0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (607 puan) tarafından

Bugün akşam boş  geldi bana buralar  :ermm:

Ne iş tutuyonuz gacılar :D

Kocam ek işe gitti , bebeler uyudu boş boş oturuyom bende :P

12 Cevaplar

0 oy
(15,721 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Olunca şikayet olmayinca şikayet ah ah siz üyeler bı kök tutmadiniz bu konuda :D

(607 puan) tarafından
Aman nesini şikayet ediyorlar anlamıyorum editör hanım :D öyle miydn kız sen :) rahatsız olan okumaz millet herşeye nane oluyum istiyor :D
(15,721 puan) tarafından
Olunca çok cevao aldı onlar bizim postlar kaldı oluyor avilmayinca da sıkılıyor millet
(607 puan) tarafından
Burası Güzin abla gibi oldu valla :)) adı gibi her konu var , ben kimsenin derdiyle dalga geçmiyorum işime gelene yandaş oluyorum ama cidden sıkıldım hee , niye yok niyeeeee akdlkglgl araları mi duzeldi acaba :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Taze bitti sjsjjsjs bugün kaynana günü değilmiş sjsjjs
(607 puan) tarafından
Kaçırdım desene sjsjsjsjs demekki canım bakındım birşeyler bulursam diye ama yok
0 oy
tarafından

He kiz kaç gündür kaynana koca postu vardı bugün yok :D

(607 puan) tarafından
Maşallah Allah yüzlerine güldü demekki :D
0 oy
tarafından
Uff sinirim cikti hayriyi gostermiycekler galiba 
tarafından
Ben de almayi istiyodumda simdi gercegiyle filmini izleyince daha cok sinir olurum ben niye burayi degistirmisler diye
tarafından
işte oda  var  bide yazar hanım gerçek hayat hikayesi değil dedi ya. ee o zaman neden gerçek hayat hikayesinden alındı diyorlar ayy neyse diziye bakam ben
tarafından
Ortalik karismasin diye cunku bunu yasamis olan ailenin dava acmasi mumkun
tarafından
ki açmakta haklı
tarafından
Aynen hakli
0 oy
tarafından
kaçırdın ya ben o posto öğleden sonra paylaştım.

başka zaman artık.
tarafından
pek hayır sayılmaz canm son postum duruyor.
nalet kaynana ya
(607 puan) tarafından
Canım başın sağolsun. Cennet kapısında şefaatçi eylesin Allah ❤️ kaynana denen  olamaz olasica senin iyiliğini isteseydi zaten öyle yapmaz yanında olurdu . Gerçek yüzleri cikmis ortaya. Allah'ın dan bulsun ko.pekler. ne biçim insan müsveddesidir bunlar. Sen hiiic güzel canımı sıkma. Böyle kötü insanlardan kurtulmussun. Birdaha yüzüne bakamaz ztn. Birde anneni aramış bak senin kızın bu diye. Utanmaaaz rezil karı . Başkalarının üzüntüleryle beslenen kötü kalpliler onlar belliki. Sen kendini iyi bir toparla canıni sıkma hiç onlara.
tarafından
Sağol Allah razı olsun canım benim. valla çok şükür uzağım yüzünü görmüyorum ve elimden geldiğince de görüşmem olurda gidersem bile asla konuşmam ben yeterince alttan aldım insan saydım ama bu yaptığını unutacak değilim. o sanıyor ki aileme söylese haklı çıkacak baktı annem ses etmiyor bana bişey demiyor kaldı öyle. benden uzak olsun şu saatten sonra bişey istemem
(607 puan) tarafından
Gün gelecek yaptığından utanacak kuzum inşallah o
 İş işten geçmiş olacak ama. Boşver sen hayatından bunların eksilmesi iyi olmuş. Varlıkları neydi ki yokluklari koysun. Annen seni o kadar yetiştirmiştir ki.❤️ En doğrusu canım , ne ölüsünü ne dirisne
tarafından
aynen öyle canım o zaman hiç bi önemi kalmayacak bu unutulacak bişey değil çünkü. doğrusu hiç umrumda değil aklıma dahi gelmiyor ne halleri varsa görsünler. çok sağol canım ♥️♥️
0 oy
(598 puan) tarafından
Ben hemen bi post açarım canım bende konu çok :D
(607 puan) tarafından
Allah iyilik versin canım iyi olunda benim maksatim laklak :D
0 oy
tarafından
Dedikodu istiyorsan hemen anlatıyım bitane ahshs :S
(607 puan) tarafından
Olan olmuş ne diye kaçıyorlar ki .. yaptıklarının arkasında dursalardi bari . Birde bir insan yedide neyse yetmisin de de odur bence orda da yapar yapacağıni . hayırlısı olsun canım
tarafından
Diğer 2 ortak rahat vermedi öldürücez diye tehdit etmişler hep hemen hemen herkes düşman oldu adama barinamadilar . Aynen öyle haklarında hayırlısı
(607 puan) tarafından
Namus belasına malesef olabilirdi canım , gittikleri iyi olmuş . Yüz kızartıcı durum olmasaydı ben birileri ne der diye düşünmezdim derdim ama.  Bizim binada da adam görümcemin binada ki kadının evine gidiyor iki çocuğu var , kapıya not mu bıraksam diyorum kocan seni aldatıyor diye. Görmüş görümcem girip çıkarken falan da
tarafından
Ay çok korkarım ben öyle işlere ksrismaktan boşver yapma Allah karşılarına çıkarsın bı an önce belki adamda biliyordur renk vermiyor olabilir
(607 puan) tarafından
Canım zaten şuan kadın kocasına uzaklaştırma falan aldırmış sanırsam , bı yandanda içim içimi yiyor bende korkuyorum :D
0 oy
(119,345 puan) tarafından
sus kiz camdaki kiz var suan ❣❣❣❣
(607 puan) tarafından
:))) bende izliyorum canım da bı bakınıyim demiştim , sessizmis buralar maşallah :D
0 oy
(350 puan) tarafından
Benimki de işte, ders çalışmadan fırsat buldum camdaki kızı izlemeye başladım o da yarılamış zaten. Vakit geçmiyorrrr
(607 puan) tarafından
Kocalar evde yok ya ona geçmez vakit :D
0 oy
tarafından

Kış hazırlığı yapıyor ve yoruluyorlar fırsat bulmamıştırlar:D

(607 puan) tarafından
:D doğru diyorsun , benim kaygana yapıyor bana gönderiyor sağolsun akslflfl
tarafından
:-):-):-)
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Varya daha aksamki bulasigim duruyo oglumu şimdi zor bela uyuttum şimdi yerine koyup onu doğru mutfağa gidicem :D
(607 puan) tarafından
Bu durum bana yabancı gelmedi valla :D bu aralar sakinim kulağına kurşun :D yavrular hiç cikmiyor ayak altından arkadaş bı yatin bı uyuyun :D
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bebe uyutmaya çalışıyom 1saattir :') 
(5,220 puan) tarafından
evet twk çocuk canm allah bağışlasın seninkileride. vur totolarına yatın zıbarın ülen de :D
(607 puan) tarafından
:))) oğlan laftan anlamıyor valla
 Kızsan da sovsen de yok arkadaş bana mısın demiyor. Bende kendi haline bırakamam pinpirikliyim başına bi iş açarsa pişmanlık fayda etmez , akşama uyurm deyip başında duruyorum :))
(5,220 puan) tarafından
aynen öyle valla bendr öyleyim mesela ters çevirmeden bırakıp gidemem uyusada kusar felan oyüzdende 5saat uykuya tam dalmasını beklerim :))
(607 puan) tarafından
:)) artık böyle devam , büyüdükçe dertler artıyor , korkma :D
(5,220 puan) tarafından
artmayaydı iyiydi :')

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 214 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zelal (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 452 göst.
0 oy
5 cevap 352 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu

380,215 soru

11,383,583 cevap

34,881 kullanıcı

...