0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Eş , aile , arkadaş ortamlarında genel itibari ile soruyorum. Mesela ben birşeyler başardigimda herkes yanımda ama en güçsüz zamanımda var ama yok gibiler ben gücümün yettiği kadarıyla fazla fazla  yanında olurum onların ve birşeyler yaparım onlar için ama onlarda benim taktiğim kadar beni sallamıyor gibi geliyor bana. Herkes çıkarı kadar benim yanımda oluyor gibi hissediyorum sizde böyle oluyor musunuz ?

19 Cevaplar

+3 oy
(7,791 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hissederdim... 

Artik bebeğim yetiyor :)
(22 puan) tarafından
Biliyor musun benimde ikiz kizlarim var onlar benim herseyim bana en iyi iki kızım geldi. Rabbim evlatlarımızı hayırlı evlat olmalarini nasip eylesin.
(7,791 puan) tarafından
Amin canim amin..
Varliklari her eeye değer o yetiyor bana :) çok şükür
(22 puan) tarafından
Çok şükür.
(458 puan) tarafından
Ne kadar güzel bir yorum ++++++++++
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bende oyleyim zaten oyle yani beni kimse sevmez Rabbimden baska sevmesinlerde zaten dogru soyliyeni 9 koyden kovarlarmis 
(22 puan) tarafından
Bizde 10.uncu köye gider yine doğruları söyleriz :)
(3,099 puan) tarafından
Bu devirde iyi olan dogru soyliyen sevilmiyor canim deveyi diken insani s.ken iyilige gecer derler afedersin emin ol biz kötü olsak hayatimiz yalan olsa hepsi dibimizde biter
(22 puan) tarafından
Söylediklerine tamamen katılıyorum. Kötü insan olmak cok kolaymişta iyi insan olmak çok zormuş bunu yaşim ilerleyince anladim...
(3,099 puan) tarafından
Zor cunki kimseye kendimizi aklayamıyoruz biz iyiyiz ama onlarin gozunde bizden kötüsü yok ama onemli olanda bizim kendimizi sevmemiz canım biz kendimizi sevmeyi basarırsak baskasinin sevgisine ihtiyacimizda kalmaz keske kendimide sevmeyi basarabilsem
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Hiç hissetmedim çünkü annem babam hep arkamdaydi şimdi de sağolsun oğlum hep yanımda :)
(22 puan) tarafından
Çok şükür ne güzel çok sevindim senin adına.
(1,207 puan) tarafından
Rabb'im kimseyi yanliz koymasın canım ama şunu da söylemek isterim ki ben hiç etrafinda çok arkadaş olan birisi de olmadım hala da öyle etrafımda arkadaş yok denecek kadar azdır benim şansım ailemdi
(22 puan) tarafından
Allah razı olsun ailenden. Allah'ım aileni başından eksik etmezsin.
(1,207 puan) tarafından
Rabb'im kimseyi ailesiz bırakmasın canım Rabb'im onları korusun çocuklarımızı da bize bağışlasın
0 oy
tarafından
Ben sevmiyor değilde değer görmediğini hissediyorum..o his ki çocuklarıma sarılıp opeene kadar..Allah bana Bir oğlan bir kız nasip etti..kız yoldaşım olucak Allah'ın izniiyle..şu dünyada belkide beni seven kosulsu şartsız tek arkadaş ..oğlum da hayatımdaki gücüm korucu meleğim..olucak 
(22 puan) tarafından
İnşAllah. Rabbim gönlünden ne geçiyorsa hayırlı bir şekilde onu versin. Evlatlarına da sana da. İnşAllah bir gün değer görür ve hissedersin.
tarafından
Umarım Allah çocuklarımdan razı gelir ins.
0 oy
tarafından
Annem baba kardesim 3 evladim aevsin yeter bana.gerisi boş
(22 puan) tarafından
Nokta :))
0 oy
tarafından
Hissediyorum ama annem herseyimde yanımdaydı ne zmn hissetsem ama en çok eşim konusunda yanlız olduğumu sevilmedigimi hissederim
(22 puan) tarafından
İnşAllah en kisa zamanda eşin tarafindan sevilir ve değer görürsün.
tarafından
İnşallah canm ama sonumuz boşmus artık ümidim yok
0 oy
tarafından
Bende bu aralar öyle hissediyorum hamilelikten mi nedendir bilmem eşimden dolayı bile öyle hissediyorjm hem yanlız kalmak hemde birşne derdimi sıkıntımı anlatmak istiyorum bunaldım gibi
(22 puan) tarafından
hamilelik sürecinden kaynaklı olabilir. Eşinle konuş bu konuyu seni en iyi aydinlatacak kişi odur :)
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Şöyle söyliyim kmsenn benim yanımda olmasına sevmesine ihtiyacım yok hiçbir zamanda ihtiyaç duymadım ne iyi gn de ne kötü gün de olmasınlar zaten inan nefret ediyorum insanların iki yüzlülklerndense olmamaları daha iyi zaten 
0 oy
(359 puan) tarafından
Bu duyguyu seneler önce aştım çok şükür herşeyin üstesinden tek başıma gelebiliyorum kimsenin yalandan yanımda olmasında gerek yok hiç dert etmiyorum evlatlarımız seni çok seviyorum anne deyip boynuma sarılması beni dünyanın en güçlü insanı yapıyor :) 
0 oy
(147 puan) tarafından
Yani bazen tartıştığımız  zaman sevseydi bunu demezdi sevseydi soyle yapamzdi diyorum ama sonra aynısını bende yaptığım için  sorun kalkıyor ortadan 
0 oy
(930 puan) tarafından
Hissetmekle kalmıyorum canım bire bir yaşıyorum ne anne ne baba nede Bi başka biri hep ayrımcılık gördüm nedenini bilmiyorum sadece herkese elimden geldiği kadar iyi olmaya çalıştım kimseyi kırmadım kimsenin hatasını yüzüne vurmadım hep yardım eden ben oldum ama hep dışlanan da bendim o kadar üzülüyorum ki varlar ama yoklar ben hep rabbime sığındım çok şükür iki evladım var onlar benim herseyim Allah razı olsun eşimden en büyük destekcim 
0 oy
tarafından
Aman kim seviyor sevmiyor umrumda değil evlatlarım var onların sevgisi yeter bana
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Hissetmezdim  canım anne baba kardeş tarafından coj şükür sevilip sayılıyorum simdide  oğlum yetiyor
0 oy
tarafından
Allah bana yeterndiye dusunuyorum eger kafama takarsam,  insanlar zaten genellikle menfaatci diye dusundugum icin insanların beni sevdikleri yada sevmediklerini göstermeleri beni cok etkilemiyor inan ki, kendi kendime yetmeyide öğrendim, tek başıma eğlenirim, gezerim resim cizerim,  bazen acaba mı derim sonra aman o beni sevse ne olur sevmese ne olur derim , zaten gereken insanlar yanımda derim cunku benim hayatımın temelini çevredeki insanlar oluşturmuyor , yani git geller hep olur ama önemli olan kendini telkin edebilmek ve bu dusuncelerden cıkabilmek, ben rahatca atıyorum kafamdan cok sukur
(22 puan) tarafından
Ne güzel kafana takip takıntılı olmaman.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Zaten kimse sevmiyor beni:l :):)
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Ben doğumunda en büyük darbeyi abimden yedim o yüzden herkes gerektiği kadarını bilir hayatımda kimse sevmesede olur evlatlarım eşim yanımda olsunda gerisi umurumda değil 
(22 puan) tarafından
Anladim.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Annem ablam eşim geri kalanın sevgisini umursamıyorum canım onlarda herşeyimde destekçim
0 oy
tarafından
Hayır hiç öyle bir kuskum olmadı 
(22 puan) tarafından
Ne güzel.
0 oy
tarafından

Eşime Çok sinirlenirim bazen kendi kendime söylenip dururum 

Ama bilirim ki düşersem de kaldıracak olan odur 
Önce evlâdım sonra eşim 
Çok şükür ❣
(22 puan) tarafından