0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (10,661 puan) tarafından
Kızlar arkadaş için soruyorum bebeği karnında kalbi durduğu için kürtaj ile aldılar 8 gün kanama devam etmiş şimdi tekrar ne zaman regl olurum diye sordu bilgisi olan var mı dr 15 gün sonra bile olabilirsin demiş ama yaşayandan duymak daha makul

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm benim de 1 hafta kanamam devam etti  9 haftalikti kalbi durdu ve 20 gün sonra adet oldum bittikten sonra yine hamile kaldım şimdi 5 aylik bebişim var çok şükür 
(10,661 puan) tarafından
Anladım kuzum Allah bağışlasın inşallah ona da nasip eder endişeli biraz
tarafından
Amin cnm amin cümlemizin Rabbım arkadaşa da çifter çifter nasip etsin inşallah
(10,661 puan) tarafından
Amin canım inşallah yeni evli sayılır bir de insan bir şey de diyemıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kürtaj ile kanamam 10 gün devam etti kürtajdan 23 gün sonra da adet oldum
(10,661 puan) tarafından
Anladım canım sağolasın
0 oy
tarafından
Yaşayan kişiden kişiye değişir ki benim kanamam da 1 hafta sürdü durdu iki gün sonra tekrar başladı durdu tekrar başladı nerdeyse bir ay bu şekilde durup durup tekrar başladı en son kırk gün sonra normal adet oldum 
(10,661 puan) tarafından
Benim bilgim olmadığı için balım dedim sorayım bir ona göre diyeyim ona da
0 oy
tarafından
Tam hatırlamıyorum ama hemen olmadım ben kürtaj dan sonra çok kanamam olmadı 2 3 gün leke şeklinde oldu ondan sonra 20 gün falan sonra oldum sanırım tam hatırlamıyorum yanlış olmasın ama hemn olmadım 
(10,661 puan) tarafından
Anladım aşkım sağolasın
0 oy
tarafından
Cnm benimde 8 haftalikti kalbi durdu kürtaj oldum kananam bir gün sürdü oda pek gelmedi ama hep lekem vardı 21 gün boyunca devam etti ondan bi hafta sonra adet oldum adetten sonra hamile kaldim şimdi 5 ayliğim çok şükür ama kişiden kisiye degisiyor her insan aynı değil cnm
(10,661 puan) tarafından
Bunun baya sürmüş balım ya ve fazla da olmuş miktarca inşallah ona da nasip olur
tarafından
İnşallah cnm yine doktora sorsun cnm belki birseyi vardır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
12 cevap 153 göst.
0 oy
7 cevap 104 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,427 puan) tarafından soruldu

383,603 soru

11,478,524 cevap

35,093 kullanıcı

...