0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar. Oğlumuz Aralık'ta doğacak yay burcu oluyor. Biraz gözüm korkuyor açıkçası yay kızlarını çok severim bir aslan olarak ama yay erkekleri genelde fırlama oluyor. Erkek çocuklarda yay görmedim hiç nasıl oluyor huyları. Yay oğlu olanlar yazarsa sevinirim :) 

6 Cevaplar

0 oy
(2,843 puan) tarafından
Ablamın oğlu yay Burcu baya zorladı bebekken de şimdi de baya hareketli 5 yaşında..benimki de yay Burcu olacak ama burçlara inanmıyorum şahsen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iki kızımda yay burcu beni yay gibi gereler sağolsunlar tam bi firlamalar :)erkeğini hiç düşünemiyorum:)
0 oy
(762 puan) tarafından

Valla benım tanıdıgım tum yay erkekleri biraz dengesiz oluyor :)

0 oy
tarafından
Yay erkekleri annecil olur .. iyi niyetli düşünürler hep çok çalışkan olurlar birde biri birşey dese inaniverirler
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Oglum 1 aralıkta dogdu yasına az kaldı. Cok safi, akıllı bı bebek herkese guluyor oglusum. Yaramaz olur mu bilmem ama bana cok duskun. Dişlerı cok zorluyor bu aralar onun dısında sakın kolay kolay aglamz. Aralıkta dogması ıyı oldu yaza kadar 6 7 aylık oldu yazlıklar rahat giydi ek gıda surecı kolay oldu
(11 puan) tarafından
Çok pozitif insanlaR oluyor o kesin bişey bebekleri de çok aglamazmis. Yayların dişleri hassas olurmus.
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de esim de yay burcuyuz. Ikimizin de kucuklugu anlatimlara gore sakin uslu uyumlu cocuklar oldugumuz yonunde. Ben sahit oldugum uzere yay erkegiyle ilgili yorum yapabilirim. Ilerde eglenceli konuskan esprili bi adam olucak :) birden parlayip birden sonucek. Kavga ettikten bi yarim saat sonra niye kavga ettigini unutucak. Biraz duygusal biraz da umursamaz olucak. Valla esim de ben de boyleyiz. Duygu hallerimizi o anda tutturabilirsek cok iyi anlasiyoruz yoksa ev biraz sallanio :) 
(11 puan) tarafından
Şöyle ki ben aslan, eşim koç burcu evde iki tane ateş saman alevi gibi parlayıp sönuyoruz yay da öyle olucak galiba eyvah eyvah olan kızıma olacak sakin yengeç Burcu :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 253 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,287 puan) tarafından soruldu

379,405 soru

11,356,825 cevap

34,833 kullanıcı

...