0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Ya sözde biz bugün disariya cikcaktik once yemek yiyo sonra cay bahcesine gidecektik neyse bende yemek yemedim disarda yicz diye geldi hazirlandk tam cikacaz illq catmasi lazım ya vay sen benim ayakkabımı niye silmedin diye söylendi gitti arabayi yikamadn almaya bende gelmiyorum dedm neyse amcası hastanede önce onu ziyarete gidip sonra gezecektk daha hastaneye gittik falan hastanedn çıktık halasının eşini eve bıraktık ordan gorumcemi diger gorumceme bıraktık tam cikicaz sözde bu sefer amca oglu ariyo gelip bizi hastanedn alsana diyo buda tm dedi bana diyo ki sende kardesime çık donuste gelip seni alayim gidip bi tatli yiyelim bende gerek yok eve birak bizi dedm neyse yolda diyo yarın bi kahvaltiya gidelim falan hic cvp vermedm 

Simdi siz diceksiniz ki esin yapiyo sen yine yok diyosun ben zaten sinir oldum tavrına ha ordan bakildiginda abrtilack gibi degil diceksiniz ama bı ayakkabısını yere vurup kapıyı çarpıp gitmesi vardı ben ona sinir oldm yoksa disariya çıkmamak degil meselem alışığım zaten hep ekilmeye
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Ayakkabiyi silmek senin gorevin mi?
tarafından
Eşime göre evet benim gorevim ya bi ayakkabısını silmeiyo
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Milleti siz niye taşıyorsunuz ya en nefret ettiğim şey 
tarafından
Hayatta demez gece yarısı olsa kalkar gider
(1,006 puan) tarafından
Sen ne yapsan fayda etmez ona o bildiğimden vazgeçmez koyver gitsin
tarafından
Valla zerre umrumda degl
(1,006 puan) tarafından
Tavrını koy ama sende
tarafından
Koycm kız dur sen bak neler yapcm ona
0 oy
tarafından

Kendi eli yok mu ya sjjshs tovbe tovbe .

Allah o eli ona bosuna vermemis :D ayakkabisini da kendisi silsin bi zahmet askim.

Uzulme sen ❤️

tarafından
Ya bebegim üzüldüğü. Şey tepkisi yani bi tepkisi vardı biz nzmzn disariya çıkalım desek hep binsorun uretiyo resmen
tarafından
Amannnnn ne yap biliyo musun ?  Para ayir kenari  cocugunuzla ikiniz cikin kahvaltiya ❤️

Bazi erkekler gercekten anlayissiz oluyor.
tarafından
Öyle yapcm zaten kafaya koydum bacm cocugumu alip cikip gezecem

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 512 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Gurbett (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 490 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu