0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Kızlar çok sordum ama ulaşacagımız bi telefon falan hiçbişey yok ulaşılmıyo aradıgımız yerlere bende size soruyorum. Eşimin pozitif çıkalı 10.günü ama 2 gün öncesinde hafif boğazı yanıyordu ertesi gün baya hastaydı, 11.günü oluyo yani bugun şuan hiçbir belirtisi kalmadı yok çok iyi şükürler olsun ama hala ayrı odada. Çift maskeyle falan bizim yanımızda durabilir mi artık yani. Ben aşılıyım zaten. 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
10. Günden sonra pozitif çıksa bile bulaşıcıligi olmuyormuş diye biliyorum
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ana vatan kan ağlıyo lan ortam müsait değil :D ahahha
tarafından
Bak simdi olmadi beehhh tam karantina bitmisken :)
tarafından
Terbiyem bozuldu gidiyorum
(25,224 puan) tarafından
Hahaha hiç sorma selena bu mihri pek edepsiz :D
tarafından
Al gene benim basima patladi tobe yaraaabbb :)
-Reklam-
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Ben korona olduğumda 15 gün ayrı odadaydim oğlumu annem uyutuyordu filan 15 gün yaklasmadim ne olur ne olmaz diye 
(7,666 puan) tarafından
Sanırım test için gelmiyorlar ama beni asm den aramislardi bi daha test vermeye gerek yok demişlerdi eşin iyilestiyse muhtemelen negatif çıkar
(25,224 puan) tarafından
Burda herkese geldiler ama kaynımla komşularına hep yaptılar 10. Gün biz aramadıgımız yer kalmadı bizi insandan saymadılar heralde ulaşamıyoruz :D çok şükür canım hiç belirtisi yok benden sağlam şuan allahıma bin şükür. Bana diyo ki covid olan kişi negatife döndüğünü emin ol anlıyo öyle bişeymiş bu diyo
(7,666 puan) tarafından
Bence iyileşmiş bulaşmaz da artık Allahın izniyle
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin çok teşekkür ederim cevap için
(7,666 puan) tarafından
Ne demek geçmiş olsun
0 oy
tarafından

Kanka sal artık enişteyi la :D

(25,224 puan) tarafından
Kanka bak salıyom
tarafından
Sal Ulan sal banada video at sen kesin o anı çekersin :)
(25,224 puan) tarafından
Heralde lan heralde çekicem :D
0 oy
(179 puan) tarafından
Eşim covitti ben degildim 11 .gün artik yanimiza geldi çok şükür bisey de olmadi ama o zaman ina 10 gün bana da 14 gün karantina vermislerdi canim
(25,224 puan) tarafından
Zaten 11 gündür hep evdeyiz canım şükür geçti
0 oy
(2,493 puan) tarafından
6.veya7.günü bulaşıcılığı geçiyor sen on güne kadar bekle ayrı odada dediler bana. Bir de tekrar test için eve gelmiyorlar. Biz yaptırmadık. Yaptıracak olsaydık kendimiz gitmemiz gerekiyordu hastaneye. Ben sormuştum
(25,224 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım pozitif ten önceki gün hastaydı bugun 11 gün oldu yani karar veremedik
(2,493 puan) tarafından
Bulaştırıcılığı geçmiştir bence canım
(25,224 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Gorumcemde covit olmustu 10 gun karantina vermisler 10 gunden sonra bulasiciligi kalmiyormus oyle biliyorum canim riske atmak istemezsen 112yi arayipta sorabilirsin cok gecmis olsun❤❤
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim evet 10 gün sonra dışarı çıkan da var
(3,099 puan) tarafından
Çıksin o zaman canim genede dikkat edersiniz 4 güncuk daha iciniz rahat eder hem Rabbim bidaha gostermesin bu gunleri insallah❤
(25,224 puan) tarafından
Zaten evden çıkmaz da oda olarak düşündük bakalım karar vercez
0 oy
tarafından

Biz 2 ci gün dip dibe geldik 10 gün evde balayı yaptık. Yinede bulaşmadi. 

(25,224 puan) tarafından
Maşallah canım
tarafından
Adam seçiyor. Covit cnm
(25,224 puan) tarafından
Pikaçhu kocamı seçti :D
0 oy
tarafından
12. Gun abimle yanyana  geldik.oturduk vs maskede yoktu 
(25,224 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(119,156 puan) tarafından
selo hurda izolaaa 3 hafta 
(25,224 puan) tarafından
Welcome to Belçika :D
(119,156 puan) tarafından
sjssjsjsjjsjs
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Hiç ayrı kalmadik
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun ikinizde pozitifmiydiniz
(7,177 puan) tarafından
Ben test vermedim ama eşim giderken test vermeye bende koku gitmişti burun tıkanıklığı vardı oldum yani ama kızım 13 aylıktı ona hiç bir şey olmadı
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Canım bizim bugün 15. Gün ben son 2 gün salonda maskesiz durdum ama beraber uyuma kısmına daha bugün geçeceğiz darısı size olsun insallah :) 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin. Beraber uyumayı geçtim de babası oğluna dayanamıyo artık her kapı çaldığında çocuk bagırsak kapıya koşuyo:/
(4,148 puan) tarafından
Yaa kıyamam ben ona masum yavrum bu zamana kadar yine iyi dayanmış insallah Bi an önce biter canım
0 oy
tarafından
Eşimle covid olduk 3 çocuğum var şükür bulaşmadı hep yanyana idik yani dinlemiyorlardı bizi ailelerden de uzağız o yüzden bulaşsa her türlü bulaşırdı emin ol. Aile hekimimiz 10 günden sonra bulaşmaz demişti
(25,224 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım geçmiş olsun eşim çıksın odadan o zaman hiç bir şikayeti yok şuan şükür
tarafından
Sağolasın size de geçmiş olsun canım
0 oy
(2,845 puan) tarafından
Biz covid olunca hiç 14 gün aynı odada durmadık,ablam ve kardeşim covid oldu,ablam covidti eniştem kızı felan hiç odalari ayirmadilar ama ablam hep maskeliydi onlara bulaşmadi,kız kardesim de 10.gun hastaneye kendisi gitti test yaptırdı negatife dönmüştü
(25,224 puan) tarafından
Anladım canım. Eşim hastaneye gitmekten yana değil burda aşırı kalabalık oluyo covid sırası malesef.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
İlk günler 14 gün karantinada kalınıyordu ya bence riske atmayın bu kadar zaman dayandınız bi kac gün daha sabredin bu arada esin ilac kullandı mı 
(25,224 puan) tarafından
Şuan hiçbir belirtisi yok canım adam normale döndü biz boş yere beklediğimizi düşünüyoruz şahsen. Evet ilaç kullandı ve çok çabuk geçti şükür. 5.gün iyiydi
(4,853 puan) tarafından
Iyi iyi maşallah ben biraz pimpirikli olduğum için beklerdim heralde 1 kac gün daha
(25,224 puan) tarafından
Bizde kararsız kaldık
0 oy
(465 puan) tarafından
3. Gün birlik olduk ben eşim kardeşim kardeşimd bulaşmadı ben zaten bekliyordum 2 gün sonra beninki cikti 1 gün sürdü esimin de 3 gün sürdü 14 gün geyffff yaptıkkk

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 551 göst.
2 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yakamoz (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 655 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 228 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kumsal1 (3,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 824 göst.