koyar iş yapardm
tarafından
Yok cnn yok almayı düşünüyorum inşallah durur icinde
tarafından
Kiz al çok büyük kurtarıcı valla
tarafından
Tmm cnn en iyisi alayim ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde oğlum durmuyor ne yemek ne temizlik anca uyursa öğlen bir süpürüyorum hızlıca yoksa eşim gelince yapıyorum çoğu zaman eşim yapıyor yemekleri de 
tarafından
Cnn birde misafir çağrılıyor yardımcıya olmaz herseyide 4 dörtlük bekliyor
tarafından
Zor vallahi anlayışsız insanla olmak Rabbim inşallah biraz akıllı verirse kocana anlar halinden ezdirme ama kendini misafir çağıran ağırlasın bir zahmet ben bir yere gittiğimde bile yardım edemiyorum oğlan durmazsa hep beni istiyor
tarafından
Hiç anlayışı yok benimk8nin çok sinirleniyor
tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim
tarafından
Sogol cnmm ❣
0 oy
tarafından
Benımkı 5 aylık uyuttukça işimi yapyorum evin tüm halılarını yıkadım benımkı Yürüteç te fln oynuyor sorun olmuyor 
tarafından
Cnn bende almayı düşünüyorum benim kız sürekli kucGkmda olmak istiyor
tarafından
Letgodan fln uyguna alabilirsin canım ama oyuncaklı olmasına dikkat et misafirlikte ben benımkını dandik bir yürütece koymak zorunda kaldım taşı taşı belim ağrıdı kzım sevmedi oyuncağı yok diye
tarafından
Tmm cnn banayım bir
0 oy
(496 puan) tarafından
Bazı çocuk anneyi sürekli dibinde istiyo Allah yardımcınoz olsun
tarafından
Benimde öyle 'ya ne yapacam bilmiyorum WC ye bile onuda götürüyorum
0 oy
tarafından
1 dk durmuyo uyusa da yanindan ayrilamiyorum 6,5 aylik haftada bir esim evde oldugu zaman temizlik yapabiliyorum yemek yapabildiysem öpüp de basima koyuyorum 
tarafından
Çok zor ya ben wc ye bilr götürüyorum onu
tarafından
Ben de goturuyorm ya da yere yorgan atip yatirip hizlica isimi gorup geliyorum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
valla canım çalışıyorum zaten haftaiçi çok temizlik falan yapamıyorum ama 2 gün sonra 15 aylık olacak oğlum haftasonu falan hatta sabah kahvaltısını bile güç bela hazırlıyorum resmen yapışık geziyoruz tezgahta birlikte yapalım diyorum çıkartıyorum ama bu sefer ben yokken babaannesine de aynısını yapıyor kayınvalidem de korkuyor düşürürsem diye resmen eşofmanımdan çekiyor ağrıyor alıyım diye hiç bir şey yaptırmıyor temizlik zamanı da oda yapmak istiyor silmeye süpürmeye çalışıyor
(2,593 puan) tarafından
çok zor gerçekten mama sandalyesinde falan duruyor mu yanınıza alsanız izlese sizi bir yandan
tarafından
Yok cnn mama sandalyesinde durmuyor yürüteç almayı dysubuyotm
(2,593 puan) tarafından
yürüteç olabilir ama onda da çok durmaz büyük ihtimalle benim oğlum maksimum 5 dakika duruyordu sıkılıp ağlıyordu en son kendisi çıkmıştı içinden birdaha da koymadım
tarafından
Bazı bebekler duruyor cnm inşallah benimki durur
(2,593 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
tarafından
Mama sandalyesi varsa kat eline biseyler ver yesin
tarafından
Yok cnn ama içinde durmuyor benimki biraz manyak ya :)
tarafından
Benimkide tam 8 aylık ne orumcekte ne sandalyede yerde bile durmuyor kucak istiyor ama süreklide kucak olmuyor iş yemek falan derken bide 20 aylık oğlumda var zor oluyot
tarafından
Vallah çok zor cnn benimkide ne versem durmaz
0 oy
tarafından
Valla ben de aynı durumdayim 10 aylık benimkide hep alıştı kucağa ilgiye tek kalınca da aynısını istiyor ama malesef evim büyük işim bitmiyor yemek derdi bitmiyor, dün trendyoldan bebek kamerası aldım beşiğine takacam, uyutunca yatak odasında bırakacam kendisini telefondan içeride işimi yaparken izlicem napim yoksa her dakika gidiyorum bakmaya uyanmış mi diye bu defa yerler parke ayak sesime uyanıyor
tarafından
Benimde ev büyük çok zor oluyor temizliği
0 oy
(4,237 puan) tarafından
7 aylik.kizim supurge actimmi bakar oyle hosuna gidiyor supurge sesi cocuklar uyanikken supurme isini yaparim mutfagida ana dizi var ona koyarim bana bakar eline hisirtili biseyler veririm oynar bende isimi yaparim agladigi zamanlarda oluyor tabi meyve suzgeci aldim icine meyve koyuyorum onunla bile oyanaliyo
0 oy
(119,168 puan) tarafından
valla ben gece uyuyunca yapiyom her isimi gunduz tek yemek bulasik oluyo rahatim o yuzden
tarafından
Gece evi supurmusun
evet sil supur toz al hepsimi yapiyom
tarafından
Ama sabah kirlenir kız benim esim herşeyi bir tarafta
haah benimki oyle deel atamaz atarsa anasini aglatirim bilir ☺
tarafından
Vkgukbb kız sen ne fenasın
0 oy
tarafından
Mama sandalyesine koyuyorum, uyudukça yapıyorum oyuncaklarla oynadıkça kaçıp iş yapıyorum beni fark edene kadar.  Ama mama sandalyesinde iyi duruyor o arada çoğunu yapıyorum 
tarafından
Benimki mama sandalyesi denedim durmadı
tarafından
Zor oluyor o zaman kuzum ya ilk başlarda benimki de durmuyordu, bazen gece topluyorum heryeri banyo tuvaleti yıkıyorum sadece süpürüp silmek kalıyor hemen kucağımda o varken süpürüp siliyorum, bazen eşim akşam gelince ona veriyorum hemen hızlıca hallediyorum çeşitli yollar deniyorum işte =)))
tarafından
Bende gece yaparım temizlik sabah yine aynı eşim çok dağınıktir
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benmkide 8 aylık saolsn oyuncklryla tek başına oynamaz süpürge sesinden korkar eşm bakarsa temzlği yaparım bakmzsa yapck bşi yok dua ya başlarım :) Allahm nolr misafr gelmesin dye :) 
tarafından
:)) aynen öyle benimki oncaklsrlara durmaz
0 oy
tarafından
Bnmde 8 aylık canm kızım aynı durumdayö seninle uyudukça iş yapıyorm , arkadaşlar yürütüce koy demişler sana ama doktorlar yürüteç önermiyolar canm sen annesisin en iyisini sen bilirsn
tarafından
Cnn valla yürütec almayı düşünüyorum bende zarari yoktur ya
tarafından
Yani doktorlar önermiyolar canm genede sen bilirsn yok diyosan yoktur
0 oy
tarafından
Benle beraber geziyor evin içinde antreman yapıyor :) 

Ya ayağıma sariliyor. Ya emekliyor birlikte yapıyoruz. 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Yapamıyoruz canım:(:(
tarafından
Aynn öyle
0 oy
tarafından
Ben ablalarının okuldan gelmesini bekliyorum öyle yapıyorum kuzum 
tarafından
Aa ablası varsa iyi yardımcı olur
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şimdi bitirdim her işimi oturdum her bebek bir değil ki benımkiyle çok kolay temizlik oynuyo kendi kendine şükür 
tarafından
Maşallah kuzuya
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yürüteçe koyuyorum oyunvaklarla oynuyo tvye bakıyo öyle yapıyorum 8 aylık oğlumda çok şükür işimi zorlaştırmıyo
tarafından
Ben yürüteç denicem Insaah durur ya
(3,282 puan) tarafından
Sever işin olduğu zaman koy içine ama peşimden ayrılmıyo ya viledaya saldırıyo ya süpürgeye
0 oy
tarafından
Benim oğlum 5 aylık ben hiç kucağıma almadım yere bir yatak yaptım içine oyuncaklar koydum dönmeye başladığından beri böyle onlarlanoynadi hep işlerimi o şekilde yaptım şimdi sürünmeye başlayalı biraz zor oluyor koltukların altına falan sıkışıyo kucağına almadan ilgisini çekecek başka bı şeyler bul ya  da yürüteç işine yarayabilir
tarafından
Cnn benim kızım oncak asla oynamaz 5 dk felan yürüteç almayı düşünüyorum umarım durur
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kanguruya koy.. 

Canim yapabildiğimi yapardim kalani esim yapardi yani her seye yetisemiyosun oyke hi çocukla bnm kizda oykeyfi on aylik hala fibimden ayrılmaz is yaptirmaz pacama yapisir... Ama oncekinden bi tik iyi simdi.
tarafından
Valla cnn bebekle Her şeye yetişmek zor
(7,791 puan) tarafından
Herkes yurutec demiş ama asla ne aldim ne kullandim yuruteci...
Zaten kızın benimki gibiyse oyalanmaz onda da dikkatini cekecegi max 5 dk cnm :)
Mama sandalyesi alabilirsin onun yerine ama bnmki durmazdi iste esim sağolsun yardimci olurdu oyle hallederdim çünkü ne uyurdu ne bensiz dururdu. Annem bile dedi vu cocuk sana kök sokturuyor, söylediklerin de hakliymissin yoruyormus cidden diye :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 529 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.