0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Inanın bilmiyorum ama bugün kızım rahat etsin diye bezini açtım 5 dakka kadar geçti bagliycam dedim unutmusum baktım kızım eliyle tuvaleti gösterip ıııı ıııı diyor koştuk tuvalete yaptı elini yıkadı çıktık geçen yine böyle yaptı ama ben yine hazır değildir diye bezlemiştim sizce zamanı geldi mi artık 

8 Cevaplar

0 oy
(715 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yanlış yapıyorsunuz altını bezleyerek eğitimde bebeğe bez kullanılmaz .
tarafından
Nasılsın kuzum neler yapıyorsun ❤☺
(715 puan) tarafından
Valla bebişimle uğraşıyom birazdan eşim gelcek yemek hazırlıycam ev iş güç sen ne yapıyorsun:)
tarafından
Kolay gelsin canım kuzumu uyutmaya çalışıyorum:)(
(715 puan) tarafından
Sanada kolay gelsin canım ❤️:)
tarafından
Sağol canım ❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım 26 aylik olucak bu ayın sonunda onu unuttum demeyi 
(6,681 puan) tarafından
Bizde 25 ayliğiz ben bu gun basladim ilk denememiz geceye kadar bez baglamamayi dusunuyorum
tarafından
Nasıl geçti kuzum
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Çocuk alışmış tuvalete bezleme keşke kızımda alissa

tarafından
Yani tekrardan deniym mi canım sence ben çok çektim bu tuvalet eğitiminden inşallah semde bende basaririiz
(27,340 puan) tarafından
Tabiki dene
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bizde 28 aylığız henüz başlamadık ama ilk çocuğumda öğretirken bezi bir çıkardım bir daha hiç bağlamadım bundada öyle yapıcam inşallah bezi bağla çıkar olmaz 
tarafından
Haklisin canım ama daha once hazır degildi eminim ne o ne ben
0 oy
tarafından
Tabikide zmnı gelmiş bende 26 aylıkken öğrettim direk kestim bezi gece de bağlamadım
(643 puan) tarafından
Cnm benim kızımda 26 aylık 4 ay oldu gündüzleriniz bağlamıyorum ama geceleri bağlıyorum bıraktırmak istiyorum kız gelmeden nasıl gece beslemeyi bırakacağım bilmiyorum

Bu arada kızım çok şu icer ve cok tuvalete gider gece 2 den assa bez değiştirmem nasıl yapacağım
tarafından
Canım uyanıyor kendi bez baglamasan ama uyanmasa bile sen uyanıp çişe götüreceksin  çocuklar bez olmadığını anlıyorlar kendilerini tutuyorlar sen bez bağlarsan rahatlığa alışıp gece uyanmaz
(643 puan) tarafından
Peki kaç satte bir kaldırmam lazim
tarafından
Çok su içiyor dedin 2 saate bir kalk götür cnm

Ben oğlumu gece bi defa kaldırıyorum sabaha kadar kalkamaz artık çok sık kalkma çişini yapıp rahatlasa sabaha kadar uyur kalkmaz altına da yapmaz ama ilk günler sürekli kalk götürki çişi geldi mi uyanabilsin gece uyurken altına alt açma bezi sererdim belki yapar die sende öyle yap
(643 puan) tarafından
Tamam cnm saolasin birkaç güne bende baslayayayim
0 oy
(200 puan) tarafından
Bence zaöani geciyor bile yaşı gectikten sonra cocuklar cok zor öhreniyorlsr 
tarafından
Bugun başladım 2 kere gittik bi kere altına yaptı bismillah başladık bakalım
0 oy
(507 puan) tarafından
Kızım 3 yasıbda 2 aydır tuvalete goturuyom kaksı gelınce gıdıyor tuvalete cısınde ben goturmesem evde yapıyor demıyor cıs ama 1 1.5 ay evde yapıyodu tuvaletını pantolununa yere yapıyodu .cok ugrastım
tarafından
Şu an düzene girdi mi canım
(507 puan) tarafından
Canım kendı gelıp demıyor . ben goturuyom
tarafından
Altına kaçırdığı çok oluyor mu canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sakin bağlama kız istemiyor sen zorluyursun resmen 
tarafından
Haklisin kuzum bugün bıraktık inşallah kararlıyım 3 kere tuvalete gittik bi kere altımıza yaptık bakalım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 649 göst.
18 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aytencelik (4,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 727 göst.
19 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,922 cevap

34,780 kullanıcı

...