0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar amh testi nasıl oluyor. Adetli gitmek gerekiyor mu? Ve devlet hastanelerinde ücretli mi üsretli ise kaç para? 

Ters rahim nasıl anlaşılır. Ultrasonda felan görülür mü ki muayene ile mi anlaşılır? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim googleye yazsan daha iyi bence orda soruna tam cevap alabilirsin
(41 puan) tarafından
Yazıyorum canım ama kimi yerde gerekiyor diyor kimi yerde gerekmiyor diyor? Belki yaptıranlar vardır diye burada sordum
tarafından
Ilk defa duydum ben canim gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canım adetliyken gitmene gerek yok her zaman yapılabiliyor. Devlet hastaneleri sigortalıya bedavaya yapar. Ters rahimde rahim flimi ile anlaşılabilir sanırım 
(41 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hormonlar için bakılacaksa adetin 2 ya da 3. Günü gidilir o zaman daha net çıkar ben sağlıkocağınds kan alma günü yaptırdım ücretli değil kan alıp bakarlar 
tarafından
Bakıyor canım ben sağlıkocağında yaptırdım adetliyken
(7,206 puan) tarafından
Amh hormonu olduğuna emin misin normal kadın doğum bile en son bakıyor o hormona
tarafından
Bende polistik over var canım doktorum bana bu hormon testlerini iki kere yaptırdı :) yaptırdığım testi unutmam mümkün değil herhalde bebek isteğim olduğu için yapıldı bana sağlıkocağında yaptırdım ben hatta ocak ayında :))
(7,206 puan) tarafından
Bende aynı seyleri yaşamış biri olarak yapılmadığı için yazdım canım :) demek ki fark ediyor yerine göre
tarafından
Olsbilir canım bizim burda büyün hormonlsrıma test yaptırdım ben
0 oy
(7,206 puan) tarafından
Amh için her hangi bir zamanda alınıyor diye hatırlıyorum. Doktora gidip ben bu hormonuma baktırmak istiyorum de yoksa kolay kolay bakmıyorlar sadece FSH lh prolaktin gibi klasik hormonlara bakıyorlar . Rahmi de usg ile anlarlar 
(41 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim rahmin ters ilk gebelikte ultrasonda göründü ama asla sorun değil gebelik için testi bilmiyorum 
(41 puan) tarafından
Hiçbir problemim hok çok şükür ama deniyorum olmuyor. Birde yumurtalık sayıma bakayım dedim
(7,206 puan) tarafından
Rahim filmi de çekil muhakkak çok faydali
(13,202 puan) tarafından
Sadece yumurtlama gününde kalabiliyorum hamile ben de ona dikkat et bakalım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Narin.masal (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emir_123. (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...