0 oy
148 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (44 puan) tarafından
Arnica tesla kullananların bilgisini alabilir miyim kızlar almayı düşünüyorum nasıl sizce 1260 a düşmüş 

10 Cevaplar

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Burdan biri almıştı hiç memmun kalmamis bende geçen sene aldım ilk bunu alcaktim arnicayi adam hiç tavsiye etmedi Philips aldım çokta memnunum 
(44 puan) tarafından
Hadi ya
-Reklam-
0 oy
(150 puan) tarafından
Çok gizli makina ama sessizlikle alakası yok başlığı berbat
(44 puan) tarafından
Sesi önemli değil benim için sağlam olsun ama başlığı kötü diyorsun. Ne açıdan başlığı kötü
(150 puan) tarafından
Yeni gördüm canm giremiyorum bı kaç gündür değişik bı basligi var sürekli kıl ip herşey dolanıyor içine temizlemek zorunda kalıyorum her seferinde  bide acayip çok ses yapıyor ilk başlarda öyle değildi ama git gide değişti
Güç olarak çekiş gücü iyi
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Bime geleni diyosan ilk zamanlar iyiydi eski gücü kalmadı
(44 puan) tarafından
Yok canım o değil sanırım
(1,552 puan) tarafından
Post sahibi ben değilim ama filtrelerinin hepsini temizlediniz mi acaba.. Ben bi ara birini temizleyip diğerini unutmuşum, çekim gücü gitmişti.. Bozuldu zannedip üç buçuk attım baya bi :D Sonra baktım birini unutmuşum, onu da temizledim, eski haline döndü.. Bir buçuk senedir kullanıyorum, fayanstan ayıramıyorum
(1,429 puan) tarafından
Evet arada çıkarıp heryeri de yıkarım. İçindeki 1 tane süngeri de yıkarım
(1,552 puan) tarafından
Allah Allah.. Allah bozmasın benimki bir buçuk senedir ilk günkü gibi çekiyor hâlâ
0 oy
tarafından
Fakir wesper der tek geçerim mübarek yerleri kaldiriyo;)
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Herkes kötü demiş, niye öyle demişler anlamadım ama ben çeyizime almıştım bime gelenden.. Bir buçuk senedir kullanıyorum, gayet memnunum.. İnce olan halıyı falan çekim gücüyle  kaldırıyor yerinden, fayanstan ayıramıyorum.. Abimin hanımı, kaynanası da Arnica Tesla kullanıyor.. Kadir Ezildi bile kullanıyor :D
0 oy
(496 puan) tarafından
Ben 4 sene olucsk kullanıyorum makineden memnunum tek sıkıntı bütün başlıklarım bozuldu kırıldı belki benm kullanımımla alakalı blmiyorum.
0 oy
tarafından
Arkadaşım kullanıyor jiç memnun değil ben kaç senedir roventa kullanıyorum halıyı yerinden kaldırıyor o derece güçlü 
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 6 yıldır hiç bir sorun yok mükemmel bir süpürge al canım tavsiye ederim bozulsa yine onu alırım
0 oy
(1,635 puan) tarafından
5 senedir kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle dönen fırçası olması ve fiyatı beni cezbetmişti. Kılları mükemmel alıyo döne döne.

2 3 süpürme sonrası boşaltıyorum ve filtreleri çırpıyorum. Canım isterse duru suyla yıkıyorum.

Ama dönen başlığı her süpürme sonrası temizliyorum. Kıllar üst üste dolandıkça temizlemesi çok zor oluyo yoksa
0 oy
(117 puan) tarafından
Arnica pika kullaniyorum 3 senedir memnunum ben ama tesla modeli nasil bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 163 göst.
15 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,555 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
24 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
28 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan1307 (31 puan) tarafından soruldu

385,467 soru

11,526,524 cevap

35,197 kullanıcı

...