0 oy
314 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (73 puan) tarafından
dün sordum sağolsunlar bi kaç kişi yorum yaptı dün idrar testimde protein çıktı internette korkunç şeyler yazıyor doktorum su iç tansiyon kontrol et dedi ilaç vermedi bu durumu yaşayan varmı 36+3 haftalık hamileyim doktor 37 i doldurmuşsub dedi erken bişi olmazsa çarşambba tekrar gel dedi 16 eylülü bekleyemeyiz dedi çarşamba günü artık hocam alalım bebeği desem kabul edermi yada bebeğime bişi olur mu?

8 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
sen dikkat ettikce bebegine hicbisey olmaz sakin internete bakma doktorunu dinle sen 
(73 puan) tarafından
doktoruö güzel konuştu sakinleştirici 16 eylülü bekleyemeyiz dedi yansiyon kontrol et dedi su iç drdi
(2,181 puan) tarafından
kesin sezeryan mi olacaksin internette gercekten kotu seyler yaziyo ama oyle olmuyo kafani karistirma oyle bilgilerle
(73 puan) tarafından
ilk doğumum sezeryan ya ondan kesin diyorumki bu haftayıda atlatımda alsın isticem olurmu
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Pek bilgim yok  ama protein çıkması sonucu ne gibi sorunlar teşkil ediyor canım.  Birde normal mi sezeryan mi ? 
(73 puan) tarafından
sezeryan canım internrtte önlem alınmazsa gebelik zehirlenmesine kadar yolu var yazdı korktum açıkçası
(4,875 puan) tarafından
Nette yazılanlara çok bakma canım bol su tüket  bence bekle biraz daha ne kadar karnında kalırsa o kadar iyi
0 oy
tarafından
Protein kaç artı çıkmış bende sabah ac karnına idrar vermiş iki artı çıkmıştı protein doktor olabileceğini söyledi tok karnına tekrar verdim çıkmamıştı protein sende.ac karnına mi verdin idrarı? 

Birde bebek anne karnında ne kadar durdu o kar bi kontrole git bakalım doktor ne diyecek canım 
(73 puan) tarafından
tok karnına verdim akşam yanında 1 yıldıx vardı birde idrarım afedersin  kırmızı renge yakındı dün gittim kontrole caarşamba çagırdı birazdanda tansiyon ölçmeye gideceğim
tarafından
Enfeksiyon olabilir idrarda canım benim çok geçmiş olsun inşallah önemli bir durum yoktur rabbim şifa versin
0 oy
(707 puan) tarafından
Internet sadece bilgi kirliliği oraya bakıp sakin kafanı kurcalama.doktoruna güven.Allah hayirla kucağına aldırsın.
(73 puan) tarafından
amin canım cümlemix inşallah
0 oy
tarafından
Sen bol su iç bol idrra çok canım . Aklına köyü seyler getirme az kalmış Allah in izniyle en azından 38 olnaa kadar biraz sabır... İnternete bakma sen en iyi ilaç hamileyken sudur ... Su iç idrar yap o şeyler gitsin idrarla beraber
0 oy
(126 puan) tarafından
Protein kac çıktı canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kuzum benim gebeliğin son 3 ayında hipertansiyon problemim çıkmıştı ve idrarda protein. Sabah akşam tansiyonumu takip ediyordum. 36+3 haftalıkken erken normal doğum yaptım bende şükür kızım sağlıklı doğdu. Bende internetten çok şey okumuştum, psikolojim bozulmuştu. Tuzu tamamen kesmelisin, günde 3 litre su içmelisin ve maden suyu kesinlikle içme tansiyon yüksekse içinde bol miktarda sodyum var. Bir de sıcaklarda akşam saatlerinde serinlikte çıkmanı tavsiye ederim. Allahın izniyle bir şey olmaz inşallah.
0 oy
(295 puan) tarafından
İlk defa duydum canım inşaallah birşey olmaz sağ salim kavuşursun bebeğine..

İlgili bir soru bulunamadı

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...