0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar çam ve sakura da daha önce doğum yapmiş olan varmı veya tanıdığınız varmı çok beğeniliyo kendi odanda doğum yaptırıyorlar mış bilginiz varmı ve şehir hastanesi her hangi Bi ücret istıyolar mı 

3 Cevaplar

0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ben doğumu orda yapmak istiyorum kontrollere de oraya gidiyorum 2 tane arkadaşim orda yaptı çok memnunlar hatta bugün gebe randevusu açıldı bende post açtım isteyen varsa alsın diye bir kere muayene ol hastaneye gir bak derim
(220 puan) tarafından
Vidyo vermediler 3 tane ultrason resmi sıyah beyaz ve bilgi için kagıt verdiler sarı renkli olanıda rıca ettım kendi telefonumdan çektim ekrandan 15 dakıka baktılar
(9,005 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim.. bahsettiğim arkadaşlarimdan biri 2. Doğumunu orda yaptı ilk doğumu özel hastanede yaptı ilgileri özelden daha özel gibiydi dedi. Diğer arkadaşımın ilk dogumuydu ben çok rahattım beni çok sakinleştirdiler çok iyi davrandılar dedi ve sanırım kesi bile olmamış tabi bu belki anne bebekle alakalı bir durum. Benim ilk bebeğim sezeryan bu da mecburen sezeryanla olacak bende orda yapmak istiyorum Allah nasip ederse
(220 puan) tarafından
Bnmde 2. Gebeliğim cnm çok övdüler özellerde uçuyo eşimin kuzeni orda doğum yaptı memnunum dedi arada kaldım
(220 puan) tarafından
Bnmki de normal cnm Bi kaç kişi acilde kiler iyi değil dedi o yuzden iyi düşünmek istıyorum
(9,005 puan) tarafından
Ben ilk dogumumu da devlette yaptım sayilir. Özele o kadar para vermek bana mantıksız geliyo. Gereksiz pahalı o parayı hastaneye verene kadar bebeğime evime harcarim para kolay kazanilmiyo
-Reklam-
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Ben  orda yaptım dogumu sezeryan 
(425 puan) tarafından
Sizin sontayi nezamm takti ayip olamsa sormak istedim benim sonta cok kotu etkiliyor kanunide son anda taktilar ama iki cocugu ozelde yaptim orda 2 sat onden takmislardi cok kotu birseydi pskolojimi bozdular
(4,974 puan) tarafından
Ameliyata girerken taktılar ama hemşireler çok nazik gerçekten haklarını yiyemem. Çok kibarlar. Ben dogum yaptım bebek orta da yok esim aşağıda asansörlerin orda bekliyor katiyen yanıma almadılar perişan olduk cocuk ortada yok berbattı ve dikiş yerim kasap gibi oraya gitme kanuni iyi değil miydi
(425 puan) tarafından
Benim 3 cocugum var 2 sini kanuni de sevk aldim ozelde yaptim son cocugu kaninide dogum yaptim sezeryanla inanin kanuni ozelden daha guzeldi ve cok cok iyiydi doktor hemsirelrr hepsini cok beyendim ama sakurada baska bolumlare cok gitim orayida cok beyendim temiz guzel her hastaya ayri ida veriliyor o yuzdn orayi dusundum ama galiba cok memnun kalmayanlar var
(4,974 puan) tarafından
Sezeryan ise tercih etme ben memnun kalmadım kanuniye gitseydim dedim
(425 puan) tarafından
Evet sezeryan kanunide cok ilgilendiler Allah var haklarini yemicem sakura yeni diye orayi dusundum iste sezeryan olnlarin fikrini alip oyle karar verecegim
0 oy
tarafından

Geçen sene kasım ayında doğum yaptım

2. Normal doğumumdu

Merak ettğn varsa sor

(220 puan) tarafından
Her şeyi merak edıyorum valla cnm acili iyi değil dediler stajyerler çok varmış çok bağırıyorlar miş senin genel olarak nasıl geçti tutumları nasıldı memnun kldı mı
tarafından
Hastane temiz hijyen tam donanımlı
Ama doktor ebeler fazla ilgili değil 3-4 saate bi muayene edip Nst yrr bağlsn wc ye bile gitmene izin vermyrlr
Yatağa bağlı hem Nst hem Suni sanci aldm işkence gibiydi
Ayağa kalkmama izin vermyrlrdı
Odan da doğuruysn yatağını çatala ceviriyrlr 8 cm olunca çatala cıktm doktor çok bagıryo ıkın ıkın dye nefes bile almama izin vermedi
Ona bağırıp kızdm oda da bırakp gitti
Ebem sakindi o doğurttu
Ücretli fln da degil önceden acildn bikaç defa giris yap kaydn açılsn
İnş bi avazda kurtulrsn kuzum
(220 puan) tarafından
2 kez muayeneye gittim olurmu ki o cnm kaydım var hastanede ama sen şimdi dıyınce korkmadım değil bune ya afedersin yereni yapıcaz normalde yuruyüş yapın yapın derler kuzenımde orda doğum yaptı mukemmel dedi 1 sene olmadı onunda gerçekten hastane boş doktor lar daha önemli Allah iyi insanlarla karşilaştırsın
(220 puan) tarafından
2 kez muayeneye gittim olurmu ki o cnm kaydım var hastanede ama sen şimdi dıyınce korkmadım değil bune ya afedersin yereni yapıcaz normalde yuruyüş yapın yapın derler kuzenımde orda doğum yaptı mukemmel dedi 1 sene olmadı onunda gerçekten hastane boş doktor lar daha önemli Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 1,086 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Brc4616 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Brc4616 (1 puan) tarafından soruldu