0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kolay kolay anlatmam ama çok üzüldüysem anneme anlatırdım eskiden baktım oda çok üzülüyor ondan sonra kimseyle paylaşmadım 

50 Cevaplar

+1 oy
(2,673 puan) tarafından
 Kimseye kolay kolay bişi anlatamam. Derdimi kendime saklarım. 
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Kimseye anlatmam hep içimde yaşıyorum bu da kötü oluyor işte 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Çok şükür öyle büyük tartismalarimiz olmuyor olsa da kimse bilmez
0 oy
tarafından
Kimseye anlatmam içime atarım üzülmesinler benim için kimse
0 oy
tarafından
Esimim kuzeni var ona ve kendi kuzenime anlatirim
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Valla aileme anlatmam ben unutur affederim onlar evlatlari uzuldugu icin affetmezler
(1,054 puan) tarafından
Aynen kinleniyotlar kardeşinden bikiyorum oyuzden hiç anlatmamadm zaten hamd olsun büyük biseyimiz olmadı Allah kimseye de yaşatmasın zor
0 oy
tarafından
Hıc kmseye anlatmıyorum. Defterım var oraya yazıyorum darldıgımda sıkıldıgmda. Bı sorun yasadıgmzda
tarafından
En iyisi o herhalde
tarafından
Aynen oyle  canm
0 oy
tarafından
Karı koca arasındaki şey herzaman özeldir eşimle benim aramda olan bizimle kalır herkes derdimizi dinler ama ertesi gün başkalarına laf yaparlar
0 oy
tarafından
Aynen senin gibi yapıyorum 
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Kimseyle paylaşmam esler arasındaki olaylar bende 3. kisilere anlatilmamali
0 oy
(570 puan) tarafından
Ben buraya yazıyorum Allah razı olsun hepinizden dinliyorsunuz annem çok üzülüyor anlatmıyorm buraya yazıyorum
0 oy
tarafından
Anlatmam. Evimin ve eşimin ve benim mahremiyetim. Çok ihtilafli bir konuda tartışırsak sonuca ulaşmak için birilerine anlatırım ancak
0 oy
(92 puan) tarafından
Kaynanama söylerim oda esimin af edrsin agzna edeer sagolsun
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Kimseye anlatmam kendi kendimi yerim birde eşimin burnundan getiririm. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne yaşarsam içimde yaşarım dostunun bir adımla düşman olmayacağı ne malum yeşim Salkımın dediği gibi benim hiç yabancı düşmanım olmadı hepsiyle bir kahve içmişliğim var 
0 oy
tarafından
Bana gerek kalmıyor eşim annemi arayıp beni şikayet ediyor en son kavgada da babamı aradı tabi ne kadar kötü olursam olayım o adamın evladiyim beklediğini bulamadı pazar günü geleceğim anan baban da gelsin pazartesi de mahkemeye gideriz deyince fisss sjsjsjsjsj annemi arasaydi böyle olmazdı o da bana bağırır çağırırdı :D
0 oy
tarafından
Tabi ki hiç kimseye eşimden ayrilmayacaksam onu herkesin gözünde kötü yapmaya gerek yok 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
kimseyle paylasmam evimin icinde olan icinde kalir buraya bile yazmam ki cok sukur sorunumuzda yok birde anlattildikca sorunlarin cogaldigini dusunugorum
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Hepsini anlatamam. Bazılarını. 
0 oy
(800 puan) tarafından
Hiç kimseye anlatmam iyi iken iyiyim kötü olunca niye anlatayim. 

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 816 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 458 göst.
0 oy
39 cevap 370 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 471 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...