0 oy
1,287 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Öncelikle merhaba kizlar ben 6 ay önce kızımı erken doğumla kaybettim maalesef 22 haftalik geldi dünyaya okadar pskolojim bozuldu ki anlatamam şuan size bunları bile yazarken hıçkıra hıçkıra ağlıyorum kokusu hala burnumda o minnak suratı o kara saçları mis kokulu yüzü güzeller güzeli yüzü gözümün önünden gitmio ne hayaller kurmuştum herseyi hazırdı kızımın tokasindan elbiselerinden çoraplarına varana kadar tüm örgülerini kendi ellerimle örmüştüm ama ne yazikki giydirmek nasip olmadı şimdi yapabildiğim tek şey evimin dibindeki mezarina gidip saatlerce ağlayıp dua edip tekrar eve dönmek elimden bisey gelmio ama hem benim hem eşimin psikolojisi alt üst eşimin yanında kızımdan bahsedemiorum kızımın adını söylediğim dakka kendini mezarlığa atio direk ağlayarak kızıma gidio eşim hiç ağlayan biri değildi ama annesini kaybettiğinde bile ağlarken gormedim onu ama evlat acısı bambaşkaymis gerçekten maalesef kızımın yüzünü eşimde gordu hastanede yikarlarken eşimde girmiş içeri izlemiş kızımın ölüsünü yikarlarken ilk ve son defa görmek istedim dedi bana yikamislar hatta eşimde yardim etmiş öpmüş koklamis sonra kefene sarıp eşimin kucağına vermişler ağlayarak mezarlığa morg a getirdi snra da defnettik ikimizde hiç iyi değiliz bir bebek daha istioruz ama kızımı kaybettikten snra henüz hiç olmadı Rabbım bir kız evlat daha nasip etsin inşallah eşimde dio bir kızım daha olsun sürekli namazda bu dualarına şahit oluorum hem ben kızım için üzülüyorum hemde eşime baktıkça onun nasıl üzüldüğünü gördükçe yüreğim parcalanio bizede dua edin kimin duası kabul olacağı belli olmaz Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın özür dilerim biraz uzun oldu :( 

29 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Beni de ağlattın  başınız  sagolsun canım  çok çok  üzüldüm  allhım  en kısa zamanda sağlıklı  bir  bebek nasip etsin  senin de kucağın doldursun yüzünü  güldürsün rabbim 
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
 Rabbim sabırlar ihsan eylesin.Gucumuzun üstünde bir güç var ki ona karşı boynumuz kıldan ince.Yavrun cennet olmuş, cennette sana yer olmus.Rabbim tez zamanda mubaregiyle yüzünüzü güldürsün inşallah❤️
0 oy
(39 puan) tarafından
Allah'ım sana acılarınızı hafifletecek bir evlat versin
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Allah sabr versin canim yazdiklarini oudukca gozlerim doldu cook uzuldum gercekten allah kimseye yawatmadin kisa zamanda saglikli hayrli bir evlat nadip etsin size inwallahh 
0 oy
tarafından
Allah'ım sabır versin ben okurken bile kötü oldum Allah'ım tez zamanda bir tane daha nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
seni çok iyi anlıyorum bende 15 gün önce 26 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu. ne zaman geçiyor ne alışabiliyor insan. Allah alır da verir de inşallah tez zamanda sana da bana da nasip olur sağlıkla kucağımıza alırız 
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Allah'ım Sanada inşallah bir evlat verir canim gece gece çok üzüldüm .Allah'ım kucağını boş birakmasin.rabbim dayanma gücü versin.evlat acısıni rabbim hiçbir anneye babaya yaşatmasın çok zordur bu duygu.yuregin ferahlamaz belki ama İnşallah kucagin boş kalmaz.rabbim dayanma gücü versin :(((
(9,095 puan) tarafından
Eski post kız. Çocuğu olmuş kocaman bir kız olmuş bile.
(1,717 puan) tarafından
Tarihe bakmamıştım ama çok sevindim bak.:))
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Rabbim sabır versin evlat acısı herşeyin üstünde bir acı ne öle biliyorsun ne yaşayabiliyorsun hayırlı evlat nasip etsin rabbim çok güzel günleriniz olsun 
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Ciğerim dağlandı inan o kadar üzüldüm ki canım benim meleğin cennette çok iyi bir yerde bu teselliye tutun içinin nasıl yandığını çok iyi anlıyorum Rabbim dayanma gücü versin ikinize de.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 500 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 297 göst.
0 oy
21 cevap 580 göst.
29 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir Prens Anne'si (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 750 göst.

384,724 soru

11,508,344 cevap

35,165 kullanıcı

...