0 oy
477 göst.
Aile kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Merhaba kizlar dün dogum.gunumdu burayada yazmisdm beni tanimamaniza ragmen guzel dileklerde bulunanlar vardi cok tesekkur ederm ♥️ sorum şu dün gorumcem kizlari eltim kaynanam hiçbiri kuru bi sozle dogm hunun kutlu olsun demediler  eltimler bilmiyor olabilr ama gorumcem biliyordu cunku 2 gun ara vardi yarinda onun dogum gunu   bende onu tebrik etmiycem dogrumu yaparim? Yada wpdan mutlu yillar yazayim sen beni tebrik etmedin ama ben edeyim yazayimmi?

20 Cevaplar

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bn olsam görmezden gelirim ben yoksayanın kişiyi önemli kılmam gözümde cnm 
(1,370 puan) tarafından
Haklisin canim   bu esimle gecirecegim onlari gelini olarak gecirecegim ilk dogum gunuydu  boyle yapmalarina kirildm biraz
(2,678 puan) tarafından
Aynen öyle cnm boşver bırak o utansın sen eşin ile mutlu olmana bak daha güzel ve mutlu yaşların olsun cnm benim
(1,370 puan) tarafından
Simdiue kadar bir birmze kotude olmamisdik ama cekemiyolar bizi ewime hep sen karina bisey diyemiyosun korkuyosun karindan diyp dolduruyolarr sagolsn ewim hiç  takmaz onlari hep mutluyuz sukurler olsun
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Gayet doğru yaparsin hiç kutlama
(1,370 puan) tarafından
Evet ya kutlamiycam zaten
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Tebrikler canim nece gozel yaslara❤

Men olsam elemerem ))qarsiliqlidi her sey
(1,370 puan) tarafından
Cox sağol ureyim ♥️♥️hə məndə etmeyecem  prosda dedm belke edm o arada deym meni tebrk etmedin falan
0 oy
(197 puan) tarafından
Sen bilirsin ama gerek yok bence o seninkini kutlamamis sende onunkini kutlama aynısı yaşat
(1,370 puan) tarafından
Anladim canim dogrusu bu bence  kutlamiycam
0 oy
(280 puan) tarafından
Geldin baci haralardaydin boyuk qiz olasan yuz yasiyasan anne olasan insallah)onlar etmedi sende etme 
(1,370 puan) tarafından
Salam cox sağol canim♥️inşallah  adin neydi senin yene yadimdan cxdi üzrlü say   yaddaşim zeyfdi birez diyesen:) etmeyecem hə ama xetrim qaldida quru sozle ad gunun mubarek yazardi hecolmasa ama obri gelinlerin ad gunu olsa tez durumda paylawarlar tort alip apararlar hediye alarlar niuese qiymetlidi o
(280 puan) tarafından
Aa qeribedi vallah gelnin olsun tebrik etmeyesen sen baldiza eltiye bax sende etme guya bilmirsen hec statuslarinda baxma adim nermindi baci
(1,370 puan) tarafından
Hee tanidim ureyim . Vallah hə  get gede ozlerinden soyutdular yoxsa bele deyildiler
0 oy
(280 puan) tarafından
Ay baci hamilesen tebrik edirem mugayet ol ozunden baci sag salamat dunyaya getiresen
(1,370 puan) tarafından
Cannn hee baci qurban yeni oyrendim insallah insallahh amin cox sagol♥️♥️♥️♥️
(280 puan) tarafından
Mugayet ol bu sefer laxtalanmani tez tez yoxla venadan yoxla mendede iki dusukden sonra oglum oldu atalar ucden deyib
(1,370 puan) tarafından
Can he yoxlatmişam sukur heleki yaxşidi hekim ayin axri cağrb insallah busefer yaxsi olar hersey
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız böyle ufak şeylere takılma şimdi düşünüyorum benimde ne görümcemler ne eltimler tebrik etmediler bnde onlara iyi ki dogdun demedim amaan herkes kendi hayatina bakiyor böyle şeyleri takmamak gerek sen dedin şimdi aklima geldi yoksa hiç bunlari düşünmemiştim.
(1,370 puan) tarafından
Normalde biz yakindik o yuzden kafama takdim canim neden diger eltimin dogm gununde durumda paylasb tebrk ederler yada pasta alip giderler felan ne kotulugum oldki seviyodm ama sogudum artik bundan sonra hic ilgilenmiycem
(3,895 puan) tarafından
Hee yakin mıydınız biz birbirimizi görmüyoruz o yüzden takmadik. :D Bence bunlarin eltinden bir cikarlari var çıkar ilişkisi diye düşünüyorum.
(1,370 puan) tarafından
Yok ya cikarlari yok sadece onu daha cok seviyolar nedense  aman baelarin degsin sevmesinler uzak dursunlar benden zaten
(3,895 puan) tarafından
Sevginin bi yerden sonra b*ku çıkar boşver.
(1,370 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Bos ver hiç muhattap olma uzaktan uzağa merhaba merhaba en güzeli 
(1,370 puan) tarafından
Bende oyle istiyormda  oylede yapinca kocama sikayet ediyolar karin bizi aeayip sormiyor bizi saymiyo kàla almiyor diye tabi kocam bana bisi demezde  benden beklentiye giriyolar kendileri bi tebriki cok goruyolar
0 oy
tarafından
Benim kini tebrik etmediler hatta bırak benimkini kaynana oglununkini bile arayıp bir şey demedi
(1,370 puan) tarafından
2 ay sonra ewimin dogm.gunu bakalim onunkini tebr ediceklermi  diger eltimi kaynimi şahşahayla kutluyolarda
tarafından
Ben artık umursamıyorum  4 yıllık evliyim 1 kez olsun demediler bende demiyorum banane zaten bilmiyorum hiç birinin doğum gününü
(1,370 puan) tarafından
Bundan sonra bende umursamiycam artik
tarafından
En iyisi canım
0 oy
(119,326 puan) tarafından

yani tebrik etmeleri cokmu önemli? dogum gunun kutlu olsun deselet nolur demeseler nolur bi tek önemsemeyen benmiyim acaba :angel:

neden bi tek bana cevap yazilmiyoki ☹
(1,370 puan) tarafından
Nebileym iste  butun arkadaslarm  hatta burdakiler  ailem herkes tebrk etti o etmedi yani aramz iyiykende etmedi mesela sen en yakin arkadasinin dogum gunu olunca tebrk etmiyomusun
(1,370 puan) tarafından
Arada kariwti kiz yaziyodum)
valla ben takmiyom oyle yaa kimseyi bi esim bi kardesim bi oglum gerisini salla gitsin önemsemiyim kafana takma o kadar sende ❣❣❣❣
(1,370 puan) tarafından
Bundan sonra oyle sayani sayar seveni severm) tesekkurler cnm♥️
0 oy
tarafından
Smdı o kutlamadı dıye sen dogmamıs mı oldun yanı. Yada mutlu yıllar demedı dıye yılın mutlu gecmıycek mı. Takılma bosver . İster desın ıster demesın . Sende onunkını kutlamazsn olur bıter . Esın ıllada ara konus dersede arama knusma suan ıstemıyorum de daha snra knusurm de
(1,370 puan) tarafından
Yok esim karismaz ara sorda demez  nebileym  yani birinin dogum gununde tebek etmiyomusunz siz mesela
tarafından
Benmkıne bırı bısy demıyosa bende kmseye bısy demıyprum. Önceden bende cok takılıyodum ıllada kutlasnlar dıye ama snrasnda dusndm onlar ddı dıye mutlu olmıycam yada  demedıler dıye mutsuz. Anın tadını cıkarıp mutlu olmaya bakıyorum. Dogmusum sonucta bı kere .
0 oy
(731 puan) tarafından
Ben 2 gündür pek giremiyorum buraya arada bir ancak görmedim postunu tanımıyorum henüz ama insanların mutluluğunu paylaşmayı çok severim geçmiş doğum günün kutlu olsun sağlıklı huzurlu nice yaşlara inşlh☺️❤️
(1,370 puan) tarafından
Ay cook tesekkur ederm canim♥️♥️♥️☺allah guzel gonlune gore versn
(731 puan) tarafından
Amin allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah :) ☺️❤️
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Benim doğum günümü kutlamayanı bende kutlamam tenezzül bile etmem boş ver sonuçta görümce değil mi bu arada mutlu yıllar 
(1,370 puan) tarafından
Cok tssekkur ederm twbi gorumce ama  aramiz iyiydi onun için biraz garip geldi bana
(1,382 puan) tarafından
Ne kadar aran iyi olursa olsun el kızısın boş ver ben açıkça konuşayım eşim için muhatap oluyorum hiç aramam ararsa konuşurum
0 oy
tarafından
Canım o değilde sen bidha gittin mi hastaneye bebek için 6 gün olmuş test yapalı. Bu arada kesinlkle görmezden gel hiç yazma arama
(1,370 puan) tarafından
Yok canim daha gitmedim doktor 2 hafta sonra gel demişti ayin 26si felan gitcem   tamam canim yazmiycam aramz cok iyiydi o yuzden biraz kirlmsdm
tarafından
Valla benim can ciğer kuzenlerim bile kutlamadı kuzum bu sene bende onları kutlamadım bana nasıl gelirlerse öyle gidiyorum bende karşındakine. Haklısın kırılmakta ama hiç takma boşver.
(1,370 puan) tarafından
Oyle yapicam bende artk ama sinir oluyorm yinede
0 oy
(670 puan) tarafından
Hiç de takmam ben olsam ne diye değerli kılayım onları
(1,370 puan) tarafından
Degerli kilmiyacak bisey yasamasdm cok iyiydi aramz o yuzden  ama dogru cqnim bundan sonra meraba meraba bu kadar
0 oy
tarafından
Hiç takılmam böyle şeylere
0 oy
(450 puan) tarafından

Tebrik etmedin falan deme de hiçbir yazma kutlama yani sonradan lafını yaparsa yapıştırırsın siz de benim doğum günümü kutlamadınız diye onlar söylemeden bir şey söyleme bu sefer arkandan kendini ne kadar önemsiyor falan saçma sapan konuşurlar. Doğum günün kutlu olsun bu arada <3

(1,370 puan) tarafından
Cok sağol canim benim♥️dogru soyluyorsn etmiycem sonradan soylerlerse hakli bir cevabim var
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yaz valla için  soğusun.  **** oluyorum böyle yapmalarına
(1,370 puan) tarafından
Dogum günü geçsin sonra zaten  soylenirler ozaman yapiştiririm cevabimu
0 oy
tarafından
Bunlara takılmayın lütfen eşimin ailesiyle nişan evlilik toplam 6 yıldır tanışıyoruz hiç doğum günü kutlamadılar kuru sözle bile. Diğer eltime hediye aldılar pasta aldılar bana söylemediler bile ama hiç takılmam çünkü ben de kutlamam onların doğum günlerini bilmem. Eşim bile benimkini 2 veya 3 defa kutladı ben de onunkini aynı şekilde ya 3 ya 4 daha fazla değil
(1,370 puan) tarafından
Tamam siz oyle alişmişsinz o yuzden  ben ilk kez yaşadm bi garip geliyor  gecen sene kutladila bu sene neden diye
tarafından
Sen kutluyor musun hepsinin doğum günlerini
(1,370 puan) tarafından
Tabiki gecen sene aradim kutladim  herzaman unutmam kutlarm
tarafından
O zaman ayıp etmişler canım
(1,370 puan) tarafından
Evet canim bende onu demeye calisdm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hic yazma kuşum boşver 
(1,370 puan) tarafından
Yazmiycam canm ama kirldm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 801 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...