0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,399 puan) tarafından

Sürekli kapımıza gelen kedi var bende yemek vs veririm az önce yine geldi yumurta verdik sonra oğlum sevmeye başladı sarılacak di kedi tirmaladi kafasında iki tane elinde bir tane tırnak izi var eşim yıka enfeksiyon kapar dedi bense kafasını falan yıkadım birazdan banyo da yaptircam başka bise gerekir mi bise olur mu acaba bilemiyorum 

14 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından

Bişey olup olmayacağını kimse bilemez canım sokak kedisi oldugu için mutlaka doktora götürmelisin kuduz olup olmadığını bilemezsin bir sürü hastalık taşıyor olabilir 

-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bisi olmaz canim bnm kızından kolundan tirpaladi baya kanattı hatta bisi olmadi yani 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Doktora götür yine de bence. 
0 oy
tarafından
Çiziklere sadece kolonya falan da sürsen olurdu bir şey olmaz insallah
0 oy
(124 puan) tarafından
Sabunlu suyla iyice yikayip aile hekimine goturun bence
0 oy
(116 puan) tarafından
Geçenlerde kuzenimi tavşan ısırdı hemen doktora aldılar kuduz aşısı yaptılar. Böyle şeylerde müdahale ediyorlar bir şey kaybetmezsin götür bence için de rahatlar sokak kedisi hangi hastalığı taşıyor bilemezsin. 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canım doktorunuza danis her ihtimale karşı başka hastalıkları da olabilir kedinin
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Doktora götürmelisin tetanoz ve kuduz aşısı yaparlar büyük bi ihtimal ihmal etme
0 oy
(119,342 puan) tarafından
kesinlikle acile gitmelisin ev kedisi olsa asilidir diycemde dusarda yasayanlarda asi olmuyo tedbirli olmanda fayda var
0 oy
tarafından
Bir şey olmaz en son kediden bulaşan kuduz yıllar yıllar önce sadece yıka antibiyotikli krem sür yeter
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kuduz aşısı mı yapılıyordu unuttum ama doktora götür canım 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz kollarım yara bere içinde kalıyodu olsa bana olurdu, kuduz falan eskidendi
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim komşunun oğlunu tirmaladi beş gün iğne tedavisi gördü istersen bir doktora götür

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 97 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 259 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Babiyakus (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 84 göst.

380,105 soru

11,379,036 cevap

34,864 kullanıcı

...