0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Daha önce 2 düşük yaptım hiç çocuğum yok 19+3 günlük hamileyim bebegimin hareketlerini hissediyorum bu gün kontrole gittim doktor düşük tehliken var dedi kilosu kalp atışı hepsi iyi ama çok aşağıda duruyormuş bide top gibi duruyormuş ağlamaktan mahv oldum çok üzgünüm cok çaresizim napicami bilmiyorum dua bekliyorum sizden benimle ayni durumda olanlar yazarlı şimdiden allah razı olsun 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim bağışlasın korkma canım rabbim korusun inşaAllah sağsalim kucağına alırsın inşaAllah 
(14 puan) tarafından
Lüten dualarınızda bulundurun :(
tarafından
Ederim canım tabikide rabbime emanetsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol bol yat dinlen yan yat ama. Üzülme stres yapma dua et su almaya bile kalkma canım. İnşallah sağ salim doğar bebiş
0 oy
(802 puan) tarafından
Düşük tehliken bu haftada mi başladı :(( Allah gönlüne göre versin.
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin korktuğuna uğratmasın. Evladını size bağışlasın..
0 oy
(454 puan) tarafından
Ah canım ben neler çektim hep dua et Allah'im nasip edince ediyor ben Corona oldum yoğun kanamam oldu 13 haftamda suyum geldi doktorlar hep umutsuz konuştu ben bile vazgeçmiştim eşim hep destek oldu son ana kadar o elinden geleni yaptı havuç suları neler neler gitti muska yaptırdı dua muskasi şükür bebeğim tutundu bana sonra yüksek tansiyon çıktı hep dogumhaneye aldılar bebegi alacaklardı en son bebeğim aşağı indi rahim ağzı kisalti açıklık oldu doğum sancılarıyla en son 34 haftada durmadı bebeisim geldi ama Allah büyük bebeğim kuveze bile girmedi doktorum bile sasirdi iki buçuk kilo doğdu 
0 oy
tarafından
Kanında pıhtılaşma olabilir mi yengemde bu durum vardı hamile kalıyordu bebeği üç aylık olunca düşük yaptı iki kere sonra hamile kaldığını öğrenir öğrenmez kan civitisi iğne vurulmaya başladı. Umarım düşük olmaz Kuzum Rabbim Esirgesin sakın üzülme strese girme streste etki eder. Dinlen yorma kendini
(14 puan) tarafından
Kan sulandırıcı kulanıyorum zaten bu gun de purolton iğne verdi progestan verdi
tarafından
O doğum yapana kadar hatta doğum yaptıktan bir ay kadar daha kullandı
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Öncelikle stres yapma canım benim, bol bol dinlen. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin evladını. 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bebeğini kaybetme riskin var ve sen hala çok ağlıyorsun öyle mi.. Yanlış yapıyorsun. Ağlama strese girme.. Böyle yaptığın sürece 7/24 yatsan sa o stres ve üzüntü bebeğine zarar verir. Önlemini tedbirini Al. Rabbime emanet et. Allah İn izniyle bişi olmaz. Dünya da yiyecek içecek ekmeği varsa Rabbim sana bağışlar zaten.. Stres bütün dertlerin baslıca sebebi bunu unutma. 
0 oy
tarafından
Allah sana bağışlasın inşallah 
0 oy
(14 puan) tarafından
Bebeğin bu hafta aşağıda durması normal deyil mi kalp atışında bi sorun yok kilosuda iyi sadece aşağıda durduğu için düşük tehlikesi var dedi bide top gibi duruyo
0 oy
tarafından
Ben de 2 düşük yaptım. Şuan tekrar düşünüyorum Rabbim nasip ederse inşâAllah. Rabbim yavrunu size bağışlasın hayırlısını versin inşâAllah.  Ben de aynı durumdayım diyebilirim ve Şuan biraz korku var , umudum da daha yüksek. Allah (c.c.) herseyin hayırlısını versin inşâAllah 
0 oy
(750 puan) tarafından
Kazasız belasız kucağına alırsın inşallah canım bolbol dua et üzülme asla bebeğin etkilenmesin 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İçini ferah tut canım benim de düşük tehlikem var bi ikiz düsüğüm bi erken doğumum oldu yavrularim gittiler hep şimdi 33 haftalık hamileyim yine 4 haftalikken öğrendim hamile olduğumu 29 haftadır yatıyorum hiç bir iş güç yapmadım sende bol bol yat hep dinlen inşallah sağlıcakla kucağına alırsın yavrunu 
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Hiç bir zaman umudunu kaybetme rabbim inşallah sağlıkla almanı nasip eder kucağına <3

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Korkma canim Allahin izniyle sag salim kovuşursun bebeğine insallah❤❤

Canim senin ilk hesabinmi bu?daha once kullanmişmiydin uygulamayi?
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Canım benim Rabbim bu acıyı bir daha yaşatmasın sana. Çok dua edicem senin için. Üzme kendini. Moralin bozuk olursa da etkilenir bebek. Güçlü ol sen ona tutun ki o da sana tutunsun annesi ♥️
0 oy
(852 puan) tarafından
Allah yardımcın.olsun agalam moral yüksek tutmalisin
0 oy
tarafından

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gülüm

0 oy
(387 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun insAllah sag salim alirsin kucagina.Bu sekilde aglayarak kendini de bebegini uzme iyi dusun pozitiv dusun sonu da iyi bitein InsAllah
0 oy
(2,857 puan) tarafından
Hiç üzülme o da hisseder bende 2 erken doğum yaparak bebeklerini kaybetmiş biriyim au anda 18+5 haftalik oldum sürekli yatıyorum yemeği bile tepside yatakta yiyorum sende böyle yap Allah yardım eder

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 127 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ravzanur (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 708 göst.