+1 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (1,763 puan) tarafından

Kizlar esimle iyiyiz daha once hiç yanlış bir hatasini yakalamadım evden ise isten eve gunde 7 8 kez arar beni 4 yillik evliyiz sürekli aşkım Cnm ise giderken öper gider ne bileyim yani iyiyiz ama burda aldatma postlarini gorunce benim içime kurt düşüyor telefonunu kurcaliyorum o uyurken birsehde bulamıyorum snra ben bulamıyorum galiba diyorum ama her şeye bakıyorum englenmis numaralara kadar yok.sonra sürekli uykuma giriyor aldatıldığımi görüyorum ve eşimle bir rüya uygruna kavga ediyorum tavir alıyorum ne yapmam lazım bu rüyalardan bu psikolojide kurtulmak için ya:(

17 Cevaplar

+1 oy
(6,681 puan) tarafından
Bende okuyorum ama hic etkilenmedim şimdiye kadar..esime guveniyorum her keslimesinden beni sevdiyini biliyorum...

Eyer esinizin sevgisinden eminseniz hic hizurunuzu kacirmayin
(1,763 puan) tarafından
Ya biliyorum hiç Boyle yapacak biri degil ama sonra diyorum ki ama baksana bir cok erkek aldatiyor belki benim esimde aldatiyorda ben farkinda değilim diyorum yoksa arkadaş buluşacağı zaman bile gideyim mi aşkm der git derim seni yakniz birakiyorum diye kizmiyorsun demi der sene de 1 2 kez arkadaş dışarı cikar oda benim zorumla evde iyice bunaldın sen  filan deyince ama ben psikolojik olarak çok kötü oldum rüyalarımdan hiç çıkmıyor
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Canım herkesin eşi aynı olacak diye bişey yok ki bak yapan zaten yakalanıyor ama güvensiz davranirsan eşine eşin bunu hissederse kırılabilir ilişkiniz masallah çok güzelmiş kötüye gidebilir. 
(1,763 puan) tarafından
Evet şükür öyle ama sabah rüyamda beni aldatiyordu ise gidicekmiş uyurken öpmeye kalkti bağırdım öpme yürü git dedim neden kızıyorsun filan dedi uyuyorum görmüyor musun filan dedim  rüyalardan kurtulamiyorjm uykumda bile ağlıyorum rüyalara kalkıyorum ki yastığım ıslanmış aglamktsn
(197 puan) tarafından
Canim burda yazılanların rüyalarının seni etkilemesine izin verme yani çok kafana takıyorsan bakma postlara
(1,763 puan) tarafından
Evet Cnn ruyalarim bjtene kadar bir sure girmeyeceğim galiba çünkü etkileniyorum
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bu kadar etkileniyorsan en iyisi hesabını sildir, girme buralara  boşuna kavga çıkartacaksın :) 
(1,763 puan) tarafından
:)) burayi silsem ne fayda rüyalardan kurtulamiyorum ki :(
(5,132 puan) tarafından
Bir süre okumazsan unutursun,  başka şeylere yönel
(1,763 puan) tarafından
Öyle yapacağım CANIM bir sure uzak kalacağım bakalim tsk ederim cvbjn jcn
0 oy
tarafından
Neden Bu kadar çok etkileniyorsunuz ben anlamıyorum ben okuduktan sonra unutuyorum bile o kadar büyük dertlerim var ki burdakileri aklımda tutacak vaktim de yok beynimde boş yer de yok 
tarafından
Allahım sabah sabah çok mutlu ettin beni Allah razı olsun inşallah çok çok saol eşini sen bizden daha iyi tanırsın eşim yapmaz dönebiliyorsan eğer kafana takma bunu ama yok öyle meğilli dersen kafana takmakta haklısın
(1,763 puan) tarafından
Yapmaz cnm çünkü annesi çok eziyet görmüş babasından hala da görüyor o hep bunlar görmüş karim oğlum bizi hep canlarım diye sever işteyken sürekli siz benim herseyimsiniz sizi yaradana kurban olurum filan der yani üstümüze titrer ama insanoğlu yapar mi yapar diyorum kendimi bir şekilde dolduruşa getiriyorum
tarafından
Deme öyle her insan aynı değil sen aklına koyma yeter ben eşime de sordum özellikle abisi zamanında eltimi çok kez aldatmış baya baya aldatmış mesaj falan da değil hatta neredeyse eltimi öldürüyor muş eşim kurtar miş elinden yaklaşık 4 senedir aldatmıyor eltimi eşim bana dedi ki bak yengem çok yanlış yapıyor adam aldatmıyor ama her saniye soruyor aldatıyor musun biri var mı diye adam diyor ki yok diyor ama ona rağmen aklına koyuyo abim de en sonunda madem öyle aldatayım da gör derse hiç şaşırma dedi bende ne alaka dedim ortada birşey yokken bu kadar suçlamıyorsa en azından ortada bir şey olsun iyle suçlanayim diye düşünmüş kaynım hatta bizim eve bile gelemiyor eltim olmadan çünkü önceden bizden 15 dakika uzaklikta bir evdeymis kadinlardan biri
(1,763 puan) tarafından
Hmm anladim ccnm yok kendimi düzelteceğim çok tsk ederim busram cevplarin için geldiğimde güzel postunu göreyim Allah im Amin amin
tarafından
Aminnn aminnn inşallah
0 oy
tarafından
Kuzum berkesayni olacak diye bişey yok bende burdayım 2 yıldır ama hiç etkilenmedimm eşin de zaten gayet iyi aranızdaki sevgi bağı anlatttigina gör

Ama sen böyle gördüğün rüyadan bile etkilenip adamı azarlar ters yaparsan kendi elinle vesvese yüzünden huzurun kaçar adamı kendinden itersin 

(1,763 puan) tarafından
Ya bende istemiyorum istemsiz oluyor galiba bir sure uzak kalacağım çünkü hergün hergün ayni rüyaları görüyorum
0 oy
(802 puan) tarafından
Öncelikle seni temin ederim ki şüphelerinde çok yersiz davranmissin cnm ama herşey hayata dair unutma!! İnsanoğlu sasarda beserde...  Allah muhafaza diyelim.Esini ve kendini güvende hissetmek istiyorsan, eşinin kiyafetlerini utulerken en az 7 defa Ayetel Kürsi okumani tavsiye ederim.Bir yerde okumuştum, faydasını gören insanlar var.   
(1,763 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Mutlaka yapacağım CANIM çok tsk bu bilgin icin
(802 puan) tarafından
Allah'ım nazarlardan sakınsin, eşinle iyi gecindigini kimseler bilmesin Abla tavsiyesi ;)
(1,763 puan) tarafından
Herkezde biliyor sülalem de hep diyorlar bu sulaleye iyi o kadar kiz verdik bi senin esin çıktı diyorlar benim esiminde ailesi b.. Ama olsun eskm iyi:)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
 Buradaki postları okuyup psikolojin bozuyorsan bence tedavi görmelisin yani çok enteresan bu siteye girme bir daha en doğrusu 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
1 senedir burdayım bı tanesi dahi etkilemedi desem okuduğumla anında unuttum bır oluyo
(1,763 puan) tarafından
Doğru diyorsun hemserimde ben etkileniyorum işte istemsiz bacım
(44,603 puan) tarafından
Kiz boşver huzurundan olursun öle bunu evine eşine yansitma burayı fazla onemseme
(1,763 puan) tarafından
Bi sure çıkacağım zaten bacim en azından rüyalardan kurtulana kadar
0 oy
tarafından
Böyle yaparak eşinin günahına, hakkına giriyorsun canım. 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İliskinizi yıpratırsn bos yere kuruntu yapma bence eger seni etkiliyorsa aldatma postlarina bakama.
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Burdaki kişilerin yaşamış olduğu hayattan etkilenip esine haksizlik yapma herkes bir olucak diye bişey yok güvenini kaybetme esine karşı yoksa boş yere kaybedersin kendini ve eşini 
0 oy
(416 puan) tarafından
Bak ne güzel evliliğin var o aldatılan kişilerden biri benim Hergun sebepsiz yere sorun çıkarıyor dün misafir vardı gittiler bende hemen yemeği hazırladım onu bahane etti çıkıp gitti beni aldatıyor zaten defalarca yakaladım ama ona sorsan ben suçluyum beni 1 kere bile aramıyor bahaneler bulur boşanmak için
0 oy
tarafından
Bence devamlı gitme buraya bende bi ara senin gibiydim devamlı kurgular oldum artık eskisi gibi girmiyorum valla daha rahat kafam
0 oy
tarafından
Uygulamayı sıl okuma kımsenn derdını skntısını. Etkılenecek bısy yok aslnda. Telefona baksanda bakmasanda ypacak olan kısı her halukarda yapar. Adsm yapar telefonu komple temzler gelır yada acık bırakır. Onmlı oln sy esıne guvenmen. Guven yoksa o ılıskı zaten saglam degıldır
0 oy
tarafından
Bi donem ben de kurtlandim ama yok, durduk yere huzurunu bozma adami da irite etme zeynep dedim, durdurdum kendimi. İnsan etkileniyor bacim haklisin, ama cok kapilmamak lazim.
0 oy
tarafından
Rahatmi batiyo acaba esine guven  olsun bitsin ne die seytana uyup kocanada zehir ediyon
0 oy
tarafından
Girme bacım.  Bu kadar basit 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 256 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 502 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.