0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Dün gece saat 3 gibi kızımı uyuttum hemen işlere giriştim işimi bitirdim kaslarım cıkmıstı biraz aldım cımbız ayna kaslarımı düzelttim sonra salonun ışığını kapattım holün ışığı acıktı salondan hole gittim tekrar bi bakıyım dedim kaslarıma ışıkta aynaya baktığımda benim arkadamda yüzü kapkara bembeyaz giyinmiş bir kadın gördüm bana bakıyodu aynadan arkada. Kalpten gidiyodum yatak odasına gittim eşimi kaldırdım kalk orda biri var bana baktı dedim ağlaya ağlaya gitti baktı kimse yok dedi hala uyumadım halada cok korkuyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Inwallah halusinasyondur:(hamilemisn? Ayetel kusi felan oku canim
(394 puan) tarafından
Hayır değilim okudum dualar hep insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum küçükken bana hep geç vakitte aynaya bakılmaz derlerdi sanırım onun etkisi ben saat 10 dan sonra felan aynaya 1 dakikadan fazla bakayım direkt sanki birileri dolanıyor gibi hissediyorum
(394 puan) tarafından
Bende duymustum canım ama okadar dikkatli bakıyodu ki bayılıcaktım gercek gibiydi
tarafından
Valla aynalar üç harflilerin geçiş kapısıdır derler kuzum, korkutmak istemem ama uyarıcı birşeydir belki de, evini sirkeli su ile sil, bakara suresi dinle yüksek sesle, bir de bol bol oku öyle uyu Allahın izniyle birşey olmaz
0 oy
(4,591 puan) tarafından
Yani bilmiyorum bol bol Ayetel Kürsi oku ama halüsinasyon da olabilir istersen değerlerine de baktır
0 oy
(201 puan) tarafından
Beynin sana oyun oynamıştır canım niye erkekler görmüyor bu tar şeyler. Çünkü takmiyorlar rahatlar. Rahat ol 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
İnşallah halüsinasyon dur  bugün sirkeli suyla bı temizlik yap sonra bakara suresi aç evinde 
0 oy
tarafından
Baya korkunç canım ayetel kürsi nas Felak oku bol bol
0 oy
tarafından
Zamanın da bir olay yaşadım aklıma onu getirdin.

Sürekli dua oku canım 
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Of girme dediğin halde girdim kız hamilemisin? 
0 oy
tarafından
Gece aynaya bakmaya cok korkarım ben kuzum,hatta gece otomatikman korku yükleniyor benim bedenime,gündüz yok gece geliyor...Korkma kuzum Allahin izniyle duanı oku,besmeleni çek ondan sonra yat insallah bisey olmaz bne öyle yapıyorum anca öyle uyuyabiliyorum kuzum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
gece 12 ve sonrasında aynaya çok bakılmaz diye biliyorum canım bende dikkat ederim bakmamaya çünkü 3 harflilerin geçiş kapısıdır ve gece daha fazla gösterirler kendini sen bol bol dua oku Ayetel Kürsi, Felak, Nas besmele çek Rabbime sığın inşallah halisülasyondur aklında hiç öyle korkunç birşey varmıydı
0 oy
tarafından
Gece temizlik yapılmaz çünkü akşam ezanından sonra cinler ortaya çıkıyormuş tuvalete sıcak su dökülmez vs vs ...

Ayna da geçiş kapısıdır diye biliyorum bol bol dua oku 

Şuan bende tırstım..
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Canım gece yada az ışıkta beynimiz aynaya bakınca bize oyun oynar bu bilimsel bir gerektir 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Canım gece aynaya bakmak hıc hıc ıyı degil o seytanın sana oyunudur 
0 oy
(745 puan) tarafından

Geceleri aynaya bakmayın derlerdi büyüklerim delirme ve üç harfliler görürsn derlrdi korkardım tuvalete hala giderken aynaya bakmadan elimi yıkar koşarım :P:D belki animasyon görmüşsün korkutmak istemem ama birdaha asla geceleri geç saatlerde aynalara bakma iyi değil derler

0 oy
tarafından

• Abdestini al bi kuranikerom oku ayetel kursi oku bisey olmaz inşAllah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 320 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 501 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,055 göst.