0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sabah 4 den beri daha uyuyacak kafayı yicem eme eme sütte bırakmadı göğüslerimde ağlayacam artık ya :( napsam uyur başında sure açıyorum sallıyorum göğsümde uyusun diye emziriyorum süt çok gelmeyince bırakıyo. napacagımı şaşırdım sabahtan beri gram iş güç yapamadım başından ayrılamıyorum ayağımda sallıyorum bi yere 2 dkka bıraksam ağlıyor. :( off offf arada çok sinirleniyorum ama sinirlenmekten başka bişi yapamıyorum. Gözlerinin altı morardı uykusuzluktan. :'(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Of çok zor ya allah yardımcın olsun süpürge sesi falan ac canım bide onalri dene belki rahatlatır 
tarafından
Yok işe yaramıyor git gide daha kötüye gidiyor sanki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim dun benimkide oyleydi gecede gunduzde hic uyumadi ancak kucakta gezmek istiyor birakinca agliyor rahatsiz gibide durmuyor benimki inşallah duzelir uyur senin pasada:)
tarafından
Kucakta da durmuyor ağlıyor derdi ney hiç anlamıyorum
tarafından
Bi derdimi var acaba bi yerimi agriyor canim
tarafından
Bilmiyorum ki gazını da çıkarıyo çişinide yaptı karnı da yok ama uyumuyor
tarafından
Inşallah uyur canim
0 oy
(849 puan) tarafından
Gazi felan mi var canım mutlaka bir sıkıntısı vardır bir acile götür istersen 
tarafından
Köydeyim kimle gidecem ki gazını neyini güzel çıkarıyor
(849 puan) tarafından
Canım mutlaka bir sıkıntısı vardır yoksa kucakta bile durmamazlik etmez benim oğlumun gazı olduğu dönemler aynı bu şekildı ne kucakta ne sallamayla asla durmazdı gaz çıkarırdı ama yetmiyor bebislere acile götürürdüm gazı var derlerdi inşallah en kısa zamanda duzelir
tarafından
İnşallah ya çok zorlaniyorum
0 oy
tarafından
Sütün yeterliliğinden eminsen kilo alımı iyiyse kesinlikle gazı var yada kolik bebeğin var. Ne kadar çıkartırsa çıkartsın kucakta dahi durmuyorsa gaz yada daha ciddi sıkıntısı vardır. Doktora götür derim. Benim oğlum hala bu denliden bir tık iyi 6 aydır bu durumdayım. Tek tavsiyem sen sakin olursan bebeğin daha sakinleşir sen stres yapıp üzülüp sıkıldıkça bebeğin hissediyor ve dahada artıyor iyileşmek yerine. Yorucu evet ama hepimiz yaşıyoruz inanki kendin içinde bebeğin içinde şükretki yanında küvezde vs beklemiyoruz çok şükür diyorum bak zor ben 6.aydayım ağlıyorum zaman zaman yalnızım çünkü ama böylelikle avutuyorum kendimi ve ben sakin kaldıkça daha sakin olduğunu görüyorum. Geçecek inşaallah. 
tarafından
Sakin kalmaya çalışıyorum bi sıkıntısı yok doktor anne sütünden başka bişey kullanmana gerek yok dedi
0 oy
tarafından
Canım müzik süre falan açma derim o seste beyni uyuşur bebeğinin içinden oku uffle 
tarafından
Okuyup üflüyorum süürekli
0 oy
(185 puan) tarafından
Kaç aylık cnm ilk aylar böyle oluyo malesef
tarafından
43 günlük henüz
0 oy
(510 puan) tarafından
Kaç aylık ki uykusu yoktur belki 
tarafından
43 günlük henüz
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Anaaaaam benim kizda oyle valla uyumak bilmiyo uyku icin ceberiyorum ama uyumuyo hersey yaptim gram uyku yox gozunde:'(agliyacam vallaha 

tarafından
Bizimkide aynı hava kararınca uyuyor biraz
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Böyle diyorum diye kizma. Mama filan kullanıyor musun. Yengemin kizi cok huysuzdu süt yetmiyormuş meger. Mamaya baslayinca hem kendi kilo aldi hem uyuyor sakinleşti 
tarafından
Yok çocuk doktoru anne sütünden başka bişey kullanmana gerek yok dedi
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Mama ver birazcık belki açtır bunu herkese söylüyor gibiyim ama su vermediyse suda verebilirsin aynısını yaşadım su verince uyudu yavrum dili damağı kurumuştu
tarafından
Su hiç vermiyorum anne sütü karşılar diye
(1,663 puan) tarafından
Yinede azcık kaynamış su ver inan içi yanar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Blg48 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 240 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı

...