0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından

Hamıle oldugum için kıyafet almıyorum kendime bir parça bana yetiyor buda annemın(kayınvalıdem)  dikkatini cekmıs Canım annem(kayınvalıdem). Aradı kızım eşine soyle seni lcw gorursun git kendine kıyafet al hamıle kıyafeti gençsin içinde kalmıştır begendıgını al parasını vereyim dedı.  Yok anne dedım ben istemiyorum yoksa eşim alır dedım kızım ne olur heves etmişsindir git al dedı.  Oyy annem valla şimdi ihtiyacım yok dedım. Dogumdam sonra gidip alayım dedim tamam dedi oda uzulmus eşim almıyor sanmış. Halbuki ben istemiyorum.  Ne kadar annemden uzak olsada bana hıc eksık ligini hıssettırmedı bırtanem annem.  <3

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende bir tane al canım içi rahatlasın onuda 
(762 puan) tarafından
Dogumdam sonra gidecez artık canım cunku az kaldı doguma
tarafından
Ah o zaman tamam canım az kaldıysa boşa masraf olmasın doğumdan sonra kiloda düşer 1 2 aya ona göre alırsın
-Reklam-
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Maşallah aranız hep böyle iyi olsun inşallah Rabbim nazarlardan korusun aranızdaki anne kız ilişkisini 
(762 puan) tarafından
Ya şöyle dıyeyım ben gurbetten geldım bizim eşimle ırkımız bile farklı kültürümüz farklı benım alışmam cok zor oldu en azından yemekleri bile hanı kendi kultırlerı asla yadırgamadım hepsi aynı tabakdan yiyordu. E bizde salata bile herkesın ayrıydı. Hal boyle olunca yemek yıyemıyordum.  Utanıyorum yemek yemedıgım Gıtmıyordum onlara hanı gelın sın gitmen gerek demı yok bende Gıtmıyordum. Eşime de bırsey  en ufak seyde annemle karsılastırıyordum. Kayınvalıdem de oyle yumjsak huylu degıldır yanı sinirlendi mı sınırını cıkarma dan durmaz oda eşime hep eşim boyle soyle gelın boyle mı olur gelir kaynanmasının dizinin dibinde durur.  Yanı aklıma gelenler bunlar bu tarz seyler sonra bırgun yıne kavga ettik ben haklı oldugum halde eşimi tuttu cok agladım falan.  Sonra karsıma bır hikaye geldı bende acaba sorun bende mi dedım kendimi duzelttım gıttım geldım baktım yavas yavas onunda bana karsı dusuncesı degıstı birgun aksam evine gıttık yemege baktım herkese ayrı tabak koymuş eşin anne hayırdır bune dedı işte gelınım ayrı yıyormus bizde oyle yapacaz artık kendini evinde hissetsin dıye. Şimdi diyorum ki bazen boyle kayınvalıde postu acıyorlar ama keske cuvaldızı kenmıze ıgnegı karsı tarafa batırsak
(2,649 puan) tarafından
Düzeltme tek taraflı olmamış anlaşılan :)) hiç kimse kusursuz değildir zaten hep kötü olacağına düzeltmek için çaba göstermek gerçekten çok güzel hem kayınvalide için hem gelin için
(762 puan) tarafından
O konusda evet belki tek taraflı olsaydı yıpratırdı benı haklısınız
(2,649 puan) tarafından
Benim annemle küçük yengemin yıldızıhiç barışmadı mesela ikisi ayrı ayrı iyi karakterler ama bi arada olmuyolar annem bize göre dünya tatlısıdır bi dediğimizi iki etmez torunlar olsun evlatlar olsun ama yengemle bi türlü uyuşamadılar bazende olmayınca hiç olmuyo yani
(762 puan) tarafından
Belkide haklısınız. Rabbım aralarına muhabet koysun.
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Maşallah ne güzel böyle düşünceli kayinvalidelerin sayısı çoğalır inşallah ☺️
0 oy
tarafından
Alıver kız bir tane heves etmiş kadın 
(762 puan) tarafından
Doguma az kaldı şimdi dogumdam sonra gidip alacaz
0 oy
tarafından
Maşallah böyle kaynanalara cadı kaynanalara örnek olsun :)
(762 puan) tarafından
Allah herkese merhamet nasıpmetsın
0 oy
tarafından
Banada böyle bi kayinvalide ışınlar mısınız?
(762 puan) tarafından
::))) Rabbım nasıp etsın
tarafından
Bir adet de ben istiyorum lütfen benimkiyle takas ederim :-):-)
0 oy
(9,134 puan) tarafından
En azından kayınvalidenin gönlü olsun diye birşey alsaydın keşke.. ne güzel seni düşünmüş sende onu hos tut bence hamilelikten sonra da giyebilevegin bişey alabilirsin 
(762 puan) tarafından
Ben kılo almadım ben hep ödem yaptı hamilelik bende dogursam cabul kılo verırım bunyemde oyle bosa almıs olurum sonra gıyınemem uzulur dıye dusundum
(9,134 puan) tarafından
Sen bilirsin tabii ama salaş tunikler elbiseler var bende pek fazla hamile kıyafeti almadım tuniklerim hep salasti elbilerim genelde göğüsten sonra bollasan elbiseydi hamileyken onlarla idare ettim çoğu kıyafetim oluyodu
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın maşallah :) 
(762 puan) tarafından
Aminn canımm
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Maşallah canım gönlü olsun diye bişeyler al istersen doğum sonrası da kullanırsın 
(762 puan) tarafından
İşte şimdi bayagı şiştim kılo almadım ama şiştim gıttık gecen fiyatlar bayagı ucuk dogumdam sonra gidelim dedım tamma dedı
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Maşallah böyle kayınvalidelere bayılıyorum ilerde bende böyle olucam inşallah 
(762 puan) tarafından
Amın tatlım
0 oy
(347 puan) tarafından
böyle düşünceli kaynana var dıda biz mi sevmedik   bizimki   uuuuu evlerden ırakkkk rebeeniiiiii
(762 puan) tarafından
Rebbeniii ::))) benı guldurdu valla tatlım.....
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sen ağzının tadını bilmezsin deyip babaannemin köyde kendi bağından gönderdiği üzümü alıp kendi evine götüren kaynanamdan sonra bu postu görmek biraz hüzünlü oldu gözyaşım pıt Allah ağzınızın tadını bozmasın inşallah 
(762 puan) tarafından
Rabbım aranıza muhabet tohumu eklesin canım
0 oy
(665 puan) tarafından
Kız postunu okudum biter bitmez şarkı yaptım HELAL OLSUN BU TEYZEYE HELAL OLSUN BU TEYZEYE...(✷‿✷)
(762 puan) tarafından
Benım biricik kaynanacım:)))))
(665 puan) tarafından
Rabbim muhabbetinizi artırsın inslalah iki oğlum var Allah ömür ederse nasip olursa senin kaynanan gibi olmayı isterim hep...
0 oy
(120,001 puan) tarafından
kiz alaydin o kadar israr etmis
(762 puan) tarafından
İşte dedım ya yukarıda da doguma az kaldı dogumdam sonra gıdecez
(120,001 puan) tarafından
sen bilirsin ☺
0 oy
(62 puan) tarafından
Kayinvaledemiz böyle oldu da biz mi sevmedik :D masallahhhh Allah heeppp mutlu etsin inşallah çok seviniyorum böyle şeyler okuyunca
(762 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ne düşünceliymis değerinizi bilin birbirinizin böyle kaynanalarda var demekki
(762 puan) tarafından
Bır tanedir  o benım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 394 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (549 puan) tarafından soruldu
0 oy