0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Varsa hangisini kullanıyorsunuz 

4 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
benm erkek kardeşim çok eskiden kullanıyodu boyundan bele kadar bi korse dik tutuyodu 2tanede uzun metal vardı sırt kısmında. okula giderken uyurken hep takıyodu sonra sıkıldı çıkardı
(5,220 puan) tarafından
kardeşim ergenliğe girince asi damarı tutttu çıkardı az bişey eğrilik var keşke çıkarmasaydı bi sorun yaşamıyo artık ama dışardan dikkatli bakılınca belli oluyo
(25,224 puan) tarafından
Evet benimde belli oluyo duruşumdan
(5,220 puan) tarafından
ağrı yapıyo mu
(25,224 puan) tarafından
Hemde çok. Nefesim kesiliyor bazen. Özellikle oğlanı banyoda yıkarken eğilip kalkarken ağlıyorum nerdeyse acıdan.
(5,220 puan) tarafından
Hadi yaa keşke baktırsaydın ihmal etmeseydin doktor bizimkine ergenlikten sonra korsenn pek fayda etmediğini söyledi daha doğrusu kemik gelişimi bitince. tabi ama o yıllar önceydi inşallah düzelir iyi olursun ağrısı zordur allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayırdır noldu canim
(25,224 puan) tarafından
Kendim için soruyom kankamın kankası:) yakında doktora gidicem de yıllar önceden kalma bişey zorluyor baya şuan
(14,428 puan) tarafından
Ya doktora gittinmi bu saatten sonra bir işe yararmıki çocuklar kullanıyo diye biliyorum
İnşallah ameliyata gerek kalmaz sihirli kadıñım benim gecmiş olsun
(14,428 puan) tarafından
Gitmedinmi yazcaktım gittinmi yazmısım kız körmiyim neyim
(25,224 puan) tarafından
Çok önceden gitmiştim şimdi ağrılarım 1 senedir çoğaldı ama fırsat olmuyo gitmeye ileri seviyede değildi en son sadece duruş bozukluğu demişti o zaman
(14,428 puan) tarafından
Bi git bakalim doktor kendisi öneriyo zaten tatlım
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bende de var skolyoz ama kullanmadım korse doktor fizik önerdi fıtık ve skolyoz için 3 aylik 1 ay gittim hamile kalınca doktor kontrol etti gelişme var dedi doğumdan sonra gel dedi gitmedim ağrılarım hiç yok şükür 
(25,224 puan) tarafından
Anaa lale teyze kızzzz sen nerdesin ne zamandır :D
Benimde arkadaşımda var doktor korse ve yüzme önerdi korse takmadı o yüzmeye gitti baya düzeldi
(3,276 puan) tarafından
Anam burdan bir kaç kişiyle grup kurduk oradayım birde kız büyüdü tek bırakmaya gelmiyor onunlayken devamlı:) sen bebeyle yüzmeye nasıl gidecen çok mu ileri senin ki
(25,224 puan) tarafından
Kız zaten yüzme bilmiyom hem korkuyom ki gidemem naparım bilmiyom artk yani kaç senedir gitmedim ben doktora şuan ilerledi baya çok ağrım var çünkü
0 oy
tarafından
Skolyoz hastasiyim daha baslangicindayim 2saat egzersiz yapmam gerek doktor korse icin erken ben tafsiye edersem kullan kendi basuna kullanma dedi sana tafsiyemi etti la soruyon 
(4,957 puan) tarafından
Hangi bölüme randevu almak gerekiyor bunun için
tarafından
Ortapedi canim
(25,224 puan) tarafından
Mihri ulan ben hiç egzersiz yapmadım yaa arada yaptım sonra saldım
tarafından
Ben onuda yapmadim yavrum ahahha dohtir diyoki yapiyomusun yani evet diyom yaptirdigimda sey aksamlari herife masaj yaptirmak egzersiz neyim degil :)))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
9 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde __&__Aysima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...