0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar öğlen değiştirdiğimde de böyleydi şimdide böyle yeşil galiba Azda huysuz geceden beri neden olabilir ? 

Eşim yarım biberon kimyon içirdi ondan olur mu acaba ? 

Yoksa hasta mı oğlum bilemedim? 

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üşutmüş olabilir hatice sürekli böyleyse doktora götür 
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yesil bisiy yediysen ondan ola bilir yada kulagi agrimiwtir ondanda ola bilir korkulacak bisiy yok canim
tarafından
Kulağı agriyorsa nasıl bilicem ben
(1,254 puan) tarafından
Kulagina yavasca elini vur eger agliyorsa demek kulagi agriyor
tarafından
Ay sağol canm deniycem uyanınca
(1,254 puan) tarafından
Tamam canim bi dene bakalim
0 oy
(758 puan) tarafından
Canim yarim biberon kimyon biraz fazla degilmi. Bn bi cay kasigi veriyorum o bile fayda ediyo 
tarafından
Ya doktorum önerdi o da şöyle sabah oglen akşam icebilirse bir çay batdagina kadar içebilir dedi. Rahatlatır zararı da olmaz dedi esimde bilememis fazla vermiş biraz. Bir kerelik yani  ben normalde vermem öyle
0 oy
(58 puan) tarafından
Canım yarim biberon kimyon çok fazla bebegin küçük daha.  Ne kadar çok verirsen toleransı düşer kimyona
tarafından
Ya doktorum önerdi o da şöyle sabah oglen akşam icebilirse bir çay batdagina kadar içebilir dedi. Rahatlatır zararı da olmaz dedi esimde bilememis fazla vermiş biraz. Bir kerelik yani  ben normalde vermem öyle
(80 puan) tarafından
Canım bebeğe mi veriliyor kimyon ben hiç duymadım daha önce :) karın ağrısı için mi veriyosunuz
tarafından
Gaz sorunu için canım evet bebeğe sende icebilirsin
(80 puan) tarafından
Nasıl veriliyor canım bebeğe. Ben kendime çay gibi yapıp ta mı içebilirim
0 oy
tarafından
Yarım biberon kimyon nedir ya yazmicaktim ama yuhhh ya valla çocuğu hasta ettinz midesini bozduniz
tarafından
Küçük biberondan bahsediyorum ki doktorum günde 3 çay bardağı ucsin dedi çünkü çok gazı ver karnı çok sis ve bu yüzden yumurtaliklRi su topluyormus
tarafından
Kimyon ile duzlmez o şişlik USG ile bakılması lazım
Ayirica suyu öyle bir anda verilmez her emmesen sonra iki üç kaşık verilir hatice
(4,875 puan) tarafından
3 çay bardağı mı.  Yok artık o nasıl bi doktor be daha 40 çıkmamış bebek .
Çocuk kimyondan  öyle olmuştur.  Bu kadar fazla vermeyin herşeyin fazlası da zarar yani
tarafından
Valla bnm oglim daha 7 buçuk aylık bir buçuk su bardağı içiyor
tarafından
Ay yok canım ztn ben vermiyorum dün gexe uyumadı eşime sabah bir saat bak uyuyayım dedim o da bilemenis biraz fazla vermiş ama emdi demekki canı istiyor dedi garibim bilmiyor hiç çocuk görmemiş. Başka vermedim ztn. Ben her emmesinden sonra bir iki kaşık veriyorum rahatliyor gazını rahat çıkarıyor
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Kimyon fazla gelmis olabilir kuzum

2 3 çay kaşığı ver hergün 
tarafından
0 oy
tarafından
Yarım biberon kimyon mu yok artık bebek onu nasıl hazmedecek kimyonu sen yemeklerine koy ye bebeğe verme 
tarafından
Doktor ver dedi ama
tarafından
Sen yemeklerine koy sütünden ona geçer
tarafından
Öyle yapıyorum ztn.
0 oy
(475 puan) tarafından
Yarım biberon çok ağır gelmiş bağırsaklarını bozmuş 2 çay kaşığı yeterdi ona
0 oy
(843 puan) tarafından
Canım bebeğin ne kadarlıkki çok vermişsiniz 1 yaşında olsa bile çok bence. Bağırsak florasını bozar allah korusun bol bol emzir atsın vücuttan
tarafından
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ne yaptınız hatice bağırsakları maf olur yarim biberon kimyon verilir mi hiç canım benim 2 cay kaşığı içeceği bebeğinin. 
tarafından
(5,938 puan) tarafından
Canım doktorun daha minicik bir bebeğe bir çay bardağı kadar içmesine izin vermesi gerçekten çok şaşırttı beni en İki Ayrı doktora sorduğumda İlk 3 ay günlük sabah akşam 2'şer çay kaşığı 3 aydan sonra 1 yaşına kadar 7-8 çay kaşığı ne kadar verebilirsin demişti Eğer bebeğin kolik ve gazlı ise sana tavsiyem ibrahim Saraçoğlu'nun kolik bebek kürü var kimyonla yapılan onu muhakkak yap 2-3 çay kaşığıni geçirme zaten Bebeğin gazı yüzde yetmiş gidecek. Bugün bağırsakları çok yorulmuştur bebeğinin Sana tavsiyem 2 gün bebeğe kimyon verme sen kendi çorbanı yemeğine salatanın her şeyine kimyon katıp ye
0 oy
(406 puan) tarafından
Kuzum bebegin kaç aylık
tarafından
26 günlük daha

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (908 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...