0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Kizimi salliyorum uyuyor yatirdigim an uyaniyor tektar salliyorum yine uyuyor birakinca yind uyaniyor resmen dalga geciyor ya sizinkilerde boylemi

11 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(291 puan) tarafından
5 aylik olcak
(2,127 puan) tarafından
Bazen benimkide öyle yapıyo tekrar sallıyorum uyyo emzigini veriyorum agzına uyyo sabah çok uyumuyo zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından

7 aylık oğlum benimde şuan ayaklarımda biraktigim gibi açiyo gozlerini.:woot::blink:

(291 puan) tarafından
Evet ya bi sattir salliyorum
0 oy
tarafından
Bende ayağımda sallayarak uyutuyorum ama öyle değil uykuya daldığı zaman yere koyuyorum piş pişliyorum uyuyor
0 oy
(250 puan) tarafından

Bnm ki sallanınca uyumaz aksine hoşuna gidiyor gülüyor yanına uzancan o bir sağa bir sola dönecek nasıl rahat ediyorsa öyle uyuya kalacak beni yastık niyetine kullandigi bile oluyor elini bacağını üstüme atıp uyumayı seviyor ama bunlar olunca da uyuyan kadar huysuzlaniyor:D

0 oy
(2,768 puan) tarafından

Benimkide 5 aylik ya emerek uyuyo yada sallayarak. Bazen yapiyolar oyle ;)

(3,163 puan) tarafından
Benimi daha 1 bucuk aylik bile degil emerek uyuyo memeden cektigim an balsiyo mizlnmaya
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bizde öyleyiz canım ayağımda uyuyo beşiğine koyuyorum gözünü aciyo bende emzigi ağzına veriyorum ağlasada biraz uyku sersemi olduğu için beşiği salladıkça gidiyor biraz uykuya 
0 oy
tarafından
Hep aynı tarafa yatırıyorsan ağrımış olabilir sağa sola çevirerek yatır belki faydasını görürsün
0 oy
tarafından
Sallamayi birak istersen canim uykusu duzene girer 
0 oy
tarafından

ahahhaa beeeen :D

0 oy
(174 puan) tarafından
Ben sallıyorum canım önce bnmkide öleydi artık iyce yoruyorum cok mızmızlanmaya başladı salladıgım gibi dçgidiyo3 ve uyanmıyo bi süre 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kollarını hafifçe sar canım kndini uyandırmasın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 305 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
8 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,583 soru

11,395,009 cevap

34,912 kullanıcı

...