0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hadi bakalım gelsin cevaplar ben anlatamazdım kimseye

31 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Burayada anlatılmıyor canım hızır linç ekibi hemen yetişir ambulans bile çabuk gelmiyor onlar kadar
tarafından
Ahahaaaaa aman her köyün bir delisi vardır:))
tarafından
☺☺☺☺ ama doğru
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Anlatsam hemen boşanmam gerekiyor cnm:D

tarafından
Heheheee teşekkürler
Ama dogru değilmi yaa
Ben olsam hemen boşarım ben olsam eve koymam ben olsam kapıma köpek diye koymam daha neler neler  ☺☺ne gereği var  yavrum ağrısız başımı ağrıtayım
tarafından
Hiç deme lafta ☺☺
0 oy
tarafından
Benim anlatacak derdim yok çok şükür ama her şeyimi eşimle paylaşırım ben 
tarafından
Bizimki çok güzel uyuşuyor cnm :-)
tarafından
Ay ben de beyime anlatirim hulyammm shshsj :D o da bana anlatir sadece.Oturur dertlesiriz saatlerce
tarafından
Bizde kuzum ama burda anlatacak derdim yok çok şükür yaa allahim vermesin de şerifemmmm
tarafından
Amin kuzummm aminmm ❤️ benim de cok sukur.
tarafından
Ne güzel ya maşallah nazar değmesin
0 oy
(760 puan) tarafından

Tabi ki anneme ablam kız kardeşim yok arkadaşlarıma da sırrımı vermem o kadar yakınım yok yalnız ve yalnız annemm canım benim o hep ondan fikir alırım

Bir de tabi eşime 
Ama eşimle ilgili bir durumsa eşime nasıl anlatayım :D
tarafından
Ahaha aynen
0 oy
(253 puan) tarafından
Eşimden başka kimsem yok birde buraya anlatırım arkadasdan dosttan öte burasi
tarafından
Ya eş bazen anlamıyo
(253 puan) tarafından
Aynen anlamıyor canım bende buraya anlatıyorum bazılarını birde benim arkadaşım ailem yok bir kızım annem babam trafik kazası geçirdi olduğum yere de yeni taşındım kimsem yok e görümce kaynanamada anlatamam bir iki arkadaşım var onlarda dedikoducu canım ondan eşimle olanları buraya olmayanları esime
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Duvara (: baska kimseye anlatamazdım. Burda da cok anlatamıyorum sadece kızımı anlatıyorum..
tarafından
Oda iyi ya
0 oy
tarafından
KS var canım .
tarafından
KS ne canım
tarafından
Kızlar soruyor  :)
tarafından
Heee onu bilmiyorum
0 oy
tarafından
Derdimi bi ablam var sadece ina anlatırım buraya daha bir derdimi yazmadım yazmam da burdaki bazı insanlar bos muhabbet yapıp insanın canini coo sıkıyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Ben buraya öyle çok bir şey anlatmıyorum, gerçekte de anlatacağım tek kişi kendimim. Bazılarına dert anlatıyorsun sonra pişman oluyorsun, dinlemekten çok anlatmaya odaklı bazı insanlar (daha çok kendi dertlerini anlatmayı tercih ediyorlar, dinlemek sıfır) Ben de kimseye anlatmıyorum

tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
tarafından
Samimi bir komşum var ona anlatıyordum ama kimseye anlatmak istemiyorum buraya anlattım kimse tanımıyor diye :)
0 oy
tarafından

Kız kardeşlerim <3<3

Beni benden iyi tanıyan nadide parçalarım 

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi derdim yok aslında hamilelik ağrıları dışında tabi olsa da eşim hemen yüzümden anlıyo onunla konuşuyorum 
0 oy
(802 puan) tarafından
Derdi veren hüda dir, kula minnet eylemem..
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kimseye :)))
0 oy
(718 puan) tarafından
Valla duvara anlatirdim da kimseye anlatmazdim 
tarafından
Ya bazen baskasının fikri insanı aydınlatıyo
0 oy
(753 puan) tarafından
Benim bu hayatta ki en yakin afkadasim,dostum,sirdaşim eşim. Ben herseyimi ona anlatiyorum.
tarafından
Ya eşinle ilgili olanlar :)
(753 puan) tarafından
Allahima binlerce kez şükürler olsun onunla ilgili hicbir sorunum olmuyor ki. Olsada yine gider ona anlatirim ben :D
0 oy
(121 puan) tarafından
Burası derdini anlat sitesi değil ki gebe ve annelik sitesi buradaki dertler iyice hamile veya hassas onları etkiliyor. Eşimle kavgami sorunumu buraya yazsam kimene yani sonuçta 
tarafından
Bence öyle düşünmemelisin gayet güzel yardımcı olanlar var
0 oy
tarafından
İçime ata ata sismistim burayı buldum çok güzel oldu
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Ben dinlemeyi seviyorum anlatmayi sevmiyorum. Sadece çok aşırı dolucam ki cevreme anlatıcam.
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Allah razı olsun gün geliyor burda fikir aldığım insan da oldu linçleyip ağlatan da oldu. Walla her halde eskisi gibi duvarlara anlatırdım :ermm:

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 401 göst.
0 oy
68 cevap 810 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
59 cevap 593 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 623 göst.

374,550 soru