0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Anneler, aslında bir oğlum var 5 yaşında büyüttüm çok şükür onu ama 2.bebeğimde sanki ilkkez lohusa oldum sanki ilkkez bebek büyütüyorum. 

Size sorum şu. Özellikle kolik annelerine ya da uyumayan bebeklerin annelerine soruyorum.

Kızımı uyutuyorumm mesela koydugum an uyanıyor gece bile. Çok yoruldum. Evet geçecegini biliyorum ama bana net benimki şu zaman geçmişti dicek biri var mı?

Geçmesinden kastım sabahlara kadar uyuması saatlerce uyuması değil. Mesela yarım saat uyuması da yetecek gündüzleri? 3 ay mı 4 ay mı 5 aynı nasıl ne zaman????? 

5 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Şimdi buraya yazıp nazar degdirmek istemiyorum ya 2aylıktan beri düzenli diyebilirim ama
(75 puan) tarafından
Maşallah biz de 71 günlüğüz öle değil ne yazıkki
(659 puan) tarafından
Bizimki sabaha kadar uyumazdı okuttuk ve ondan sonra düzeldi
(75 puan) tarafından
Ya benim kayınvalidem daha 1 hafta önce bizdeydi. Kendisi hacı aynı zamanda. Defalarca kez okudu.. Ben sallarken tfndan dua açıyorum.. Ama bir düzelme olmadı =(
(659 puan) tarafından
Gazı flnmi çok acaba
(75 puan) tarafından
Gazı da var ve dalamıyor uykusuzluktan ölüyor ama dalamıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beyaz gurultu ac uyurken canm
(75 puan) tarafından
Açıyorum bazen akinliyor bazen işe yaramıyor.. Sizinki ne zaman geçti
tarafından
11 aylık hala beyaz gurultuyle uyutuyorum kapatınca acıyo gozunu
(75 puan) tarafından
Aman yarabbim nerdeyse yaşında=(
tarafından
Duzelır duzelır ınsallah sıkma canını sen canı sag olsun yeterkı
0 oy
(695 puan) tarafından
Ahh o kolikk aksam 6 dan gece yarisina kadar bitmeyen ağlama 3.5 ay snra azaldı ama gazıda cok buyuk etken surwkli gaz masaji yapiordm rezene kimyon iciordm kendim we anne karnı sesi olmadan uyumaz sakinlesmezdi birde kulnilan bazinilaclarda gaz wea karin agrisi yapablior
0 oy
tarafından
Biz 5. Aydan sonra rahatladk kuzum 5 ay maf olduk kızımda bnde , uyku problemi hala var geceleri kalkar ama bugünüme şükürler olsn 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Cnm uygulamada sesler var acsana koy yanina belki hosuna gider uyur bnm kizim 3 aylık elektrik süperge sesine uyuyor cnm
(75 puan) tarafından
Gece de sabaha kadar açık kalıp mu ses

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 409 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu