0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar hamilelikte ilişkinin doğumu kolaylaştırdigini duymuştum. Peki ilişki sırasında korunmak mi lazım içine mi boşalması lazım? Bazilari enfeksiyon olur diyorlar bazıları meni açılmayayi kolaylaştıryor diyorlar bilemedim yardımcı olurmuusunuz.?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım ben hamileyken  korunmadım zaten hamileyken çok az yaptık 9 ayda 10 kere falan olmadı bile eşim korkardı bebeğe birşey olur diye sıkıntılı hamilelik geçirdim ben ondan yani anlayışlıydı ilişki doğumu kolaylaştırır diye duydum ama kesin emin değilim doğuma 1 ay kala yapmamıştım tedbir amaclı 
-Reklam-
0 oy
(119,461 puan) tarafından
dr um bana iliski acilma yapar demisti korunun demediydi 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İliside kasilma oldugu için doğumu etkiliyor diger durumla alakali bise degil sanmıyorum.
0 oy
tarafından

Ya benim çok canım yanıyor neden öyle acaba ya 25. Hafta  :(

0 oy
(94 puan) tarafından
Evet canım Dr içine boşalsın dedi menide rahmi açan bi sıvı varmış çok etkili değil ama yinede doğuma yakın azda olsa etkiliyormuş 
0 oy
tarafından
Doktorum korunmami önerdi spermin içindeki bi madde rahmi yumuşatıp erken doğuma sebep olabiliyormuş, eşim korundu bizde hep
0 oy
(731 puan) tarafından
İlk 3 ay bana önermedi daha sonra ilişki sınırı koymadı aksine doğumu kolaylaştırıyor açılma yapıyor o yüzden ben öneriyorum ilişkiyi demişti korunma konusun da korunun demedi ama çok aşırıya kaçmamk lazım tabi arada bi 
0 oy
(14 puan) tarafından
Şahsen herkssin kendi düşüncesi deneyimi ama benim doğumumu ilişki kolaylastirdi 2 cm le 1 buçuk hafta gezdim annemlersen eşimin yanina geldim 2 gün sonra doğum oldu biz korunmadik ama siz bilirsiniz enfeksiyon olur diye düşünüyorsanız korunun
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ya kızlar korkmuyor musunuz bebeğe bişey olur diye. Benim bebeğim tüp bebekti zaten baştan sona ilişki yasaktı. Ama yasak olmasa d kocaman göbekle nasıl olacak ki... 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 996 göst.
0 oy
4 cevap 250 göst.
0 oy
2 cevap 202 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 834 göst.
8 Aralık 2019 Aile kategorisinde rabii.a (56 puan) tarafından soruldu

381,017 soru