0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar merhabalar benim kızım daha bir buçuk aylık bugün görümcem kaynanam eşim görüntülü konuşuyorlardı görümcem kızım için seni oğluma alccam deyip duruyor bu bi defa olan bişey değil onun kayınbabsı da beni aradı öyle dedi ve hiç hoşuma giden bir şey değil ayrıca daha oğlunun doğmasına 4 ay var ve bunlar kuzen  eşime dedim öbür tarafa git konuş oda zaten çok konuşmadı kapattı moralim bozuldu benimde abartıyorsun bana diyor ama bu doğru bir şey değil şaka bile olsa ki şaka değil

26 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Garibim herkes yapıyor bu tür şakaları hmn almazlar kızını bu ne korku
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu hep derler ki ne var bunda hadi çocuklar 16-17yaşunda aklı eren çocuklar olsa neyse de el kadar çocuğa böyle denildi diye huzursuzluk çıkarmayın bence 
0 oy
tarafından
Aman boşver ne takıyorsun kafama nasip kısmet böyle şeyler o öyle dedi diye hemen alıp gitmedi ya kızımı yarın bir gün bir oğlun olur o zaman sende her kızı beğenirsin onu mu alsam bunu mu alsam diye ") bir dhaa dediklerinde kizim in ağırlığınca altın isterim de sende ")
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yaaa bu da takılacak şey mi kaç yıl var ne olacak bakalım o zamana
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kesinlikle  haklısın   onlar  kardeş  oluyor  zaten  benim  ailemde akraba  evliliği  asla  olmaz  bunun  lafı  bile  açılmaz  şaka  dahi olsa 

Ama eşimin  arkadaşları falan  diyor  senin  kızı  benim  oğluma  alıcam  diye  buna  sinirlenmem  buna  şaka  derim  diğer türlü çok  kızarım 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Saçma sapan hiç hoş muhabbetler değil. Biz abi abla dedik o kadar yakın kuzenlerimize. Kardeş gibi büyüdük sahip çıkıyoruz birbirimizr. Daha doğmamış küçücük bebekler ya millet neler düşünüyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 308 göst.
0 oy
41 cevap 569 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 421 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde 06 bir anne (77 puan) tarafından soruldu

381,761 soru

11,429,047 cevap

34,989 kullanıcı

...