0 oy
677 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Krediborclari evin 2,3 aylik kirasini feln ödeyemedik 

Bu sefeede tutturdu evi birlestiricem bizimkilerle diye ama ben istemiyorum duzenim bozulsun istemiyorummm...istemedigimi soyluyorum artik senin istemenle olmuyoo battik iyice deyip duruyo kizlar napicam nolur yardim edin 2 gun once kemoterapi aldim bide bunla ugrasiyom uyuyamiyom aklim hep onda

10 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Eve iş alsan
tarafından
Bebegim var yapamam ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten durum eşinin anlattığı kadar kötüyse ve ailesi destek çıkacaksa bir süreliğine idare et ki yanlış hatırlamıyorsam sende kalıyordu eşinin babası kardeşi bi ara Allah sana acil şifalar versin canm
tarafından
Diyor zaten :( sali gunu getiricem eger bi sorun cikarirsan cik git diyo
tarafından
O zaman sabret kaynana yada elti de gelecekmi
tarafından
Kaynanam yanimda ztn elti gorumceler feln hep gelecekler
tarafından
O zaman is bölümü yapılsın idare edin bir süre
tarafından
Off ama ben hic istemiyorum gelmelerini ya ne yapacagimi şaştim kaldim iyice
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ailen arkandaysa bence oraya git
tarafından
Ama hastane isleri doktorum feln hep burda bu hastaligim olmasa 1 saniye durmam ztn burd
0 oy
tarafından
Nazz ailenin yanina git . Doktor kontrollerine gidersin ordan
tarafından
Bni hastaneye goturup getircek kimse yok orda sadece babam var oda calisiyo o yuzden elim kolum bagli yoksa burda 1 sniye durmam artik
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Zor bir durum haklısın Allah sabır versin valla gorumceyi anneyi felan hadi anlarımda elti ne alaka onu anlamadım birazcık disini sıkarsin zaten büyük ihtimal olmaz yani eşinde anlar bunu 
0 oy
(808 puan) tarafından
Kemoterapi aliyosun bide seni şuan el üstünde tutmaları gerek bir yakınım da hasta kayınvalidesi ülke duruyo ama ne iş yaptiriyolar bende herhangi bişey sürekli tatile götürüyorlar araba veriyolar altına gezip tozuyo hastalığı atlatsin diye yapmazlar mi sana
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Iyi insanlarsa yararı olur zararı olmaz kuzum. Ben evin içindeyim ne yemek derdi ne kira derdi hastasın yatıp dinlenince çocuğuna bakan olur bi kap yemek yapan olur. Düzen heryerde kurulur odana tv falan kat kendi dünyanı orada kur eşinin anlattığı kadar sıkıntılı süreçse ki zaten maddi olarak herkes bitik çok güzel toparlanirsinz
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Sana kötü mu davraniyorlar 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bebegine annen falan baksın ya da uygun fiyata bakıcı bul sende çalış
tarafından
Cnm kanser hastasiyim surekli haataneyle ugrasiyorum
(12,854 puan) tarafından
Hatırladım seni belki destekleri olur senin için de iyi olur
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Canm eşinle anlaşma yap durumlar duzelene kadar olacağını ffelan söyle idare et inan bazen beraber oturmak da iyi oluyor. Ben iki buçuk yıldır beraber oturuyorum bebeğim var 9 aylık hasta oluyorum görümcem bakıyor kaynanam bakıyor ailesine de başta yüz verme yeter

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
0 oy
2 cevap 163 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Duygum58 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 493 göst.
0 oy
13 cevap 357 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,402 soru