+1 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (550 puan) tarafından
Ben hep evde tektim esim cok calsyor oglum bana benzemiş cidden kime bakarsan onami benzer

18 Cevaplar

+2 oy
(27,451 puan) tarafından

Hurafe ler hurafe lerrr

(2,139 puan) tarafından
+++++++++++++
-Reklam-
0 oy
(119,599 puan) tarafından
valla bizdede kimden nefret edersen ona benzer derler ama allah tan baby boyum mefret ettiklerime benzemedi
(550 puan) tarafından
Yaa oda tuhaf
0 oy
tarafından
Olabilir kayınvalide ile altlı ustlu yaşayanlar genelde baba tarafına benziyor çocuklar yengem 4 çocuk doğurdu hiç kendi tarafindan bir benzerlik yok çocuklar hep baba tarafına benziyor aynı şekilde arkadaşımda iki çocuk doğurdu ikiside baba tarafina benziyor ilk canlandiginda kime bakarsan ona benzer derler bizim bir akraba sarışın mavi gözlü çocuğu olsun istemiş hep bir kıza bakıyormuş diğer iki çocuğu esmer kara gözlü bir tek sarışına baktığı sarışın oldu kısmet be gülüm 
(550 puan) tarafından
Ayy oyleyse kizim olacaksa hande ercele bakaym:D
tarafından
Bak ilk kipirdayana kadar denk getir :-D
(550 puan) tarafından
Ahah oglm kipirdadgnda ben yatakta yatyodum geceydi:)
0 oy
tarafından
Bende o ilişki esnasında anne kime sınırlı ise bebek ona benzer diye biliyorum eltim hep öyle der büyük kızı aynı babası küçüğü aynı eltim hep öyle der büyüğü sınırlı bir anima denk gelmiş der hep
(550 puan) tarafından
Bana benzemis oglm ya
tarafından
O zaman o an kendine sinirlenmişsin kaynanamda der kime çok bakarsan ona benzer diye eşimin gözü mavi ailesinde mavi olan kimse koy kaynanamın üvey kaynanası mavi ona çok bakmışım ondan gözleri mavi diyor
(550 puan) tarafından
Ahah kizim olsa hande ercele bakcam belki benzee:D
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Yok canım ya şans işi 9 ay eşimin gözüne baktım ela gözlü oğlum kahve gözlü dedim bu renkli olsun bide eşimin kardeşleri hep mavi gözlü ama benim cücük hanım yine kahve güneşte ışıkta azcik ucundan ela gibi ama büyük ihtimal kahveye dönecek
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Annemle eşime çok bakmışım derim hep ben de. Bilmiyorum yani canım olabilir
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bizdede anne en çok kimi seviyorsa bebek ona benzer derler benim oğlum eşimin minyatür haliydi 
0 oy
tarafından
Yok bacım benimkiler ortaya karışık :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Baskın genle alakali benzemesi:)))
0 oy
(387 puan) tarafından
Bence alakasi yok ben surekli esim evdeyken ona bakardim evde olmadiginda da fotosuna:) ama kizim hem ona hem bana benziyo
0 oy
(160 puan) tarafından
Benimde bi tek eşim vardı çoğunluk yanımda onada benziyo kaynanamada hiç alakası yok 
0 oy
(19 puan) tarafından
Yok ya ben hamileliğimde eşimi nerdeyse görmedim bile. Tıpatıp ona benzedi. Ama gerci doğru deniyor bilmiyorum.
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben bi tek esimi görüyorm ultrason fotosu şimdiden ona benziyor:)) benzeyecegi mi vardı yoksa baktigim için mi ne kadar doğru bi tespit onu bilemem..
0 oy
tarafından

en cok aynı evde esımızı gordugumuz ıcın babaya benzeyen bebekler olunca anneye takılmak ıcın esıne cok mu baktın kız aynı babası kopyalamıssın vs demısler sanırım ordan da boyle bır hurafe olarak devam etmıs :D:D:D

0 oy
tarafından
Şu olaylara artık bilimsel yaklaşmak gerek ama bn eşime çok baktım ona benzedi.:D
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Kuzenimin esi telefonuna sarışın mavi gözlü bebek resimleri koymuştu hep onlara bakiyodu oglu da oyle olsun diye. Ama kendi kara esi de kara, dogan cocuk da esmer oldu haliyle:)))
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ben hep eşime benzesin dye ona baktım hep öyle dua ettim kızım babasının kopyası :) hatta görenler hiç hamilelğinde aynaya faln bakmadan mı kız ne bu böyle babsnn kız versiyonunu doğurmuşun dyolr :) 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 319 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Balbalkiz99 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 437 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 682 göst.
0 oy
25 cevap 404 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu