0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
1 haftalık henüz yattığı yerden besliyorum bazen gaz olayını nasıl yapicam kucagima almadan

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yenidoğam herAlde , kucağına almadan gazı çıkmaz , al kucağına gazı çıkar tekrar uyur zTen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yatarak beslersen orta kulak iltihabı olur sakin öyle verme canim
(1,698 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım? Yatarak emiyolar zaten normalde de
tarafından
Anne sütü zarar vermez yatarak emmiyorlar zaten yan pozisyon emiyorlar yatarak bebeğe mama ve ek gıda verilmez orta kulak iltihabına neden olur
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Sakın verme kucağına al öle içir gazını çıkar uyut zaten minicik miş
0 oy
(940 puan) tarafından
Canim benm.bebegim yogun bakimda kaldi orda yattigi yerden gazini cikariyorlar  banada gostermislerdi  oturur pozisyonundan biraz da  yaygin bi  sekikde bi elinle destek veriosun bi elinle pat pat yapiosun ben tam anlatamadim ama  internetten bak istersen
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım yatarak verme Allah korusun tıkanır falan çocuk. Kucağına al, koluna daha hafif dik pozisyonda içir. Bir 10 dk falan da kucağında dik tut gazını çıkartsın
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Canim yatiriyorsan bile yan yatırıp ta ver çok sakıncalı 
0 oy
(454 puan) tarafından
Orta kulak intahabi olur kucağına al küçükmüş daha
0 oy
(622 puan) tarafından
Yatar pozisyonda verme başı biraz dik olmalı yoksa Orta kulak iltihabı olur 
0 oy
tarafından
yattigi yerden besleme cok tehlikeli kafasi yukarda olmali elinde tutup yedir
0 oy
(79 puan) tarafından
Canım daha yeni bebek o yüzden kendi kendine çıkaramaz hreketli değil çünki benimki 3.ayına gird kendi kendine çıkarmaya başladı çünkü artık ayaklarıyla debeleniyor pırt diye çıkıyor kucağıma alıyom geyiriyor daha bebişinin mide kapakçığı taze mide yeni yeni oluşuyor doğumdan sonra öyleymiş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 685 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...