0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (3,451 puan) tarafından
Kızlar haftaya 5 aylık olcak bebeğim, iki gündür yeni bişey çıkardı salona girdiği anda ağlamaya başlıyor, başka odaya gidince susuyo, mutfağa banyoya götürüyoruz susuyo, salona girince ağlamaya başlıyor, eşimde bende bebeğim de korona olduk eşim evde karantidayiz, bi o başka odaya götürüyor bi ben götürüyorum, normalde 7.30 da salonda uyutup yatağa geçeriz, ama bugün 1 buçuk saattir ağladı salonda, bende yatak odasına getirdim uyutmak için küt diye uyudu, neden böyle yapar ki ? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa duydum valla post üste çıksın cnm
(3,451 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,307 puan) tarafından
Karanlık mi acaba korkmuş olabilir baziseylerden hani bebeisler görür bizim goremedigimiz varlıkları oku bı istersen canım 
(3,451 puan) tarafından
Yoo her gün yaptığımız gibi beyaz gürültü açıyoruz TV ışığında, yani hep rutin bu
(7,307 puan) tarafından
Sen yinede oku canım korkmustur belki benim oğlumda yapiyo arada goruyo onlar bazı varlıkları
(7,307 puan) tarafından
Ayetel Kürsi ,nas suresi Felak bunları oku canım
(3,451 puan) tarafından
Okudum hepsini canım teşekkür ederim
(7,307 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Başka eve gidince huysuzlanan duydum da aynı evin ofalarinda duymadim
(3,451 puan) tarafından
Gıcık galiba benim bebe :)
tarafından
Valla bebe kısmısınin ne zaman ne yapacağı his belli olmuyo
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Benimde bebeğim daha bir buçuk aylıkken yatak odasına geçtik iki gün perişan oldu ne uyudu ne uyuttu hatta bi kere acillik olduk aglamasindan gaza bağladılar ama sanmıyorum gaz ayrı mesele ben de hamileyken yatak odamdan çok korkardım bebekte korkunca üç aydır oturma odasında uyuyoruz o huzurlu olsun da :ermm:

(3,451 puan) tarafından
Sen neden korkuyodun peki
(2,405 puan) tarafından
İki artı bir evim çatı katı ilk hamile kaldigimda rüya gördüm bi odamdan korktum yatak odamin dibindeydi o odanın kapısı hep kitli olur halen de evi havalandirinca açarım o kadar sonra makyaj aynamdan beni cagirdiklarini gördüm rüyamda onu da örtü ile kapattım eşim evden çıkınca bende alt kata kayınvalideme iner orda yatardim kaç ay öyle devam etti en son faydayı Ayet-el Kürsi de buldum bol bol okudum korkum geçti doğum kışa doğru olduğu için oturma odasına geçtim doğumdan sonra ev soguk elektrik sobası kullanirim diye bir buçuk ay orda uyuduk sonra odama geçeyim dedim bir türlü kızım uyumadi tekrar oturma odasına geçtim mecburi
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hiç bilmiom kuzum geçmiş olsun siZede bu arada
(3,451 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkürler
0 oy
(448 puan) tarafından
O oradayken bireyden korkmuş olabilir tv o odada ise belkide ordan birseyden etkilenmistir
(3,451 puan) tarafından
Ya artık sussun diye çizgi film açtım ( ki aşırı karşıyım Tv işletmeye ) onu bile izlemiyo ki
0 oy
(15,246 puan) tarafından
Değişiklik istiyo gezdir beni diyo ondan bence :))) bizimki de oturma odasına geldik mi ağlardı. Kaç aylıktı hatırlamıyorum o zaman
(3,451 puan) tarafından
Geçiyo yani dimiii
(15,246 puan) tarafından
Geciyo geciyo. Öyle oldu mu diğer odaları gezdirin. Farklı nesneler gösterin. Hoşuna gider. Alışır zamanla
0 oy
tarafından
Bizimkisi yatak odasına yapıyor canım. Yanımızda beşikte yatıyor oranın uyku yeri olduğunu bildiği için kucakta oraya götürdüğümzde uyumamak için mızmızlanıyor. 6 aylık. Salonu herhangi bişeyle bağdaştırmıştır kafasında muhtemelen. 
(3,451 puan) tarafından
Bende hep salonda uyutup yatağa sonra gidiyorum acaba salonu o yüzden mi sevmiyo
tarafından
Olabilir canım. Rutinlerimi doğduğundan beri yapıyorum banyo, masaj, pijama, mama ve uyku. o yüzden pijama aşamasında başlıyor mızmızlanmaya :). öğrendi çünkü. ben direk yatak odasında uyutuyordum ondan yapıyordu beyefendi. şimdi zaten diş huysuzluğumuz başladı kucaktan inmediği için odaya tepki vermiyor her yere mızmız :). İstersen yattığı odada uyut bi süre salonda oyun vs olsun. belki geçer.
(3,451 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapcam teşekkür ederim:)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim kolaylastirsin zorlastirmasin inşallah ❤️ Benim oğlum 7 aylik olcak bizde salonu sevmiyoruz mutfakta diğer odalarda sakın sağa sola bakiyooo salona geldimmi bı huysuzz
(3,451 puan) tarafından
Offf evet ya ama benimki huysuz değil ağlama krizine giriyo
(15,823 puan) tarafından
Yok canimm öyle ağlaması yokk bende diyorum Salondan bıktı yeni yerler keşfetmek istiyooo ☺️
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Sürekli salonda uyutuyosan uyumak istemediği için ağlıyodur muhtemelen büyümüş artık anlıyo 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,278 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 275 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 826 göst.
0 oy
6 cevap 188 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zelisela (315 puan) tarafından soruldu