0 oy
943 göst.
Aile kategorisinde tarafından

• Kızlar bugün doktora gittim sırtım agriyor diye doktor da Benim^ çocuğum olduguna inanamadı falan eşime söyledim bende bunu ama kötü niyetle değil oda kıskandı sanırım sinirlendi bağırdı falan akşamdan beri bana bir laf sokuyor soğuk davranıyor kötü kötü bakıyor falan ne var ki bunda dimi yani :)<3 amacım muhabbet kızlar ;)

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Altın kolyemin çiçeği düştü tamir ettirmek için gittim 20 tl para istedi neyse 10 dk sonra gittim yaptırdım adam 15 ver yeter dedi eşime bak adam insaflı cıktı 15 aldı benden dedim adamın yasin-i soruyor bana kaç yaşındaydı diye bir daha gitmek yok diye bana kızdı 
tarafından
esma canım benimki bugünden beri ağzıma etti öyle diyim ;))
(800 puan) tarafından
:)) valla ne deyim bilemedim. Bizim  hic buyuk kiskanclik tartismalari  olmadi olanlar da gülüp gectik. Ama genel olarak kadinlar kiskanilmayi seviyor
(4,666 puan) tarafından
Erkekleri anlamak zor canim
tarafından
Aynen kiskanilmak hoşumuza gidiyor bende azıcık kıskansın diye söyledim söylemez olaydım ;)) bende aynısıni sana yapcam görürsün dedi
(800 puan) tarafından
:)) yandın o zaman. Ya da esin yandi bilemedim.
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından

E dr seni dogum yaptiracak ona nasil dayanacakmis kocan :D

tarafından
doğum yaptım zaten canım onu da ilk başta kabul etmedi mecbur kaldım kadın dr yoktu :D
(800 puan) tarafından
Hm hamilesin zannettim :D valla ne deyim  bilemedim simdi
0 oy
tarafından
Ahh bu erkekleerr:) 
tarafından
sorma tatlım ya ;)))
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Erkekleri anlamak zor canim
tarafından
Aynen öyle canım yani bunda ne var ki ;)
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Valla bende cik kıskancım bisi  diyemiycem:D
0 oy
tarafından
Amannn umrumda olmadı banada dedi ilk başta doktora kime randevu alıyosun diye dedim bende hangi doktor denk gelirse ona alıyorum kadına al dedi dedimki orası devlet hastanesi özel değil babamın hastaneside değil mecbur alıyorum dedim bişey diyemedi 
0 oy
tarafından

Erkekler böyle ışte napcan:D

Dün 6 aylık oğlumla markete gittim çok kişi sırada vardı bekliyorum bnde oğlum da yanimda duruyor baktim çocuk gülüyor ben de arkama baktım genç bir adam ogluma gülüyor o da ona gülüyor eşime söyledim adamın yaşı kaçtı senin kadardı dedim ee sen neden bakiyon adama deyip sürat yaptı bana :D

(13,197 puan) tarafından
Aklına gelene bak sen neden bakıyorsun diyor hem de soruyor yaşı kaç diye :)))
tarafından
Deli ya oğlumun tatliligini anlatıyorum o adamda tıkalı kaldı:))) oğlum kime gülüyor merak edip baktım yani nolmişşş:))) yalnız ben hayatta çocuğumu eşimin eline verip dışarı bırakmam bütün kızlar tepesine toplanir:)
(13,197 puan) tarafından
Hahaha:) bende öyle düşünüyorum :))
tarafından
Aynen bacım fırsat vermeyelim:)
(13,197 puan) tarafından
Bencee dee:)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kuzum oğlun nasıl düzen koyabildiniz mi ? Sen nasilsin
tarafından
Oğlusum iyi cok sukur kuzum alıştım biraz birde artık iyice yoruluyor hemen uyutmiyorum 3 4 saat gece uymadan once duruyor sonra hemen uyuyor birde gece yemelerimiz oluyor bırakamadık onu malesef sen naptin kuzum senin oğlusun nasıl ❤
(9,651 puan) tarafından
Benimde aynı kuzum ya hic bi değişiklik yok gece gene uyanıyor bir mama bir meme sabah 7vucukta uyanıyoruz falan o gazla bi denedim ama gene aynı kuzum gece  9 da uyuyo ama çok dayanamiyo ilk başta:)
0 oy
tarafından

doğumdan önce anestezi doktoruna gittik doktor başka geçirdiğin ameliyat deyince sezeryanla dedim. inanamadi kızımın yaşını sordu benim yaşımi sordu eşim kıpkırmızı oldu :)

0 oy
(13,197 puan) tarafından

Biz annem eşim ve ben domates alıyoruz salçalık için haliyle seçiyorsun bir teyze gel kızım bunları kaldıralım dedi annem de yok o kaldıramaz hamile dedi teyze baktı dedi sen hamilemisin ben seni bırak evli genç kız sandım bizde güldük eşim geldi ne oldu diye teyze bekar sandı dedim dönerek kocasıyım ben kocası dedi:D :D erkeklerin oluyor saçma bu tür kıskançlıkları :D

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Erkekleri anlamak cok ama cok zor valla
0 oy
(6,364 puan) tarafından

Benim esim birak kadin dogumcumun kadin olmasini istemesini gectim, oglumun doktoru ilk erkekti esim birakmiyodu konsym sorunlari anlatym binsorjn oldu mu arayamazdm bende doktoru degistrdm kadn doktora goturuyorum kafan rahat valla :D kanka olduk sayilir kadinla ☺

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kendilerine olsa goguslerini gererler tatli kiskanmalarda guzel ama 
0 oy
(532 puan) tarafından

Ha ha kiskanmis kiz olsun kisakanan erkek iyidri  ama bizimkide biraz bazen abartiyo otobuse biniyorum yaninda kim oturuyo kac uaslarinda erkekse  sakin otur ma hastaneye gidiyom sakin erkek doktordan randavu alma biri bakiyomu  valla gittime bazen pisman oluyorum   ama hosumada gidiyo bazen 

:D:D

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,052 göst.
5 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Fatmabcoskun (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 291 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Syma (661 puan) tarafından soruldu
0 oy