0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Öncelikle şuna açıklık getireyim eşime haddini bildirecek birşey yok  çünkü eşim annesi ve kardeşleri için Asla kalbimi kırmadı benim ben eşimden razıyım rabbimde binlerce kez razı olsun  

Hanımlar abim geldi. Oturduk konuştuk bana çok fena kızdı neden bunca şeyle mücadele etmek zorunda değilsin dedi. 

Kaynanama gidecektik.  Ablam. Kaynanamın huyunu bildiği için. Gitti  Onu alıp bna geldiler. 

Kaynanam yaptığı herşeyi inkar etti ve kurana el bastı. Bence çıkardım ses kayıtlarını. Çıkardım. Abimi evden kovdu. Benim evimden.  Abim bi gürledi. Kaynanam sustu abimde sıraladı herşeyi.  Açık açık da tehdit etti.  Bir daha  birşey duymuyacam diye.  

Bide kaynanamin bende özel ses kaydı var. Mahkemelerden kaynakli. İzin li ses kaydı topluyorduk. Abim. Eğer bir daha olursa hiç bir şey yapamazsam o ses kaydıyla seni içeri attiririm. Kimse kurtaramaz dedi ve gerçekten öyle.  Birini öldürmesi için. Eşimi tesfik ediyor. Başka şeylerde var. 

Tek sorun iyimi kötümü bilmiyorum.  Ayda 1 .2 ayda 1 kaynanam bana gelecek. Oğlunun evine gelemiyormus.  Ondan bunları yapıyor mus.   

Tek takıldım nokta aslında. O kadar yuzsuzki.  Herşey konuşuldu. Abim ablam hazırlandı. Onada hazırlan. Eve birakcaz dedi abim abime döndü dediki. Senin evlerden birini bana ver kira vermeyim.  Lan ben kendim kirada olduğum halde abime bu teklifi yapamadım.  

Eşim abime ve ablama teşekkür etti.  Ben önüne gecemiyordum. Belki sizi dinler diye 

9 Cevaplar

0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ne polemik dolu Bi hayat canım Rabbim yardımcınız olsun sabır versin 
tarafından
Ben alıştım artık ya. Zorlanmıyorum
-Reklam-
0 oy
(15,600 puan) tarafından
Gelsin bakalım ayda bir iki kez  aman diyeyim dikkat et bu gelmeler Hayri alamet olmaz şimdi sana daha çok nefreti artmıştır bişey yapar sana çocuğa ne bileyim diken üstünde ol ve yanından bı sn ayrılma hizmet falan da etme gelsin oğlunun evine bakalım çok düşüncekli sayın annecik
tarafından
O nun geldiği gün bizim ailenden biride gelecek cnm tek birakmiycaz çünkü 24 saat başında bekleyemem
(15,600 puan) tarafından
Çok iyi olur
tarafından
Bakalım. Bundan sonra ne bulacak.
0 oy
(775 puan) tarafından
Evi kim istedi anlamadim
tarafından
Kaynanam. Cnm abim ona ev verecek. Kira vermeyecek
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım ya çok çekiyorsun sen valla sürekli okuyorum senin postları 
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ben alıştım artık zorlamiyor
tarafından
Takma kafana kuzum rabbim evinden huzurunu eksik etmesin bu arada hayırlı olsun rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Büşracim dikkat ediyorumda actgin postlards etrafında ne kadar uğursuz insanlar var ya eşinin ailesi arkadaşların vs. Hicmi şöyle doğru düzgün bir insan olmaz Allah yardımcın olsun 
tarafından
Cokkkk.   Dilemedigin kadar cnm ya ben çok a.ptalim ya insanlar çok akıllı
tarafından
Yok aslında aptallıkkk değil ama demek ki iyi insan analizi yapamıyorsun canım herkesi kendin gibi iyi düşünüyor olabilirsin . İnsanlarda bı tuhaf olmuş gerçi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yüsüz ya bu ne pişkinlik bu kadının fikri fikir değil bak ben sana söyleyim var bi planı boşuna gelmeyecek evine dikkatli ol
tarafından
Onun geldiği gün lerde benim ailemden birileride gelecek cnm takip edicez.
(3,832 puan) tarafından
Biriniz onu takip etsin biride senin yanında dolansin hiç bir şey yapmasa bile sağa sola Muska falan koyar ne olur ne olmaz
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok yorucu bı hayat olmalı sizin için ortadaki sorun ne canım ilk bebeğin ile ilgili yaptıkları mi 
tarafından
Abim benim hatrima dedi cnnm illaki rahat durmaz o o gelince benim ailem den biride gelecek
(12,854 puan) tarafından
Şok oldum yaa keşke o şehirden taşınsanız
tarafından
Ah keşke cnm bu ara çok istedim ama eşimin işi gereği gidemiyorum. Araba fabrikasında kadrolu çalışıyor. Maaşı 6 bini geciyor c.tesi pazar tatil. Gecesi yok mesai olmadığı süre. Ben nasıl. Bırak işi gidelim diyim oraya girmesi için çok uğraştik bı karı için deymez
(507 puan) tarafından
Allah. Yardım etsın sana.  Cok korkunc yaaa
tarafından
Çete mi bunlar Büşra valla Allah sana yardım etsinn
0 oy
tarafından
LKız ne olduu müsait olunca beni ara dünkü konuştuğumuz konuyla alakalı mı
tarafından
Hepsi karışık cnm yarın ararım. Öğleden sonra ☺️❤️
tarafından
Dayaktan beter etti abim beni sakladım diye
tarafından
Oh iyi yapmış ara mutlaka bekliyorum
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Allah korusun bu huzurunun bozulması için herşeyi yapar :'(ama eşin arkanda helal olsun 

tarafından
Rabbime şükürler olsun cnm yanımda

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 386 göst.
19 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Eslemmm (1,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
0 oy
25 cevap 689 göst.
+1 oy
14 cevap 741 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,331 cevap

34,774 kullanıcı

...