0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sevgiliyken olurmuş  ama evlilikte olmazmış neymiş zaten evlenmişiz sevgi mi göstermeye gerek yok sabah sabah sinir küpü oldum

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Niyeki evlenince kalbe mühürmü vuruluyor acaba kusura bakma canım ama tam bı kalas 
tarafından
Odun valla
-Reklam-
+1 oy
(1,698 puan) tarafından

Erkekleri anlamıyorum..

Sevgili olduklarına çiçekler çikolatalar romantizm gırla gidiyor. İki gün sonra var mı yok mu belli olmayan biri için yani. Ama asıl evlendiğin sana evlat veren ömrünü geçireceğin kadına yapmalısın bunları. Onun gönlünü hoş tutmalısın. Boğazından geçen her lokmayı o kadın önüne koyuyor bu ne özgüven yiğidim :) 

(2,529 puan) tarafından
Aferin kız çok iyi dedin agashhd
0 oy
tarafından
İyiymisbi imzayla tapulu malı mı sanıyormus acaba
0 oy
tarafından
Haltetmişsin deseydin kalaslar ☺
0 oy
tarafından
Tamam sende gelince hiç süslenme paçalı don la karşıla anlar belki biraz
tarafından
Yağmur vallahi kahkaha attım:))))
(53 puan) tarafından
Valla aynısını yapıyorum o gelince daha çok cirkinlesiyorum beni düşündüğü gün iyi oluyorm karşılıklı herşey kusura bakmasın :D
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Birgun komsumuz evleniyor 2 3 gun sonra bi bakdik evde ses ciğlik var gittik baktikki evlilik aski öldürmüş:)
(53 puan) tarafından
Bizde ayniydik erkekler geç olgunlasiyor sürekli kavga oluyor
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Asıl romantizm evliyken olur.. Sevgili iken namahrem dir ne romantizmi olacak.. 
tarafından
+++++
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Esin saçmalıyor kusura bakma da. 
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Iıyyyykk sinirrrrr:dizzy:

tarafından
Hem de nasıl hiç sorma
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Odun mu kendisi diyeceğim de işine gelmiyor adanların
tarafından
Keşke oradan olsa en azından kışın sobayı atar ısınırız
0 oy
tarafından
Işine gelmiyor 
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Eşinin romantizm den ne anladığına bağlı sevgiliyken dikkat eden biriysen beraber olamazsın istediğin gibi davranamazsin yani dikkat etmeyen biriysen orası farklı bana göre romantizm birbirine hoş sözler söylemek iltifat etmek güzel bir şekilde aşk ve şefkatle bir birini sevmek sürprizler yapmaktır eşin romantizm den sürekli bir kişiyi deli gibi bekarlıktaki gibi arzulamak olarak düşünüyorsa evlilikte bekarlıktaki gibi olmuyor tabiki
tarafından
Neden sevmiyor kendi eviniz kimse de yoksa bence sen alttan alta çalış film izlerken yaslan elini tut alışır yavaş yavaş
tarafından
Canım vallahi sürekli doktor a  tezini yazıyor adam evde ruh gibi yanına yaklaşınca da kızıyorlar benden sobayı boşanmık falan istiyorum
tarafından
O doktora tezi yazmak çok stresli bir şeymiş hep böyle değilse biraz anlayış göster kahve yap götür sevgilim sana inanıyorum çok güzel bir tez yazacaksın falan de motive et sen sirnas öp kaç :D
tarafından
Yok canım ondan degil kardeşleri arasa iki saat konuşur ama bana gelince öyle
tarafından
Sadece sana karşı öyleyse sorun var
0 oy
(53 puan) tarafından

Sevgiliyle kandırdılar evliyken herşey bitti nasılsa evlendik kafasindalar ooo banada hergun çiçek gelirdi çikolata gelirdi kapıma :D zamanında kandırıyorlar işte oldunuz demiyorlr

tarafından
Vallahi al benden de o kadar
(53 puan) tarafından
Kuzum takma normal şeyler binde bir romantik çıkıyor :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 497 göst.
0 oy
10 cevap 679 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 252 göst.