0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Oğlu akrep burcu olan anneler belki keyfi bir konu ama İnsan merak ediyor işte nasıl oluyorlar anneye bağlılar mı yoksa çok hırçınlar mı biraz tecrübe almak istiyorum

7 Cevaplar

0 oy
(1,041 puan) tarafından
Benm küçüğüm akrep Burcu 28 aylık babasına bağlı 

Şu an bile babasyla dışarı çıktı 

Şükür sakin rahat bi çocuk hiç beni yormadı 

Abisi aksine ikizler burcu hem çok zor hem hırçın yaramzlk hat safhada 
(42 puan) tarafından
Allah bağışlasın her ikisini. Siz ne burcusunuz? Anne burç uyumu da varmış. Ben balık...
(1,041 puan) tarafından
Amin inşallah
Sagol canm
Ben oglak burucym
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Kızımın yükseleni akrep burcu yengeç zor bir bebek gerçekten dik kafalilik aşırı inat baba manyağı daha ne sayayım 
0 oy
(2,935 puan) tarafından
Kızım yengeç burcu çok mızmız ve inat oğlum akrep o da çok sinirli 1 yaşında ve yerinde durmuyor çıkabilse dolapların üstüne çıkacak 
0 oy
(672 puan) tarafından
Babası akrep ben aslan oğlum akrep başkada diyecek birşeyim yok  
(1,138 puan) tarafından
Kız Allah sabır versin :))
(672 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bizim bir komusumuzun oğlu akrepti.diger kardeşini bilmiyorum ondan 2 yaş galan küçüktü.iki erkek çocuk.Allahim kadını ruh hastası etmişlerdi.

Birbirlerini nasıl dovuyolardi.ve çocuk çok sinirliydi.hasta gibi sinirlenince yumruğunu ısırıp boxçular gibi ard arda vuruyordu.

Ama her akrep öyle değildir yükselen burç ta çok çok önemli 
0 oy
tarafından

oglum 4 yas 4 aylık inat var sinir var babaya deli olur mahremine önem verir ayıp diye wc gideceğini bıle kulagıma soyler kımsenın onu açık görmesıne  tahamulu yok babasıyla ben sadece yani komik ama pipisini cok seviyor akrep burcu cınsellıge duskun olurmus zaten bır ara cok fenaydı elınde sureklı odasında wc de oynar dururdu büyütürdü falan ay unuttu zamanla sukur ama hala kıymetlisi :D bunların yanı sıra cokta uyumlu sevecen sıcak kanlı güleç bir çocuktur yeter kı damarına basma :D yoks aiş inada biniyor sinir hali devreye gırıyor ve olanlar oluyor 

0 oy
tarafından
Benim de oğlum akrep doğduğundan beri hep ağlıyor geceleri hep bana bağımlı babası gelince de babasının dibinden ayrılmıyor bu arada 15 aylık ve sürekli mızmız çok çabuk küser beyefendi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
7 saat önce Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 149 göst.