0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hadi bakalım gelsin cevaplar ben anlatamazdım kimseye

31 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Olsada anlatmıyorum buraya valla
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından

2019 da üye oldum cnm bir gün bile özelimi anlatmadım ablam yetiyor bana başkasına ihtiyacim yok :D

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiç kimseye ki burdada dert anlatacak post hiç açmadım zaten postlarda bahsederim sadece oda arada bir 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kendime anlatırdım  zaten geneldede dinler insanlara  yardımcı olurum 
0 oy
tarafından
Çevreye anlatınca ya başka yerden duyuyosun yada ne kadar güçsüz olduğunu görüp sana o gözle bakıyorlar. Önceden tutamazdim anlatırdım sonra dersimi aldım. Şimdi gurbetteydim yakın arkadaşım da yok içime atıyom yada buraya yazıyım işte. Burayı da yeni kesfettim
0 oy
(222 puan) tarafından
Anlatmıyorum pek, içimde yaşıyorum. Geçen bi anneme anlatayım dedim yarım saat konuştum, sonunda hiç tepki vermeyince ee bişey demeyecek misin dedim, buzullar eriyomuş yüksek yerlere taşının dedi. Daha da sondu zaten.. :) 
0 oy
(42 puan) tarafından
Psikologumada anlatiyorum her hafta ama anlattrken kasıldigimi ve vucuduma berbat agrilar girdigini farketteim terapide. Doktorda icinde hapis olan uzuntulerin vucutta atiyor. Bu daha ilk haftalar dedi. 
0 oy
(476 puan) tarafından
Buraya da anlatılmıyor ki yani buraya bütün detayları yazamıyorsun yani herkes tam detayına kadar bilmediği için ön yargiyla davranıyorlar hemen boşanma hemen şöyle işte çekip gitme konuları açılıyor yani kimse kimseyi tam olarak bilmediği için linç ekibi resmen ön yargı ile savaş açıyor sana
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Burdan kimseye bisey anlatmam cnm..cok şükür arkadaslarim dostların cok..onlarla paylaşırım 
0 oy
tarafından
Ailem ablam kardeşlerim annem babam ve öncelikle eşime anlatıyorum zaten burası çok da samimi gelmiyor bana eskiden çok güzeldi şimdi herkes kavga etme çabasında zaten artık eskisi gibi de girmiyorum

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 402 göst.
0 oy
68 cevap 816 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
59 cevap 598 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 630 göst.

378,370 soru