0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar avent emzik alcam ama düz mü almalıyım yoksa damaklı mı bilmiyorum. Düzlerin adı soothie emzik mi ? Damaklı mı olsun diğeri mi sipariş edeceğim de.. Kararsız kaldım

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Düz al damaklı alışmasın nasıl alışıyorsa öyle gidiyor smoty mi bilmiyorum ama 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım onu bebekler seciyo biz ne desek boş. Mesela benim bebek başta oioi emzik aliyodu. Sanırım soothie dediğine benziyo. Ben bı süre vermedim ondan sonra hiç birini kabul etmedi bı sürü emzik denedim olmadi
tarafından
Wee baby damaklı kullanıyorumda tutarken zorlanıyo bazen diye avent alayım dedim ama herkes düzü öneriyor. Biberon ucunu cok kolay alıyor mesela
tarafından
Bebeğin damaklı aliyosa gene damaklı al o zaman
tarafından
Biberon ucu düz emziğe benzemiyor mu ama onu daha kolay alır düşünüyorm yanlış mı düşünüyorm sizce
tarafından
Canım benim bebek hiç bı emziği almiyo ama biberonu alıyo. Denemeden bilemezsin bunu
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Avent damaklı yok ben görmedm yani

image

(7,768 puan) tarafından
Yok canım oğlum 1,5 yıl avent emdi hiç damaklı değildi yeni mi çıktı ki yada sn damaklı zannettin avent simetrik diye geçiyor bak resm ekledm bu damaklı değil
tarafından
Bakayım canım
tarafından
Evet damaklı olmuyor mu bu
(7,768 puan) tarafından
Yok kız damaklı değil damaklıkar daha eğimli ama sn bebeğin belki tutmaz ebebekten babyplus al aynı buna benziyor yapısı o da simetrik 2 lisi 25 tl idi 18 tl ye düşmüş
tarafından
Resim ekledim bakar mısın bu hangisi oluyor
0 oy
tarafından

Kızlar bu hangisi oluyor ?

image

(7,768 puan) tarafından
tarafından
Canım bu avent emziğe benziyor mu yani tutarsa avent mi alayım
(7,768 puan) tarafından
Aynıı yapıda ben oğluma 1,5 yıl avent kullandm snra dişleyip kopardı hep buna geçtim aynı yapısı şekli snra avent almanada gerek yk ki yada bütçen neye uyarsa onu alırsn
tarafından
Tmam canm benm cok yardımcı oldun allah razi olsun
(7,768 puan) tarafından
Allah hepimizden razı olsun kuzum dişler çıkınca koparıp atıyolar eskiden avent ucuzdu 30-40 tl şimdi oldu 70 değmez yani babyplus indirimde 18 normalde 25 ilerde koparsa karnın yanmaz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Avent ultra air aldim bn zorda olsa onu tuttu cnm 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Aventin damaklı emziği yok diye biliyorum 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Vallaha ben aventi kiraz ucunu soothie falan anlamam bacım ben wee baybnin damagini aldım 2 senedir de kullaniyom :D

image

tarafından
Artıladım:D
(1,850 puan) tarafından
Ahhaah canım :))
tarafından
Bende de bu var ama kız bazen tutarken ağlamaya baslıyo niye anlamıyorım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 277 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy