0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar güvercinler balkonumu çok kirletiyor ben de siyah poşet koyayım diye bir baktım güvercin yumurtlamış napayım sizce yuvayı atayım mı atsam günah mı günah olmasa bile içim hiç rahat değil ya ama bn de balkonumu o kdr yıkayamıyorum belim çok ağrıyor hamileyim günah mıdır acaba daha yavruları çıkmamış sadece 2 tane yumurtası var ne yapmalıyım :(

3 Cevaplar

0 oy
(25 puan) tarafından
Kuzucum sakın elleme 1 ayda büyüyor yavrular sonra uçup gidiyorlar bizim balkonada kombinin üzerine yapmışlardı hiç ellemedik günah diye hatta su ve ince bulgur felan koymuştum :) sonra zaten büyüdüler uçup gittiler sonra yuvasını temizledim bidaha gelmediler ama aşırı pisletiyorlar haklısın lekesi zor çıkıyor sürekli yıkamak zorunda kalıyorsun senide anlıyorum 
tarafından
Bacım kaç yıldır bu şekilde ya :( ama haklısın ben dokunamayacam yuvasına ya
(25 puan) tarafından
Bosver olsun kız sen su bulgur felan koy sevabına yiyilor buyunce yuvasını boz Dicem ama bizde gelmemislerdi şimdi gelirlermi bilmiyorum bişey diyemiyorum
tarafından
Öyle yaparım artık :(
-Reklam-
0 oy
(120,082 puan) tarafından
gunah kiz ellersen onlar ölebilir hoc dokunma 1 aya kalamz cikarlar ucup gider snr
tarafından
Kız sevdoş çıkınca da gitmiyorlar yerleşiyorlar birkaç ay yuvada besliyor büyütüyor yavrularını hanımefendi
kiyamam yaaa ne guzek
tarafından
Kız o yuvayı yapana kdr görsen canımı çıkarıyorlar eski yuvanın artıklarını döküyorlar balkona her yer toprak saman oluyor öylr kendilerine yuva yapıyorlar çakallar tabi o çöpte bana kalıyor
hahahaahahah
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Bir defa geldi mi sürekli geliyorlar. İki sene yatak odamın balkonunu kullanamadım. Yavruluyor yavrular büyüyor tekrar geliyor. Hatta şey okumuştum yavrular da oraya gelirmiş yuva yapmak için balkona yani. Alt kata taşınınca file yaptırdım. Ne yaparsam yapayım geliyorlardı çünkü
(2,492 puan) tarafından
Yumurtadan çıkınca yavrular büyüyünce gitseler de gelmeseler bir daha tamam besleriz bile ama yok gidiyorlar tekrar geliyorlar. Evimin ićine bile girdi benim. File çekmekten başka hiçbir şey işe yaramadı
tarafından
Biz kiracıyız valla yoksa çoktan çekmiştim fileyi huzur bulamadım şunlardan benim evime sadece 2 defa girdiler onda da ödüm koptu çok korkak biriyim
(2,492 puan) tarafından
Kiracı ol biz de kiracıyız. Söker götürürsün fileni ne olacak. Rahat edersin en azından
tarafından
Eşim p.sikopat ya evimin duvarları bomboş asla bir şey astırmıyor şimdi taşınırken fileyi götürürüz desem bana der ki nerden biliyorsun ya sonra gideceğin ev camekanlıysa bilmem ne falan böyle şeyler deyip canımı sıkacak öküz
(2,492 puan) tarafından
Katlar koyardın canım. Balkona açacaksın zaten delik. Üste dört beş delik açtık altları bağladık biz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 15,117 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 325 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 234 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,101 cevap

35,176 kullanıcı