0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kizlar sizce sürekli kaynanama yemeğe gitmek akşam gezmesine gitmek zorunda mıyım istemiyorim onlara kalsa haftanın her günü birlikte olmak istiyor

Ben 5 de işten cikiyorum işten eve geçerken ugramami istiyor eşim 7 de çıkıyor ona da hiç uğramıyosun diyor böyle yapa yapa cok tartismalarimjz oldu ve soğudum hamile olduğumu ogre ir öğrenmez ağladı ve sizle bizim aramızda mesafelilik var siz bnaa çocuğu göstermezsinkz dedi , daha hamile bile değilken ben çocuğa bakamam caliscam emekli olcam demişti , şimdi torunu sahiplenecegi tutuyor , nefrer ediyorum artık sizin de aynı mi

5 Cevaplar

0 oy
(1,718 puan) tarafından
Sürekli sürekli insan istemez ya ben olsam bende istemem gitmek 
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Ben ki tam tersi cnm ayrımcı biz gidince surat asar sırf gitmeyelim diye aramaz sormaz zaten gitmemde biz ayrı bir yerde oturuyoruz gelini ile aynı apartmanda büyük gelini ve oğlu ile onlar baştacı dır bizi hiç istemez saygı görmedikleri için her şeyi yapar ama bizim gibi dürüst mütevazi insanları istemiyor nedense bende yalnızım ailemde yok burda oğlumla evde takılıyoruz sürekli
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Benimki de ona kalsa her gün kahvaltıya gidecekmişim :D Ama gitmiyorum yani herkesin ona göre işi gücü var. 
0 oy
tarafından
Bir ortasını bulamadık yaa ☺☺
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Başını okurken beni mi yazmış biri dedim:) isimlere dikkat etmem acaba ben miyim diye yukarı kaydırıp isme baktım:) çok benzer şeyler yaşıyoruz. İlk sene çok zor oldu ama zamanla gitme sıklığı azaldı ama hâlâ diretiliyor pazar günü buraya gelin, pazar günü buraya gelin. Durup dururken kendinden soğutuyor.

Duymazlıktan geliyoruz biz:) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde papatya3 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.
0 oy
45 cevap 1,310 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...