0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ya bebeğim üçüncü ayına girdiğinden beri inanılmaz huysuz aglak oldu. Arada bir bı ağlama tutturuyo durduramıyoruz doktora gittim bir sorun yok biraz gazı var ondan olabilir dedi. Bugünde misafirliğe gittik orda da aynı şekilde ağladı. Gittiğimiz ablanın kızının hamak tarzı salıncağı vardı onda salladık yavaş yavaş hemen sakinlesti uyudu. Acaba bende alsam mı o tarz hamaklardan ama bı yandan alışırsa bu sefer nasıl biraktiririm gittiğim her yerde uyuyacağı zaman hamağı arar mı

4 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
Alışsa nolcak ki anlamadım? Sallanmak güzel bir şey bebekler sever. Bizim fizyoterapi uzmanımız kendi aldırdı hatta çocuk sakinleşiyor diye
(436 puan) tarafından
Yo sallansin o sorun değil de her gittiğim yerde öyle hamak bulamam diye dedim
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oğlumda çok ağlıyodu Bende kullandım ilk battaniyeyle sallıyodum  olcak gibi değildi babam  hamak yaptı onda salladım çok iyi oluyo hamağı bırakmakda zor olmadı 8.5 aylık 5 aylıkdan beri sallamıyorum çok şükür 
(436 puan) tarafından
Peki gittiğiniz yerlerde nasıl uyuttunuz hamağı aradı mı uyuyacaği zaman
(3,282 puan) tarafından
Biyere gitmiyodum pek canım gittiğim yerde de battaniyeyle sallıyodum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bizim war cok memnunduk tabi artik kullanmiyoruz 
(436 puan) tarafından
Kaç aya kadar kullandınız acaba
(6,053 puan) tarafından
1 bucum yasina kadar kullandim
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Arkadasimin bebegi de besigini hic sevmedi. Farketmeden anneleri elde sallamaya alistirmislar o da hamak aldi. Aynı mantık. Sadece ondq uyuyo smdi
(436 puan) tarafından
İşte bu seferde biyere gidince uyuyacağı zaman hamak ararsa o zor olur
(1,274 puan) tarafından
Benim de aklıma o geldi. Baska yerde sıkıntı. Hamak disinda kucaga alıştırmislar. Misafirlikte sadece kucakta uyuyor. Yere biraktgn an uyaniyor. Zor bi süreç

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Karagozlummm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 248 göst.
28 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...