0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşimin ailesini anlatmıştim bebeği dudağından öpmek istiyorlar yada göğüslerine masaj yapmaya çalışıyorlar sürekli anneligimi eleştiriyorlar ben beyazım eşim esmer bebeğim de beyaz bana benzetmemek için kırk takla atıyorlar her haltı yedikleri halde benden çekindiklerini söylüyorlar 

Eşim normal karşılıyor bunları çünkü onunda dudağından opulmus fotoğraflari var ben çocuğumu sevmelerini istemiyorum ben ne yapacağım ya ben yoruldum artık kucaklarına da almalarını istemiyorum çünkü banyo yapmıyorlar 

Görüntülü arıyorlar ay inat inat 40. Derece akrabalarına benzetiyorlar yoruldum 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız onlar senı kızdırmak ıcn baskalarına benzetıyotur. Aen dogurdun o cocugu tabıkı sana yada babasına benzıycek. Cok nadir uzak akrabalara benzeyen bebekler olur takılma bıle buna he de gev bosver. Dudakfan opme konusundada kesınlıkle ve kesınlıkle buna ızın verme. Asla hıc kmse senn bebegının dudagından öpemez. Boyle bı hakkı yok hıc kmsenn dırek sert bı sekılde tepkını koy kı anlasınlar eger hala o sekıl opmeye kalkarlarsa verme cocugu kucaklarına. Ortalık hastalıkdan kaynıyo onlar mınnacık masum yavruyu rıske atıyolar olur mu oyle sey 
(80 puan) tarafından
Kötü gelin oldum umrumda bile değil gitmicem dedim eşime de o da tamam dedi kayınbabam da tehdit etti beni sen gelmezsen ben de gelmem diye  ah ah ne insanlar var ya
tarafından
Glmezse glmesın cokda onemlı dgıl bosver gereksız ınsanlar
(80 puan) tarafından
Ben takmıyorum da eşimin morali bozuk bu ailesi yüzünden hep kafası önde bazen acıyorum sonra acınacak hale ben düşüyorum denge falan kalmadı
tarafından
Mesafenı koru canm ısterde glmesnler. Ogullarınadaengel olmuyosunya gıdıp gorsun aılesını cokda skntı ypma bsvr
(80 puan) tarafından
Aman banane nereye giderse gitsin kızımdan uzak dursunlar yeter :)
-Reklam-
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Dudagindan opmek nedir. Boyle bir sacmalik olamaz. Ağızda ayagimizdan daha cok bakteri mikrop bulunuyor. Tabiki dr opturmek istememekte haklisin. Ki mahrem öğretme açısından da sıkıntı bir durum. Karşı cikmaya devam edebilirsin bu konuda.

Benzetme konusunda da Sinirlendiğini belli edersen daha cok yaparlar. Benim kaynanamda oğlumun ultrason goruntusune bakip oglum ayni sen dedi. Bende oğlunun pipiye benzer bir tarafi yok o baktigin pipisi benzetmek icin paralanma dedim o oldu birsey diyemedi. Arkamdan diyor gerci banane diyip geciyorum.
(80 puan) tarafından
Ay ****** lakabı kullanılarak da seviliyor nefret ediyorum eşek sen mi geldin eşek misin sen falan
(2,975 puan) tarafından
Sacma sapan insanlar bazen bende diyorum kocayi secebiliyorsun ama ailesini secemiyorsun diye
(80 puan) tarafından
Kesinlikle ya bıktım hepsinden

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (316 puan) tarafından soruldu