0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar biz bu evi aldıgımıza balkonuna üstü tentene kaplıydı öncekinler yaptırmış. Şimdi komşuyla zıtlaştınca tenteneyi yarın sökecekler diyor direkt sökülür mü sökme haklı var mı nasıl olur yaşayan var mı

8 Cevaplar

0 oy
(147 puan) tarafından

Aldığınız zaman kapliymis zaten şimdi sökmek ne mantık anlamadim 

(14 puan) tarafından
Zıtlaşınca ben kıyafet asamıyorum demeye başladı. İmardan gelip bakmaları gerekmez mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kim sökecekmiş yarın 
(14 puan) tarafından
Napalım sence ? Gelenlere memur olup olmadıklarına dair bir şey mi istesek
tarafından
Öyle kafasına göre gelip söjemezler canım belediyeye şikayet ettiyse görevli gelir bakar uyarır kurallara aykırı bir durumsa sökün der siz kendiniz söktürürsünüz komşu adam çağırıp söktüremez
(14 puan) tarafından
Aynen canım işte kendileri Adam getirir belediyeden gelip diye sökerler o derece fenalar bunun önüne nasıl geçebilirim
tarafından
Kuzum belediyeden geldikleri belli olur zaten belediyenin görevlisi sökme işi yapmaz size söktürün bakmaya geleceğiz tekrar der uyanık ol kız :)
(14 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim;)
0 oy
tarafından
Tente mi ?? Ne alaka ?? Sokemezler kuzu.Ev sizin olmus artik ☺️❤️
(14 puan) tarafından
Aynen. Canım ama rahatsız oluyorum kıyafet asamıyorum diyor
0 oy
tarafından

O ney giz ahahah:P cahil kaldım :D

(14 puan) tarafından
Demir Gigi bir şey sert plastik
0 oy
tarafından
satin aldıysanız tabiki öyle bi hakları yok canm yaptırmışlar size satmışlar ne hakla gelip birde sökmeye kalkıyorlar sonuçta onlar satarken razıydı siz alırken razıydınız 
(14 puan) tarafından
Aynen canım zıtlaşınca rahatsız oluyorum demeye başladı kıyafet asamıyorum diyor halbuki rahatsız bile olunacak bir şey değil
0 oy
tarafından
Öyle bir hakları yok canım 
(14 puan) tarafından
Yasak değil sonuçta önceden yapılmış satın aldığımız öyle kullanmış bizimle zıtlaşınca gelip sökecekler diyor
tarafından
Yok kuzum öyle birşey yapmaya hakkı yok sana gıcıklık olsun diye demiştir. Kimse senin iznin ya da haberin olmadan gelip evindeki birşeye dokunamaz
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(119,662 puan) tarafından
senin tapulu malin nasi sokecek kim sokecekmis peeh kolaymi oyle
(14 puan) tarafından
Rahatsız oluyormuş zıtlaşınca öyle demeye başladı
(119,662 puan) tarafından
hic bisi yapamaz takma
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(422 puan) tarafından
Bizde de tente var. Hayır sizin malınız o . Hiçbir şekilde sokemezler. Tentemi çalıyorsunuz Polisi ararım deyin
(422 puan) tarafından
Biz de evi aldığımızda tente vardı. Ben komşumla sorun yaşamıyorum ama eğer yaşayasaydım yine bir şey yapamazlardi. Siz sitede mi oturuyorsunuz ? Bazı sitelerde kurallar var. Mesela pencere rengini degistiremiyorsun, dışarı doğru çamaşır asamıyorsun gibi... Bu tarz bir kural yoksa hiçbir şey yapamaz merak etme. Gerçi öyle bir şey olsa tenteyi hiç takamazlardi. Evin üst katlardaysa senin evine girmeden de sokemezler. Senin pencerenden sökmesi lazim
(14 puan) tarafından
Ev alt kat. Burada yönetici yok. Bizden önceki yaptırmış tenteyi balkon büyük diğer yerler açık. Küçük bir yerin üstü tente
(422 puan) tarafından
Site değilse hiçbir şey yapamaz merak etmeyin.
(422 puan) tarafından
Gitsin o da açık yerden assın çamaşırını
(14 puan) tarafından
Site değil canım yönetici bile yok

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 371 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 571 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 296 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,123 puan) tarafından soruldu

382,131 soru

11,441,090 cevap

35,013 kullanıcı

...