0 oy
1,287 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Bir koca sizce neden eşiyle hiçbir yerde fotograf çekilmek istemez hanımlar? 

25 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayy bugün sırf cekinmedik diye ağladım:)) 2 haftadır üst üste nikaha gittik ve şık giyindim oğlum esim ben 1 kere olsun 3 umuz foto cekinmedik defalarca söylememe rağmen insan bi hatıra olsun der yok anacım valla yok delirtiyorlar valla
(34 puan) tarafından
Ya kendimi inanılmaz mutsuz hissediyorum. Evlenmeden önce kendisinin bir sürü fotosu var evlendikten sonra hep benim zorumla çekilmiş fotograflarımız. Gerçekten kendi özgüvenimi kaybediyorum
(34 puan) tarafından
Hayır ya annesiyle ablasıyla foto cekinen insan eşiyle foto cekinmediği zaman neden özgüveni olmasın ki. Cok muhtemel benden utanıyor
-Reklam-
+1 oy
(7,635 puan) tarafından
Foto çekilmeyi sevmiyordur
tarafından
Çok mantikli :)))
(34 puan) tarafından
Ama geçmişte ailesiyle hep fotografları var. Hatta geçen annesiyle yemeğe gitti orda da fotoları var
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Bilmem benimki de çekilmez genel olarak sevmiyormuş fotoğraf çekilmeyi 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Fotoğraf çekinmeyin sevmiyor olabilir sadece size karşı mi Boyle herkese karşı mi boyle kimi erkek sevmiyor kimi erkek eşiyle çekinmeyin sevmiyor son seçenekte eşini sevmiyor olabilir yani eşinden utanan onunla bir gözüpek istemeyen erkekte var 
(34 puan) tarafından
Bende hep son seceneği düşünüyorum benden utandıgı için çekilmiyordur diyorum çünkü normalde annesi ablasıyla hep var. Kızımızla da hep var
(1,763 puan) tarafından
Öyle düşünme hemen CANIM neden kötüyü düşünüyorsun sana deger veriyor seviyorsa bunu en iyi sen bilirsin bazende hani telefonda biri görür benim diye kendi telefonuyla çekinmek istemeyebilir yada sen paylaşırsın edersin diye çekinmek istemeyebilir bazi erkekler eşinin fotograf paylaşmasını sevmiyor ya
(1,763 puan) tarafından
Bizde öyle çekinmeyiz bende sevmem fotograf çekinmesini hep oğlumla eşini çekerim esim asla benimle fotosunu paylaşmaz sebebi telefonsa erkek numarasının çok olmasi  instgramda 2 tane fotomuz var meselanasla durum yapmaz benimle olan şeyleri
(34 puan) tarafından
Telefonu şifreli onun haricinde kimse bakamaz. Bende zaten paylaşmam bilir bunu hiç paylaşmadım çünkü. Yani yine son secenek kalıyor
(1,763 puan) tarafından
Tek fotograf yüzünden bu düşünceye kapılma canım evlilik hayatınızın bütününü değerlendir seninle gezer mi dışarda arkadaş çevresine tanıştırir mi evde sana deger verir mi bi fotoğraf yüzünden utanıyor sevmiyor diyemeyiz ki
0 oy
tarafından
Benim eşim kendjni çirkin bulduğu için sevmiyor hatta sevgiliyken görüntülü zor konuşuyorduk.
tarafından
Ahshjsjs
0 oy
tarafından
Eşimde benle çekmeyi sevmez
(34 puan) tarafından
Çok incitici gerçekten
0 oy
(224 puan) tarafından
Hiç sorma eşimde hiç sevmiyor asla istemiyor yeni evliyken çok kavga ettik bunun için çok ağladım ama sevmiyor adam 
(34 puan) tarafından
Başkalarıyla çekiliyor mu peki
0 oy
(930 puan) tarafından
11 yıllık evliyim tlf da toplasan 5 altı resmimiz var sebeb bilmiyorum 
(34 puan) tarafından
Çok üzüldüm inşallah normale dönerler
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Benımkıde aynısı foto cekınmeyo sevmıyo ben zar zor cektırıyom genede sevmıyo bazı erkekler foto cekmeyı
(7,317 puan) tarafından
Utanıyor mu kı acaba
(34 puan) tarafından
Sanırım benden utanıyor ama o zaman niye evlendi ki bunu anlamıyorum
(7,317 puan) tarafından
Alısır zamanla utanıyodur oda alısma devri yavas alısır sonra foto cekınmeye
(34 puan) tarafından
Şeyi anlamıyorum utanacagı biriyle neden evlendiğini
(7,317 puan) tarafından
Vala bılmıyom kı erkekleri anlamak cok zor cok tuğav huyları oluyo bazen
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir. Benim eşim foto çekilmeyi sevmez ama dışardaysak abartmamak koşuluyla çekiliriz yani
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Benimki sevmez ama ben bir iki poz lütfeeenn diye naz yaparım kırmaz :) 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benimki foto çekmeyi sevmiyor mesela :)
0 oy
tarafından

Benimde eşim sevmez zorla çekiniriz :D

0 oy
(55 puan) tarafından
Benimkininde bekarken çok fotosu var o zamanlar biraz daha yakışıklıymiş şimdi yaşlandı pek kendini beğenmiyo gibi arada sırada ben söylersem çekiliriz foto onda da disardaysak Güneş gözlüğünü çıkarmaz daha havalı buluyo kendini.. nişanlıyken benimle görüntülü konuşma bile yapmiyodu güzel çıkmıyo diye.. seni değil bence senin yanında kendini beğenmiyo olabilir.. 
0 oy
(387 puan) tarafından
Benimkide pek sevmez alistiriyorum ama :D cok sık degil arada cekiliriz
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bizde durm tam tersi eşim çk sevr fto çekinmeyi bnde inadına sevmem :) 
0 oy
(162 puan) tarafından
Yerine göre bence ya eşimde istemez bence erkeklerin genelinde var bu
0 oy
(248 puan) tarafından
Eşim benle çekmek istiyor tm tersi ben hiç istemiyorum
0 oy
(394 puan) tarafından
Sadece benim eşim değilmiş demekki. Bende cok sinir oluyorum inan böyle istemediği zaman bi kaşık suda boğasım var adamı. 5 senelik evliyiz 4 5 tane fotomuz vardır u.yuz oluyorum böyle 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Oda biseymi bizim nikah resmimiz bile yok esimin domuzlugu yuzunden 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
0 oy
3 cevap 332 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 531 göst.

377,144 soru