0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
Adete bir hafta var hcg 2 çıktı biliyorum negatif ama yükselir mi acaba kızlar böyle yaşayan var mı? Biraz moralim bozuldu umudum vardı klomen kullandığım için

4 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Kız biri yok mu bişi diyecek :(
-Reklam-
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Bilemedim canim ya bide adete bı gün kala ver bakalim bi
(350 puan) tarafından
Yine olmadı. Nasip değil demek ki benim de sınavım bu..
0 oy
(4,994 puan) tarafından
İnşALLAH düzelir kuzum geçen ay mide bulantıs8 baş ağrısı şikayeti ile acile gittim adetimden bir gün önce beta hcg 4.9 çıkmıştı doktor günün geçince ver dedi adet olmadım gittim verdim 0.100 çıktı ama o adetim geçti ve adet olmadım hâlâ bu ayki adetimi bekliyorum bende doktorum serum takmıştı belki o yapmıştır dedim ama kadın doğum acile gittim ikinci test için orada hap verdi tek seferlik adet söktürücü bana mısın demedi düzensizlik normal dedi altan baktı kese gözükmüyor ama rahim doğurganlığa engel değil her şey sağlıklık gözüküyor diyip yollamıştı
0 oy
tarafından
Adetine kaç gün var canım
(350 puan) tarafından
7 gün var :( ama 2 eylülde çatlama iğnesi oldum şimdiye çıkardı heralde
tarafından
Canım valla ben de adetime 8 gün kala beta hcg vermiştim. 2 cıktı. Adetimi 2 gün gecti mantar belirtisi vardı heralde ondan gecikti dedim. Mantar tedavisi için tedbir amaçlı yine beta hcg baktılar 137 cıktı ben şok tabi. 9 gün önce 2 çıkmıştı hamile değildim. Şaşırdım haliyle. Belki senin de vardır kuzum içini karartma. Adetin gecsin hemen test yap
(350 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi bende de arada kaşıntı oldu bu ay. Dedim ki mantar var heralde bende bu ay olmaz dedim. Bi yandan da ümitlendim. İnşallah benim de öyle olur ara ara adet sancısı gbi bi sancı giriyo kasıklara hatta. Ya adet olcam ya bebek geliyo çözemedim inşallah bebektir
tarafından
Evet canım bende de arada kasıklarımda yangılı yangılı agrı olurdu ama adet değilmiş bebek miş. Allah gönlüne göre versin canım insallah kucağını en yakın zamanda doldurur
(350 puan) tarafından
Aminnn çok sağol Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 143 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elifnaz1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde azra01 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra_ikraa (32 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...