0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar merhabalar benim kızım daha bir buçuk aylık bugün görümcem kaynanam eşim görüntülü konuşuyorlardı görümcem kızım için seni oğluma alccam deyip duruyor bu bi defa olan bişey değil onun kayınbabsı da beni aradı öyle dedi ve hiç hoşuma giden bir şey değil ayrıca daha oğlunun doğmasına 4 ay var ve bunlar kuzen  eşime dedim öbür tarafa git konuş oda zaten çok konuşmadı kapattı moralim bozuldu benimde abartıyorsun bana diyor ama bu doğru bir şey değil şaka bile olsa ki şaka değil

26 Cevaplar

+6 oy
(25,224 puan) tarafından
Gerçekten sizin başınıza hiç dert gelmemiş dert görmemişsiniz ve bunun şımarıklıgı içinde oldugunuzu düşünüyorum 
(25,224 puan) tarafından
Tamam canım yorum atan sensin benim yorumuma fikrini arkadaşa diyebilirdin :)
(6,681 puan) tarafından
Fikrimi paylastim ben saygi cercevesinde..cerceveden kenera cikan sensin :) sacmaliğa kalsa bana gore de sizin yaptiginiz şaka cok sacma ))
(25,224 puan) tarafından
Neyse canım herkesin fikri ve saçmalık anlayısı farklı sonuçta:)
(48,704 puan) tarafından
selos bende burdan fatoyla dünürüm falan diyorum da çocuklarin yaninda nasil davranirsan nasil konusursan oyle devam eder evet arkadasinin kızıyla ilerde evlenebilir bana kuzen evliligi cok ters geliyo abi kardestir oyle ogretmek gerekir tamam görumce saka yapmis diyelimde kayinpederine ne oluyoda özellikle arayip soyluyo
(25,224 puan) tarafından
Ortada 1 bucuk aylık bebek ve doğmamış bebek var iko çok komik değil mi :D senin eloş büyük o yaştaki çocugun yanında tabiki konusulmaz. Burda doğmamış bebeğe don biçmek denen şey var:D görümcemin torunu 3 aylık ömer 16 görümcem torunumu vercem ömere diyo ben gelinim napıyo diyorum gülüşüyoruz :D yani bilmiyorum çok aşırı saçma geldi bana amaan banane yav :D
-Reklam-
+2 oy
(1,096 puan) tarafından

Hoşlanmadığını belirt canım saçma sapan düşünceler ya daha küçücük bebekler yani:getlost:

+2 oy
tarafından
Şakadır bence bizde kankamla sürekli aynı şakayı yaparız onunki erkek benimki kız hatta çoğu zaman gelinimin resmini at özledim falan der hep bence bu kadar takılmaya gerek yok 
+1 oy
(3,893 puan) tarafından
Pes doğrusu ne diyeceğimi bilemedim 
+1 oy
tarafından
Benimki içinde surkeli diyorlar ben hamileyim erkek çocuk gorumcemin kız 

Görümcem de kaynanamda söylüyor bende emzircem dedim süt ksrdes olsunslt falan takma bosverbosver
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Tabiki şakadir canim gerçek olacak hali yokya. Çocuk küçükken dediklerinde gülup geçiyordum ama aklı ermeye başlayinca böyle şakaya izin vermedim hiç. 
0 oy
tarafından
Ebesinin nikahiii artık ne sapık zihniyetli insan bunlar ya tövbe tövbe . Kesin ve net tavrını köy hicbisey cocugumdan önemli değil kırılıp dökülmek isteyenler ötede kırılabilir . Direk tavrını koy bu tarz konuşmalardan hoşlanmıyorum kucuck çocuğa boyle şeyler yakistirmayalim lütfen de kapat mevzuyu 
0 oy
tarafından
Şaka olduğunu umuyorum 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Diyorlar cnm benim kız 4 yaşında  eşimin bir arkadaşı benim gelinim olacaksin diyor kızım onun ogluyla ayni yaşta birde benim arkadasimin oglu var kızımla yasit o da kızıma ilerde gelinim olacaksin diyor boşver.Nasipte varsa önüne geçemezsin ki zaten kızının isteği önemli baskalarinin dediği önemli değil.
0 oy
(849 puan) tarafından
Benim eşimin tarafı hep akraba evliliği . İki eltimde eşlerinin teyze kızları. Bı eltimin oğlu var Miraç eltimin annesi ben hamile kaldığımda dedi kız olursa miraca gelin alırız diye. Bende akraba evliliğine karşıyım kardeş olarak büyüsünler dedim ve konuyu kapattım bir daha da açamadılar konuyu.
0 oy
(86 puan) tarafından
böyle şakalar bana iğrenç geliyo bozulmakta çok haklısın
0 oy
(100 puan) tarafından
O zamana kimn garantisi var ;) 
0 oy
tarafından
Büyük olsa akılları yetse evet bende istemm yanlarında bunlar konusulsun ama kücükler daha onlarında daha dogmamış onun heyecaniyla söylemişler bence abartma cnm
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Uuuu bunu gorumcem eşime söylerse kan çıkar:) bunlar eskidendi çünkü çocuklar büyüdüğü zaman yanında söylenirse onlar da başka gözle bakar birbirine
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ne var ki bunun dalgasini biz de geceriz :) istemiyorsan acikca belirt. 

Hatra gecen tanimadigim biri on aylik kizimi torununa alcakmis dedim sadece sogumuna 4 bin lira verdim bu cocugun trilyonlar isterim falan :D sonrs dedim tursusunu kurcam vermem :) o ara arkadasim atladi anne yarisiyom eb  veriyom dedi cok istiyosan kendin dogur onu evlendir bn kizimi vermem dedim :D  ama hep gulerek dalgasina olan muhabbet yani bunun sakasi yillardir var.
0 oy
(48,704 puan) tarafından
gorumcenin kayinpederine ne oluyo o kimki
0 oy
tarafından
Canim gül geç yaa bizimkiler ayni sakayı yapiyor 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Eşin ve sen verdim derseniz bir nevi nikah oluyormuş canım bu konu önemli eşin verdim falan demesin ayrıca abartmıyorsum
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Erkek anneleri anlayamaz bunu bence gayet haklisiniz bi kere komsum şakacikdan kizima gelinim dedi hemen cavbini verdim bende hoslanmiyorum..

Kizimdan once bende kuzenime kizini ogluma alcam falan diyordum (saka tabikide) ama kizim olduktan sora bi daha oyle bi saka yapmadim
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bizde arkadaşımla yapıyoruz bunu şakasına canim takılma bunlar yeni yuzyil çocuğu şimdi bile kimse kimsenin seçtiğini begenmiyoki bizimkiler büyüdüğünde hic olmaz öyle şeyler herkezde bunun farkında kendine bosuna stres yapma hem bunda ne varki laf olsun diye söylemiş sozler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 299 göst.
0 oy
41 cevap 569 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 411 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde 06 bir anne (77 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...