0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Kızlar bugün tam 11+1 iz dra gittim belli olmaz sadece yorum yapabilirim bacak arasında bişey görülmediği için kız olabilir dedi. Burda hep soran anneler gördüm bende soruyum istedim belki anlayan vardır nud tahmini gibi bişeyden bahsediliyordu bakar mısınız bebeğimede:)

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bende kız gibi hissediyorum 
(15 puan) tarafından
Teşekkürler hayırlısı inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Banada kiz gibi geldi Allah gönlüne göre versin
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun ben tüp yaptm rabbim nasip etti iki sene sonra hangisi de olsa başım gözüm üstüne ama heyecan yaptm merak ediyorm
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende tatli bi kız gördüm hayırlı sağlıklı olsun inşallah 
(147 puan) tarafından
Hayir kuzum ben genelde vücuda bakıp yorum yapıyorum ve tutuyo nasil oluyorsa
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederm uygulamadan fazla anlamıyorum ama kesinleşince burayada yazarm inşallah
(147 puan) tarafından
İnşallah kuzum benim de 13 haftalık oldu bende kiz diyorum ama doktora gitmedim henuz
(15 puan) tarafından
Hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah rabbim gönlünüze göre versin
(147 puan) tarafından
Amin kuzum seninde
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ya minicik o ama kız gibi minnoş ❤️
(15 puan) tarafından
Ayy hiç beklemiyordum ya
0 oy
tarafından
Hayrlısı neyse o olsn canm
(15 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canm
0 oy
(1,739 puan) tarafından

Bu bi  prenses annesi :D

(15 puan) tarafından
Ya hadi hayırlısı
(1,739 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dr saçmalamış cinsel organ 12.haftada olusmaya başlıyor 
(15 puan) tarafından
Canm ben sordum diye söyledi sadece yorum yapabilirim dedi ama organ olmadıysa bile çıkıntı falan oluyor sanırım
(470 puan) tarafından
7 8 haftalıkken oluşuyor aslında ama 11 12 haftalıkken bişey demek için erken oluyor
0 oy
tarafından
Canım benşmde 12 haftalıkken tahmin yaptı kıza benziyor ama kimseye söylemeyin öbür haftaya kadar dedi sonra 16.haftada gittim iyiki söylememişsin çünkü bu erkek bebek dedi cinsiyet 14. Haftada oluşuyor anneler merak ettiği için biz doktorlar tahmin yapıyoruz fakat bu haftalarda. Yanılma payı çok yüksek dedi yani sen öbür aya kadar bekle bence :) ben kız diye kızım kızım dedim sonra şaşırdım üzülmedim ama değişik Bi duygu yaşadım :) 
(15 puan) tarafından
Bende çoğu tüp bebeği erkek oluyor diye erkek olur diye düşündüm ama şuan şaşkın ve merak içindeyim çok merak ediyorm kız mı erkek mi diye :)
tarafından
Yok kız benim Bi tanıdığım tüp bebek oldu onunki de kız :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
5 cevap 82 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 144 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 381 göst.
7 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu

374,637 soru

11,205,004 cevap

34,507 kullanıcı

...