0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
İki kızım hala kuvezde.  25 gün oldu. Eşimle ailesinde lohusali lohusali kalmadım diye sürekli kavga ediyorduk. Alttan aldım gittim. Annesi yaşlı bana bakamazdi. Ben bakacağım dedi götürdü. Bir hafta kaldım. Asla yanımda durmadı. Sürekli işleri için dışarı gitti. Ameliyatlı ameliyatlı kendi işimi kendim yaptım. Onu geçtim yanımda olsun destek olsun istedim onu da yapmadı. Geri ailemin yanına gitmek istediğimde boşanalım dedi. 11 gün oldu ne arayıp ne soruyor. Ailesi çok dolduruyor. Yuvam bozulsun istemiyorum. Allah rızası için beni de duaniza katın. Orta yolu bulan olmazsa dava açacağım. Ama kimse elini taşın altına koymuyor. Çocuklarım için yuvam dağılmasın istiyorum. Çünkü eşimle biz basbasayken çok iyiydik. Ama ailesi herşeyi alt üst edip eşime hep beni kötüleyip duruyor...

13 Cevaplar

0 oy
(911 puan) tarafından
Ailesinin dolduruşuna gelip size boşanalım diyebiliyorsa bence hakkınızda hayırlısı budur geri dönmemesi daha hayırlıdır ama yine de kalbinize göre versin Allah
(32 puan) tarafından
Öyle de iki çocukla baba evine nasıl sigarim nasıl yaparım.. amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Allah kim yapıyosa sebep oluyosaa onu bildii gibi yapsın 
(32 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Yaa sabır bir kaynana terörü daha.sen hiç birşey yapma bacım sen de arama sorma kızlarına odaklan.Allah şifa versin.bir iyilessinler inşallah ortalık yatisir.Esin de iyi değildir tabii.sabret düzelir inşallah 
(32 puan) tarafından
İşte biraz daha bekliyecegiz bugün abim eniştesini aradı orta yolu bulan yok dava açın o zaman avukat bulduk biz diye siz açın o zaman diyorlar. Kimse demiyor gelelim konuşalım orta yolu bulalim diye.
(1,138 puan) tarafından
Değişikler ya.bence aileler çok ta girismesin bı ortalık sakinlesin.sen kızlarına odaklan bacım.sütün için bak iyi sıcak soğuk Su uygula masaj yap sağ.en baş stres ve uykusuzluk uzak kal.bol bol uyu.zor biliyorum ben de yapamadım.ilk zaman sutumden tişörtüm islanirdi.3 4.ayda stres ve uykusuzluktan kesildi.ama hastanedeyken o kadar önemli idi ki ilk zamanlar anne sütü.en azından onu verebilmistim.dua edecem inşallah senin için
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun elimden geleni yapıyorum ama damla damla geliyor bitmek üzere sutumde..
(1,138 puan) tarafından
İşte stres ve uykusuzluk bacım.hep bundan oluyor ya yemek vs hikaye.Allah yardımcın olsun
(32 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Rabbim işini kolaylaştırsın hayırlısı neyse onu nasip etsin 

Yavrularına şifa versin 
(32 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Umarim duzelirde sen niye aciyosun davayi o acsin nafakanida ödesin orda.kalmadin diye bosanilir mi ne dengesiz insanlar var hakkinda.hayirlisi olsun canim
(32 puan) tarafından
Dava açmadan yaşadığımız şehire giderse çocukları da beni de bırakıp o zaman ne yapacağım şuan ikimizde memleketteyiz.. bende artık iyi ya da kötü sonuclansin istiyorum gücüm kalmadı çünkü
(48,531 puan) tarafından
Canim dava açınca da gidecek sonuçta birak otur annenlerde insallah destektirler sana
(32 puan) tarafından
Çok şükür arkamdalar da işte nasıl yaparım gene de ayrılırsam bilmiyorum
(48,531 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun canim yazik en ilgi alman gereken donemde nelerle ugrasiyosun
(32 puan) tarafından
En çok zoruma da giden bu zaten ya :(
0 oy
(354 puan) tarafından
Allah'ım ya şuan düşünmeniz gereken tek şey evlatlariniz Ken eşinizin size bunu yasatmasin aklım almıyor eğer aileniz sizin arkanizdaysa bı sure bırakın bence yoksa asla ne senin nede evlatlarının kıymeti olur değişik ya bebekleriniz hala kuvezdemi ne kadarlık doğdular 
(32 puan) tarafından
34 haftalık ama iki hafta geriden gelişimleri.. evet ben eşimden sadece yanımda otursun elimi tutsun istedim o bırakıp bırakıp gitti. Arkamda ailem şükür ama nasıl kaldırırım bu yükü de onu da bilmiyorum..
(354 puan) tarafından
Rabbim güç kuvvet versin valla hikayenizi okurken kendimi sizin yerinize koydum şuan bende ikiz bekliyorum Allah göstermesin benim evlatlarım kovuzde yaşama mücadelesi verecek eşim bana destek olmadığı gibi ailesi için beni lohusa lohusa bosayacak asla tahammül edilemeyecek bı davranış hiç eşin olacak için üzülme bile herşey olacağına varır o seni evlatlarını dusunmuyor sen onu hiç düşünme yaaa şuan o kadar sinirlendim ki eşime tokat atmamak için kendimi zor tutuyorum
(32 puan) tarafından
Rabbim kimseye yaşatmasın düşmanıma bile bunu çok zor çok. Önceden dert dediğim şeylere şimdi neymis onlar diyorum.. 3-4 gün sonra olmadı davayı ben açacağım kaldıramıyorum artık gücüm kalmadı
(354 puan) tarafından
Canım sakın üzülme o  kaybeder Rabbim sağ salim evlatlarina kavuşmayı nasip etsin gerisi hiç önemli değil sen onları ins kucağına al ne dert kalır ne tasa biraz daha bekle istersen  evlatların bı çıksın sonra aç davayı
(32 puan) tarafından
Birazda bekleyelim diyorum kızlarım bir çıksa ama çıktıktan sonra eşimin izni bitecek çalıştığı yere gidecek o yüzden burdayken ne olacaksa olsun diyorum
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Zor bir durum ya böyle yazılar okuyunca çok üzülüyorum küçücük bir meselede hemen boşanma lafının açılması çok kötü inşallah düzelir siniz çünkü zor çocuk var bide bir kix evlenince bosaninca hiç bir yere sığmıyor hakkınızda hayırlısı olsun insallah
(32 puan) tarafından
Amin insallah... İki çocukla nasıl yaparım bilmiyorum onu da her ağzını actimi boşanalım diyor çok yoruldum
(1,392 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum canım kolay değil Allah sabır versin çok zor bir durum inşallah düzelir siniz eşiniz eğer yaninizdayda you tubeden kuran açın belkide kalbi yumuşar iyi gelir
(32 puan) tarafından
Yanımda değil o ailesinin yanında ben ailemin hastaneye ayrı ayrı gidiyoruz çocukları görmek için beni görünce yolunu değiştiriyor hastaneye bile ailesiyle geliyor asla tek gelmiyor
(1,392 puan) tarafından
Allah Allah ne garip sen dua et bebeklerin iyileşsin Allah'ın izniyle sonra oda yavaşla anlar herkes boşan diyor ama öyle kolay olmuyor eğer çalışan bı kadınsan para varsa sıkıntı yoksa öbür türlü abinin babanın evi felan hepsi sıkıntı kimse bu duruma dusmesin
(32 puan) tarafından
Amin inşallah çok zor şuan tek kendim yere göğe sigamiyorum kızlarım gelince bosanirsam nasıl yaparım bilmiyorum çok zor ki ne zor
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin. 
(32 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin ins.

Ama eşin de masum değil , kocaman adam annesinin babasının dedigiyle mi boşanacak. Öyleyse boşan kurtul bir cacık olmaz hayır gelmez zaten 
(32 puan) tarafından
Amin inşallah bu gidişle zaten onu gösteriyor
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Rabbim yardimcin oskun bebegin neden kuvezde rabbim sifa versin bende erken dogum yaptim 7 gundur entube kuvezde 
(32 puan) tarafından
34 haftalık doğdular ikiz diye 2 hafta gelişimleri eksik solunum desteği alıyorlardı şuan 1. Odada ama hala ne zaman çıkacakları belli degil Rabbim sizide tez zaman da kavuştursun inşallah
(1,921 puan) tarafından
Insallah canim cumlemizin evladini bagislasin rabbim bende 30 haftalik yaptim elim bos bekliyorum oyle
(32 puan) tarafından
Çok zor o bekleyiş her hastaneye gidip de eli boş dönmek
(1,921 puan) tarafından
Aynen oyle rabbim yardimcimiz olsun
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bu aileler niye bu kadar karışır ki hele kaynanalar oğullarına eş gelin geliyo yoksa emir eri olmaya köle olmayamı ve erkeğin ailesine gösterilen toleranslar vs neden kız tarafında olmuyor birinin birinden fazlalığı ne bu kaynanalık erkeğin ailesi geri kafalılığı toplumumuzda bitmiycek malesef 
(32 puan) tarafından
Malesef ki bitmeyecek Allah iyilerler karşılaştırsın herkesi inşallah
0 oy
(67 puan) tarafından
Size çok çok dua edeceğim. Anneler babalar kendilerini çocuklarının sahibi sanıyorlar. O yüzden evlenince "sahip" olduğu şeyi bir başkasına verme psikolojisi ile çıldırıyorlar. Sahip olduğunu ispatlamak için güç gösterisine çıkıyorlar. Erkek de hala anasının oğluşu olmaktan kurtulamamışsa sonuç dağılan yuvalar. Evlatlarımızın sahibi değiliz,;onlar bir birey, bize Allahın emanetleri bizim görevimiz onları güzel bir şekilde yetiştirip hayata hazırlamak.

Allah eşinizin kalbine doğruyu, hak olanı göstersin, adaletli söz söylemeyi nasip etsin amin 
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek günde senin dualarıni kabul etsin inşallah çocuklarının yüzü hürmetine yuvanızı kurtarsın inşallah eşine doğru yolu göstersin inşallah canım ismi Azam duasıni biliyor musun o duayı oku inşallah feraha çıkarsın
(32 puan) tarafından
Amin amin aminnnn inşallah canım okuyorum hemen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 490 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,257 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,252 göst.
0 oy